Yakışıklı Olmanın Yolları

Bu konuyu okuyanlar

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
Tipin yoksa,giyime özen göster biraz.Ye kürküm ye hesabı : )

Biz de ikisi de var sonuç olumsuz hep :p
@ReDo Senin etrafına kızları dizip böyle yapmak lazım.. Sen kızlara soracaksın beni seviyor musun yavrum??. Kızlar hep bir ağızdan cevap verecekler.. Seviyoruz @ReDo Dünyadaki herşeyden çok daha fazla seviyoruz..:D

[video=youtube;n2rL6qry1tU]http://www.youtube.com/watch?v=n2rL6qry1tU[/video]

ReDo

Rektör
Reaksiyon puanı
92
@ReDo Senin etrafına kızları dizip böyle yapmak lazım.. Sen kızlara soracaksın beni seviyor musun yavrum??. Kızlar hep bir ağızdan cevap verecekler.. Seviyoruz @ReDo Dünyadaki herşeyden çok daha fazla seviyoruz..:D

[video=youtube;n2rL6qry1tU]http://www.youtube.com/watch?v=n2rL6qry1tU[/video]

Parasını versekte toplasak bunları yav :p Bi Adnan kadar olamadık : (

oslun

Dekan
Reaksiyon puanı
33
bu karikatür geldi aklıma :D

309073_10150341484489870_9206934869_7870836_1935911293_n.jpg

burns206

Profesör
Reaksiyon puanı
1
adnan oktari referans alirsak demek ki para ve din iman olduktan sora tip biraz kayik da olsa sorun cikartmiyo diye bilimsel bi tesbitte bulunabiliriz :p gerci tv kanali da lazim galiba ya neyse. :p

E32KERNEL

Doçent
Reaksiyon puanı
0
[MENTION=48671]muratflash[/MENTION];
Kedi canını senin, Allah 'da seni güldürsün. :D :D

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
adnan oktari referans alirsak demek ki para ve din iman olduktan sora tip biraz kayik da olsa sorun cikartmiyo diye bilimsel bi tesbitte bulunabiliriz :p gerci tv kanali da lazim galiba ya neyse. :p
Çok saçma bişey söylemişsin yaa.. Bu adamda din iman nerde??.. Adamın dini imanı kadın..

@muratflash;
Kedi canını senin, Allah 'da seni güldürsün. :D :D
Adam bikaç taktik bikaç tüyo istiyor kimse vermiyor..:D Olmazki canım..:D

burns206

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Çok saçma bişey söylemişsin yaa.. Bu adamda din iman nerde??.. Adamın dini imanı kadın..

Adam bikaç taktik bikaç tüyo istiyor kimse vermiyor..:D Olmazki canım..:D
oyle diyosunda bicok hayrani var bu adamin. :p isini hakkiyla hatta fazlasiyla iyi yaptigini dusnunen cok insan var.
benim bildigim fanatikleri bile var hatta :D

ReDo

Rektör
Reaksiyon puanı
92
Yakışıklı olmanın yolları :

Bir de bu yolu bi deneyin :p

Uğurcan7

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Şimdi seni ağlatacağım ben bekle:angry:

doğarken ağlamayan ölür... (akciğerdeki bilmem neyi dışarı atamazsan nefes alamazsın ve ölürsün :) )

dostum öyle bişey demişsin ki,.... ... yakışıklılık sana yaradan tarafından bahşedilen bir özelliktir,zaman-mekan la bir alakası olmayıp,sebep-sonuç ile bir alakası vardır;

yaradan seni bu tipinle yarattı, sen böylesin misal.

ne sen ne ben ne de başkası bu olayı benimseyerek kabullenmedi.

yakışıklı olmanın yolları diyorsun;

saçlarına şekil ver,vücut yap.

he eğer ona da müsait değil isen """karizmatik""" olmaya çalış(entel takılsan da olur);

kitap oku,belgesel seyret,film izle,güncel olaylar hakkında fikir edin,giyimine kuşamına özen göster,biraz nefes antrenmanı yap,diksiyon çalış,dik yürü vs vs....

yani 1 gr altın verirlerse sen onla araba kaplayamazsın,onun yeterliliğine göre hareket edersin (değerinin artmasını beklersin felan,yani onu kullanırsın başka bir deyişle)

seni görmedim tanımam fikir sahibi de değilim ama,senin var olan fiziğin surat yapın kişiliğin vs. bunları o altın gibi düşün ve değerini artırmaya bak,var olan malzemeyle bişeyler yap.

yakışıklı olarak yaratılmadığın sürece yakışıklı olamazsın,karizmatik olursun,çekici olursun,'cool' felan olursun yani.

not:ben yakışıklı mıyım hayır,karizmatik kesinlikle hayır,çekici o da hayır(zaten doktor kendi g**ünü muayene edemezmiş.),ama sormam yani nasıl olur diye bırak su aksın akarını bulsun.

saçmaladım mı bilmiyorum ama belki bir faydası olur,mutlu bir ilişkin olması dileğiyle,

esen kal..

