Yandex.Disk'in Yükleme Hızı Çok mu Yüksek Banamı Öyle Geliyor?

Bu konuyu okuyanlar

aliatalay15

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Konuya uygun bir başlık bulamadım bende buraya açıyorum yanlış olduysa kusura bakmayın.

Yandex.Disk'e birşey yüklemek istediğimde aniden yükleme tamamlandı diyor ve sonrasında da dosya indirilebiliyor. Ama benim tuhafıma gitti bu durum. TTNET 8 Mbit kullanıyorum. Az önce yine 350 MB civarında bir dosyayı yükle dediğimde 2 saniyede yükleme tamamlandı dedi. Bu durum hakkında bilgisi olan varmı?

invisibled

Asistan
Reaksiyon puanı
39
dosya nedir? rar. zip video dosyası gibi sıkıştırılmış bir dosyamı ?
yoka sıradan bir sıkıştırılabilecek dosyamı ?,
browser üzerinden mi gönder diyorsunuz ? 1 mbit upload ile 350 mb lık dosyayı 2 sny de göndermeniz çok mümkün değil tabi :)

aliatalay15

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
dosya nedir? rar. zip video dosyası gibi sıkıştırılmış bir dosyamı ?
yoka sıradan bir sıkıştırılabilecek dosyamı ?,
browser üzerinden mi gönder diyorsunuz ? 1 mbit upload ile 350 mb lık dosyayı 2 sny de göndermeniz çok mümkün değil tabi :)
Dosya türü hiç fark etmiyor. zip de olsa rar da olsa aynı şekilde. Az önce ki yüklediğim 350 mb lık bir pdf dosyası. Web tarayıcı üzerinden de uygulama üzerinde de anında yüklüyor anlamış değilim. Yüklediğim dosyanın bağlantısını arkadaşlara gönderdim onlarda indirdiler bir sorun yok yani herşey normal gözüküyor ama bu kadar kısa sürede nasıl yükleniyor orasını anlamadım.

Kadima

Rektör
Reaksiyon puanı
841
Yüklediğiniz dosya daha önce başka kullanıcılar tarafından Yandex Disk'e yüklendiyse sizin dosyayı yüklemeden direkt hesabınıza aynı dosyayı ekliyor olabilir.

aliatalay15

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yüklediğiniz dosya daha önce başka kullanıcılar tarafından Yandex Disk'e yüklendiyse sizin dosyayı yüklemeden direkt hesabınıza aynı dosyayı ekliyor olabilir.
Evet dediğiniz mantıklı gibi. Yoksa o boyutlarda ki dosyaları anında yüklemesi imkansız.