Yağmur Sizi de Vuracak!

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)


Salt Okunur

Profesör
Katılım
1 Haz 2009
Mesajlar
2,593
Puanları
0
Quantic Dream tarafından geliştirilen Heavy Rain, 4-6 Eylül tarihleri arasında PAX 2009 etkinliğinde katılımcılara tanıtıldı.

PlayStation 3'ün son zamanlarda beklenen oyunları arttı. Gran Turismo 5, God of War III ve Heavy Rain: The Origami Killer, yalnızca Sony'nin oyun konsolu için geliştirilen ve ilgiyle takip edilen yapımlar. Bunların arasından Heavy Rain, geçtiğimiz gün sona eren PAX 2009 etkinliğinde katılımcılara tanıtılarak, tekrar gündemde kalmayı başardı.

Oyun çevreleri tarafından merakla beklenen yapım, 2010'un ilk çeyreğinde raflarda yer alacak. Ancak son zamanlarda grafikleriyle ve hikayesiyle gündemden düşmeyen Heavy Rain, PS3 sahiplerini adeta sabırsızlandırıyor. PAX 2009'da da dikkatleri üzerine çeken yapım, korku/gerilim tarzıyla da, türün müdavimlerine göz kırpıyor.

[SDNTV]http://trailers.gametrailers.com/gt_vault/2717/t_hrain_gc2k9_forlove.flv[/SDNTV]

Açıklanamayan cinayetleri çözmeye çalışan 4 farklı kişiyi kontrol edeceğimiz yapımda, karakterlerden her birinin kendine ait bir hikayesi bulunacağı belirtiliyor. Öyle ki, Heavy Rain'in konusu, biri gazeteci ve biri de uyuşturucu bağımlısı bir FBI ajanı olan 4 karakter çevresinde anlatılacak. Cinayet işlediği yerlere çeşitli origami figürleri bırakan bir katilin peşinden koşacağımız yapım için Quantic Dream firması epey iddialı! Daha önce Fahrenheit (Indigo Prophecy) oyununu geliştiren ekip, bu alanda ne tür bir iş çıkarabileceğini gözler önüne sermişti...:: Heavy Rain'in geçtiğimiz ay yayınlanan ve "For Love" adı verilen trailer'ı hakkında ne düşünüyorsunuz?

Yazan: Aykut Göker
SDN - http://shiftdelete.net
 

onaryo

Doçent
Katılım
12 Mar 2009
Mesajlar
982
Puanları
16
Öyle böyle bir oyun değil.. Bu oyunun piyasada başka bir örneği yok :)..
 
Üst
stat counter