Yabancı Diziler WhatsApp Grubu

Bu konuyu okuyanlar

WhatsApp Grubu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba Arkadaşlar

Forum Üyeleri olarak her an foruma giremediğimiz için çoğu kişinin gündelik kullandığı platform olan ''WhatsApp'' içinde bir grup kurma fikri aklıma geldi.

Yabancı birçok ülkede olan bu gruplar bizdede olması gerektiğini düşünüyorum ve bu forumdan kişiler katılabileceği için hem daha özel, konuyla alakasız kişilerin gelmemesi adına, hemde herkesin merak ettiği yada ilgilendiği konular ile gün boyu konuşabilme fırsatını yakalama şansına sahip olabiliriz.

Gruba Girmek için Gerekli Olan Telefon Numaralarını:

Kendi telefon numarasını herkesin görmesini istemeyenler olabileceği için
Katılmak isteyen kişiler bana özel mesaj yoluyla numaralarını göndermesi gerEkmektedirler.

Bu fikir hakkında görüşlerinizide bu konu altına yorum yaparak belirtirseniz sevinirim.

WhatsApp Grubu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bence hic gerek yok :D kullanıcı ismine bakarak bu olayı bi cesit ticarete donusturdugunu var sayiyorum

Ticaret ile alakası yok sadece foruma böyle bi kullanıcı adı ile kayıt olursam daha ciddi ve konuyla alakalı kişilerin gelmesini sağlayacağımı düşündüm.

WhatsApp Grubu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Forumda özgün bi sekilde kendi isminle cevre edinmeden, tanınmadan bu tur girisimlerde bulunmak bence sacma olmus

fikrine saygı duyarım tabiki ama başka yabancı diziler konu başlığı olan paylaşım forumlarınada konuları açtım ama aynı fikirdeki kişiler ile sohbet edip gün içinde merak edilen konuları tartışmak

Kestane

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
fikrine saygı duyarım tabiki ama başka yabancı diziler konu başlığı olan paylaşım forumlarınada konuları açtım ama aynı fikirdeki kişiler ile sohbet edip gün içinde merak edilen konuları tartışmak

Bu forum çok gördü başka forumda iş yapanları :D Geçenlerde bi arkadaş vardı başka forumlarda hep eşya satıyormuş sorun olmuyormuş. Parayı aldıktan bir kaç gün sonra ortadan kaybolmuştu da konu açıp baya üstüne gidilmişti forumda, gözdağı falan verilmişti asker polis savcılık diye anca girebilmişti arkadaş internete (!) :D seni herhangi bi şekilde suçlamıyorum ama sanal ortamda şu durumda yapılan atılımlara pek sıcak bakamam :D bu forum daha önce whatsapp grubu isteyenleri gördü, pek kimse sıcak bakmadı diye hatırlıyorum ama sana kolay gelsin kardeşim. iyi forumlar

re13el

Müdavim
Reaksiyon puanı
114
Telefon numarası gerektirmeyen mesajlaşma uygulamaları daha uygun olur gibi.

WhatsApp Grubu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu forum çok gördü başka forumda iş yapanları :D Geçenlerde bi arkadaş vardı başka forumlarda hep eşya satıyormuş sorun olmuyormuş. Parayı aldıktan bir kaç gün sonra ortadan kaybolmuştu da konu açıp baya üstüne gidilmişti forumda, gözdağı falan verilmişti asker polis savcılık diye anca girebilmişti arkadaş internete (!) :D seni herhangi bi şekilde suçlamıyorum ama sanal ortamda şu durumda yapılan atılımlara pek sıcak bakamam :D bu forum daha önce whatsapp grubu isteyenleri gördü, pek kimse sıcak bakmadı diye hatırlıyorum ama sana kolay gelsin kardeşim. iyi forumlar

İnan konunun böyle anlaşılacağını hiç düşünmemiştim.Diğer forumlarada aynı şekilde konular açtım bayet sıcak ve arkadaşça bakıldı yabancı forumlarda onlarda böyle gruplar var google ye whatsapp grups yazınca sadece bu olay için site açıldığını ve isteyen kişiler ilgilendikleri konularda dizilerde oyunlarda numarasını vererek sohbete dahil oluyorlar ben sadece neden bizde böyle sosyalleşmiyoruz diye düşündüm bazı yabancı gruplarada girdim çok güzel sohbet şakalar var millet tanışmış gayet arkadaşça muhabbet ediyorlar.Sonuçta zorlama bir durum söz konusu olamaz tabikide zaten ilk başta katılmak isteyen kişilere numaralarınızı özel mesaj yoluyla atın diye yazdım amaç herkesin o numarayı görmesini engelleyip sorunlarla karşılaşmamaktı.Sonuç bu sadece katılmak isteyen kişileri davet ettim zaten bu konudan nasıl bir kazanç sağlayabilirim ki amacım sadece günlük hayatta zaman geçsin muhabbet dönsün dü.

Katılmak istememeni anlıyorum sizide iyi forumlar. :)

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Telefon numarası gerektirmeyen mesajlaşma uygulamaları daha uygun olur gibi.

en fazla kullanılan uygulama olduğu ve yabancı birçok kişinin kurduğu gruplara girerek en uygun olanın bu olduğunu düşündüm. :)