Yalnizca VGA Port Sunan Monitöre Hdmi Dönüştürücü Takıp Kullanma

Bu konuyu okuyanlar

berkay_zkn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Herkese iyi aksamlar yeni bir monitör alacagim fakat butcem yeterli olmadığı icin hdmi çıkışlı bir monitor alamiyorum bu yüzden vga bir monitor alacagim internette satilan vga-hdmi dönüştürücülerden alsam sizce kalitede bir sıkıntı olur mu ? Teşekkürler.

illegalonline

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Herkese iyi aksamlar yeni bir monitör alacagim fakat butcem yeterli olmadığı icin hdmi çıkışlı bir monitor alamiyorum bu yüzden vga bir monitor alacagim internette satilan vga-hdmi dönüştürücülerden alsam sizce kalitede bir sıkıntı olur mu ? Teşekkürler.
Öncelikle merhaba o sormuş olduğun dönüştürücülerin çok büyük farklılıkları yok onu sana bir belirteyim ben birden fazla ekran bağlama konusunda yoğun bir şekilde test ettim ve onayladım bu durumu bir'de işin diğer bir tarafı var çeviriciyi o kadar iyi seçmen gerekiyor'ki gerekirse gidip direk adamla yüz yüze konuş ben bunu buna takınca oluyormu ? de eğer tamam derse al çünkü bunlar'da şöyle bir sorun var
VGA IN HDM
HDM IN VGA
muhabbetleri var bunlar biraz karışık ve zor durumlar. Benim sana nacizane tavsiye o kadar düşük bütcen var ise git 2. el bir monitör bak ilk önce monitörü bul sonra marka modelini yaz kaç tarihinde çıktıgını ögren sonra adamla iletişime geç pixel kaybı çizgi v.b durum varmı ekranda falan de eğer adam yok derse dene al monitörü direk zaten pixel kaybı veya düz çizgi durumu herhangi bir 220 pirize taktıgında monitörün marka açılış ekranında belli eder kendisini neyin ne olduğu daha net anlamış olursun illah pc ye bağlıcaksın diye bir kaide yok LETGO SAHİBİNDEN üzerinden bakabilirsin ben bütün monitörleri öyle aldım