Yalın net modem problemi

Bu konuyu okuyanlar

karavali

Asistan
Reaksiyon puanı
1
1 hafta kadar önce sınırsız yalın net aldım. internette gezinirken bağlantıda bişey oluyo ve hiç bir site açılmıyo. ttnet pratik çözümün verdiği bi hata kodu var onuda yayınlarım isterseniz.
sorunu çözerken modemi kapatım açıyodum sonra bağlantı tanıla diyince gene bağlanabiliyorum.
modemi bana verdiklerinde bakmamıştım eve gelince farkettim kutusu açılmış az kullanımış 2. el gibi bişeydi birde verilen kağıtta cezalı diyo ve modemin modeli tp-link td w8901g diyo ama bana verilenle alakası yok.(bana verilen modem pirelli drg-a125g(http://mcdn01.gittigidiyor.net/6095/PIRELLI-DRG-A125G-4-PORT-KABLOSUZ-ADSL2-MODEM__60959184_0.jpg))
ne yapmam lazım modemin değişimini istiyimmi yada kalıcı bi çözüm varmıdır lütfen yardım.

karavali

Asistan
Reaksiyon puanı
1
konu güncel arkadaşlar yokmu fikri olan

IThelp

Müdavim
Reaksiyon puanı
19
müşteri hizmetlerini ara durumu olduğu gibi anlat ve değiştirmedilermi tüketicler derneğine gitceğini söyle tüketici derneğine gittinmi tıbış tıbış değiştirler hata sözlemeye uymadıkları icin sana kulanılmış modem verdikleri icin sözleşmeni bile fes edersin.

karavali

Asistan
Reaksiyon puanı
1
müşteri hizmetlerini ara durumu olduğu gibi anlat ve değiştirmedilermi tüketicler derneğine gitceğini söyle tüketici derneğine gittinmi tıbış tıbış değiştirler hata sözlemeye uymadıkları icin sana kulanılmış modem verdikleri icin sözleşmeni bile fes edersin.
sözleşme düşer yani o zaman

karavali

Asistan
Reaksiyon puanı
1
dns sunucusu yanıt vermiyor diye bi uyarı veriyor nedendir.