Yalın İnternet ve Adsl Hattı Nakil Meselesi?

Bu konuyu okuyanlar

feykbey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar şu an ttnet netlimitsiz tarifesi sınırsız adsl kullanıyorum.

59 lira + 22 lira=81 lira aylık ödüyorum.

1.Mesele : Yalın internet'e geçiş yapmak istiyorum. Ekstradan her ay 22 lira vermemek için. Yalın internete geçiş yapan varmı? 59 lira haricinde ekstra bi ücret varmı? Yağmurdan kaçarken doluya tutulmayalım. (30 lira ilk kayıt hariç)

2. Mesele : Tayinim çıktığı için başka bir şehire taşınacağım. Adsl hattımı nakil mi yaptırayım? Yoksa yeni bir hat başvurusunda mı bulunmalıyım. Nakilde bağlantı için çok beklemek istemiyorum. Müşteri hizmetleri ile her gün boğuşmak istemiyorum nakile o yüzden çok sıcak bakmıyorum. Ne kadar sürede bağlantı oluyor.

3. Mesele : Eğer yalın internet ve yeni hat tavsiye ederseniz: hangi internet sağlayıcısını seçeyim? en uygun tarife hangisi?

biraz uzun oldu galiba kusura bakmayın :)

honline

Profesör
Reaksiyon puanı
296
Yalın internete geçcersen bu seferde senden her ay 15TL internet erişim ücreti adı altında para kesmeye başlarlar :) öylede böylede

Escaper

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Yalın İnternet diye birşey çıkardılar güya ama ekstradan 15 TL daha alıyorlar eğer yalın internet kullanacaksak. Zaten standard telefon faturası da 16 TL geliyor. TTNET'in kullanıcılarını kazıklamaya çalıştığının en büyük kanıtı yalın internet. Ben ekstradan 15 TL vereceksem en azından telefon numaram olur daha iyi aynı fiyata.

kadir_bay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar şu an ttnet netlimitsiz tarifesi sınırsız adsl kullanıyorum.

59 lira + 22 lira=81 lira aylık ödüyorum.

1.Mesele : Yalın internet'e geçiş yapmak istiyorum. Ekstradan her ay 22 lira vermemek için. Yalın internete geçiş yapan varmı? 59 lira haricinde ekstra bi ücret varmı? Yağmurdan kaçarken doluya tutulmayalım. (30 lira ilk kayıt hariç)

2. Mesele : Tayinim çıktığı için başka bir şehire taşınacağım. Adsl hattımı nakil mi yaptırayım? Yoksa yeni bir hat başvurusunda mı bulunmalıyım. Nakilde bağlantı için çok beklemek istemiyorum. Müşteri hizmetleri ile her gün boğuşmak istemiyorum nakile o yüzden çok sıcak bakmıyorum. Ne kadar sürede bağlantı oluyor.

3. Mesele : Eğer yalın internet ve yeni hat tavsiye ederseniz: hangi internet sağlayıcısını seçeyim? en uygun tarife hangisi?

biraz uzun oldu galiba kusura bakmayın :)

arkadaş söylemiş zaten telefondan alamadıkları parayı yalın internet ücreti adı altında alacaklar.

bizzat türk telekom müdürlüğüne gidip başvuruda bulunman gerekiyormuş telefon üzerinden olmuyormuş nakil işlemi.

geçen nakil yaptıktan sonra turknet e geçeyim demiştim adamlar daha evraklarıma sahip çıkamadılar.evrakları ne ile gönderdiniz diyolar felan bir nakil işlemini beceremediler yani.diğerleri zaten doğru düzgün değil bir türknet vardı evrakları kaybettiler yani bende öyle oldu.uydunet veya süperonline yoksa ttnet tek tercih gibi

malatya

Profesör
Reaksiyon puanı
6
ben 1 yılı taahhütlü 62 tl ödüyorum yalın adsl 8 megabit 25 gb adil kullanım kotalı + modem hediyeliydi gelecek ay taahhütüm doluyor.başkada hiçbir ücret ödemiyorum.

Karargaht

Dekan
Reaksiyon puanı
112
Hemen nakil oluyor, internet kopma meydana gelmiyor artık. En azından yanlış hatırlamıyorsam bende öyle olmuştu geçen senelerde.

Yalın internet parası veriyosun zaten telefon parasıyla aynı ücret.

Kısaca yalın net şuan mantıksız.

wolkhy1903

Profesör
Reaksiyon puanı
79
bende yalın ınternet kullanıyorum 59 tl net + 15 tl sabit ücret + 2 tl bağlantı taksidi = 76 tl ödüyorum...ev telefonu olmus olsaydı 22 tl den asagı mumkun degıl odemezsın ...bence daha karlı simdi ttnetin adresine gir yalın ınternet ıle ılgılı kampanya var 1 sene söz verıcen 60 tl ye kullanıcan yalnız bır defaya mahsus 8 tl gecıs ucretı alıyorlar

--- Mesaj Güncellendi ---

ek ucretı 12 ay kullanıcam dıye soz vermen dahılınde almıyolar ama bır defaya mahsus 8 tl gecıs ucretı alıyorlar...kapatmaya kalktıgında bır sene ıcınde toptan cezanı kesıyolar :D

feykbey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
o zaman buradan şunu anlıyoruz.

eski üyeler 59+15 ödüyor. yeni kampanyadan faydalanacaklar sadece 59 ödeniyor. süper o zaman.

mastermaster

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yalın internetin tek espirisi tek faturada çıkması kolaylığıdır.

T800

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Telefon hattı olan eve yalın internet nakil olur mu ?