Yandex mi, Google mı?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

Melih Beyefendi

Doçent
İSTANBUL/Sultangazi (Türkiye Cumhuriyeti)
Merhabalar hocalarım. Bugün artık klişe bir soru olan Yandex mi,yoksa Google mı sorusunu soruyorum. Kullanıyor musunuz, öneriyor musunuz, kullandığınız tarayıcıda varsa eksik özellikler söylemekten çekinmeyin. @VECTORRR @Bi ıssırabilsem @Administraktör @Murat Burç @Türkçesever ve diğer değerli hocalarımın yorumlarını bekliyorum. Teşekkürler. (Konuyu sabitlemek istiyorum. Nasıl olacak?😀)

VECTORRR

Dekan
Yasaklı
Merhabalar hocalarım. Bugün artık klişe bir soru olan Yandex mi,yoksa Google mı sorusunu soruyorum. Kullanıyor musunuz, öneriyor musunuz, kullandığınız tarayıcıda varsa eksik özellikler söylemekten çekinmeyin. @VECTORRR @Bi ıssırabilsem @Administraktör @Murat Burç @Türkçesever ve diğer değerli hocalarımın yorumlarını bekliyorum. Teşekkürler. (Konuyu sabitlemek istiyorum. Nasıl olacak?😀)
google yandex şeyinden şimdi ip ban yiyeceğiz adam konu dahi açmış ne ara bu kadar uçtu ? xD
Mesaj otomatik birleştirildi:

şu yandex meselesini kapat tmm ln chome çöp yandex kral ok? xD

VECTORRR

Dekan
Yasaklı

Melih Beyefendi

Doçent
İSTANBUL/Sultangazi (Türkiye Cumhuriyeti)
Mozilla

Bi ıssırabilsem

Profesör
Google'ı bende bırakasım var sen sabah gereksiz ram ve şarj harcıyor demenden beri ama yukarıdan aşağı sürekleyip yeni sayfa açmayı sağ sola kaydırarak başka sayfaya geçmeyi çok fazla kullanıyorum ve çok işime yarıyor diğer tarayıcılarda yok.

kilicbaligi

Profesör
Onursal Üye
Başlıkta arama motoru tercihi soruluyor gibi lakin konu içeriğine istinaden: "Yandex.Browser mı Google Chrome mu?" denmek isteniyor sanırım. :)

stat counter