Şehzade~

Profesör
Reaksiyon puanı
1
doğarken ağlamayan ölür... (akciğerdeki bilmem neyi dışarı atamazsan nefes alamazsın ve ölürsün :) )

dostum öyle bişey demişsin ki,.... ... yakışıklılık sana yaradan tarafından bahşedilen bir özelliktir,zaman-mekan la bir alakası olmayıp,sebep-sonuç ile bir alakası vardır;

yaradan seni bu tipinle yarattı, sen böylesin misal.

ne sen ne ben ne de başkası bu olayı benimseyerek kabullenmedi.

yakışıklı olmanın yolları diyorsun;

saçlarına şekil ver,vücut yap.

he eğer ona da müsait değil isen """karizmatik""" olmaya çalış(entel takılsan da olur);

kitap oku,belgesel seyret,film izle,güncel olaylar hakkında fikir edin,giyimine kuşamına özen göster,biraz nefes antrenmanı yap,diksiyon çalış,dik yürü vs vs....

yani 1 gr altın verirlerse sen onla araba kaplayamazsın,onun yeterliliğine göre hareket edersin (değerinin artmasını beklersin felan,yani onu kullanırsın başka bir deyişle)

seni görmedim tanımam fikir sahibi de değilim ama,senin var olan fiziğin surat yapın kişiliğin vs. bunları o altın gibi düşün ve değerini artırmaya bak,var olan malzemeyle bişeyler yap.

yakışıklı olarak yaratılmadığın sürece yakışıklı olamazsın,karizmatik olursun,çekici olursun,'cool' felan olursun yani.

not:ben yakışıklı mıyım hayır,karizmatik kesinlikle hayır,çekici o da hayır(zaten doktor kendi g**ünü muayene edemezmiş.),ama sormam yani nasıl olur diye bırak su aksın akarını bulsun.

saçmaladım mı bilmiyorum ama belki bir faydası olur,mutlu bir ilişkin olması dileğiyle,

esen kal..

Sağol ben de bir an kendimi kaybettim öyle dedim özür dilerim

E32KERNEL

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Kimse göre, neye göre yakışıklı değilsin?
Görünüşü seven bir kıza göre mi?
Boşversene... Aşık olmasın sana zaten. Sen üzülürsün. O üzülmez.

Tecrübeli bir abinden, kardeşinden tavsiye:
Olduğun gibi görün. Doğal ol. Olmadığın biri gibi görünmeye çalışma.

seckyn

Profesör
Reaksiyon puanı
18
Güzelliğine güvenme bir sivilce yeter, malına güvenme bir kıvılcım yeter. Rabbine güven herşeye yeter.
Ne güzel demiş söyleyen :) Güzellik filan geçici şeyler insanın kalbi güzel olmadıktan sonra :)

Amanda

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşım eğri oturalım doğru konuşalım şimdi ruhlar alemindede yaşamıyoruz elbette görüntüye bakcaz ama dozunda ,estağfurullah sadece senin için demiyorum elbette ama eğer böyle düşünüyorsa karşındaki bir kız salla gitsin. Herkesin bir beğeneni muhakkak vardır takma kafanı ben tipsizim diye de düşünme :)

Bu arada tüm sayfaları okudum sağolun gül gül öldüm :D

Platoniac

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Herkesin kendi kafasına göre tasarladığı bir yakışıklı erkek portresi vardır takma kafana o kız seni beğenmiyorsa yapcak bişey yok he gider estetik yaptırırsan orası başka :)

Arkadaşlar bir kız var ve ben ona aşığım ama o beni sevmiyor yakışıklı erkeklerden hoşlanıyor ama kalbinde birisi yok nasıl yakışıklı olabilirim yardımlarınız için teşekkürler
Evet arkadaşlar neymiş demekki şükür namazlarımızı ve zikirlerimizi eksik etmiyecekmişiz.:biggrin::biggrin:

GaMeRR119

Profesör
Reaksiyon puanı
1
yakışıklı olmanın en önemli şartı...

1. İnek Bulun...:)
2. Saçınızı Yalattırın :)
3. İneği Sağın :)
4. Süt Çıkacaktır Büyük İhtimalle...:)
5. Sütü İçin..:)
6. İneği Sağarken Zararmı Verdiniz ? :)
7. Size Kızgın Kızgınmı Bakıyor ? :)
8. Sütü Sağacam Diye Meme Yerine Başka Yerimi Tuttunuz ? :)
9. Bu Üç Soruya Cevabınız Evetse Hiç Beklemeyin Kaçın :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ya arkadaş bak önce sen bi damatlik giyip orda kadina ben seni seviyom gel evlenek diye cevap veriyorsun. Seni tabi sevmez . Git adam gibi giyin önce sonra havali ol justin biber traşi , esnetiği yaptir dil kavra ilişkiyi facabook tan başlat seni görmesin ama sevsin sonra nazik davran para kazanmak amaçli işe gir yarişma ya çik facabook tan söyle televizyondan görsün beğensin . ½100 beğenir çok iş ama napicaksan çabuk harakete geç kiz başka yerlere uçuyo sen orda bekliyon

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kızların gönlünü almak için biraz yakışıklılık tene uyan parfüm bol para ve en önemlisi kızın gönlünü alacak kıyafetlerdeir

murat709

Asistan
Reaksiyon puanı
0
fizikde güzel olması lazım ne demişler Ruhlar aleminde yaşamıyoruzki :D

sinovax

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ustam sen yanlış foruma gelmişsin senin yerin dh konu dışı :))

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ne demii mevlane gerçek aşkı arıyorsan tene değil kalbe bakın o kızdan bi halt olmaz :))