Yabancı dizi tavsiyesi

Bu konuyu okuyanlar

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Arkadaslar normalde anime izliyorum ancak artik kaliteli hemen hemen hepsini bitirdim ve yabanci dizilere baslamak istiyorum ...gecen sene prison break ve heroes izledim prison break guzeldo heroes da basta guzeldi ama baydi sonlara dogru ...game of thrones izlemeye calistim begenmedim malesef ... en kaliteli dediklerinizden oneriler bekliyorum konusu romantizm disinda hersey olur
Duyduklarimdan bazilari dexter the walking dead big bang theory falan

Ahbârî

Müdavim
Reaksiyon puanı
345
breaking bad izle. başta hafif hikayeye giriş, sonlara doğru izlemeyeceksin bitmesin diye.

Elusive

Müdavim
Reaksiyon puanı
260
The Walking Dead, Breaking Bad(izlemedim ama kötü olmadığı belli izlicem bir ara), Sherlock.

cemgil05

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Komedi dersen 'Friends', gençlik,macera ,suc tarzı istersen 'teenwolf ve arrow'. Game of Thrones'u sevmemen de ilginç geldi :)

Ahbârî

Müdavim
Reaksiyon puanı
345
sherlock da baya iyidir. unutmuşum bak. aslında game of thrones da baya iyiydi. film gibiydi. tabi müstehcen kısımları da var.

blacklist var bir de. o da çok sağlam dizi.

Elusive

Müdavim
Reaksiyon puanı
260
Hee bak blacklist siz olur mu :) biri böyle dizi önerin dediğinde hiç biri aklıma gelmiyor. halbuki sürüyle dizi izlerim :)

PetyrBaelish

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Game of Thrones, The Walking Dead, The Big Bang Theory, Shameless, Teen Wolf, Dexter, Lost, Vikings, Under The Dome.

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Game of thronesi cok mustehcen olmasinin konu onunde engel oldugunu dusundugimden izledim ve biraktim , walking dead izlemeyi pek düşünmüyorumsanirim zombili falandi ... breaking bad den basliycam muhtemelen

Ahbârî

Müdavim
Reaksiyon puanı
345
lost filan izlemekle uğraşma. tavsiye etmem. farklı nedenlerden dolayı. altındaki mesajlar vs vs. uzun hikaye.

dexter var . başlarda güzel amma sonları sıkıyor adam artık. kurtlar vadisi gibi mübarek.

bmw m3

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Hocam benim izlediğim bazıları bitti bazıları devam ediyor yazayım aklımdakileri
Fringe,Doctor Who,Teen Wolf ,THE originals, The vampire Diares,Supernatural,Sherlock,BreakinBad,The Walking Dead,Helix(yeni çıktı fena değl),intelligence(buda yeni fena değil),Revolution,Being Human(bayadır izlemiyorum ama guzeldir amerikan versiyonu),under the dome daha var da aklıma gelenler bunlar

Ahbârî

Müdavim
Reaksiyon puanı
345
daha sonra;

doctor who güzeldi benim için. bilim kurgu ve fantastik birşey. son sezon müthişti. efektler ve müzikler olarak.

mad men vardı. izlemedim ama izlemek istiyorum.

fringe izledim. sonlara doğru o da sıkmıştı beni. sırf meraktan ve inattan bitirdim gibi bişey oldu.

Elusive

Müdavim
Reaksiyon puanı
260
Breaking bad, sherlock, supernatural, doctor who, dexter ,blacklist, walking dead. bunları kesin izle pişman olmazsn.

Ahbârî

Müdavim
Reaksiyon puanı
345
almost human denen şeyi de merak ediyorum aslında. biraz kurt russeldan dolayı.

şu under the dome'u da listeye ekleyeyim :) fena bişey değil gibi.

blackdown

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
almost human denen şeyi de merak ediyorum aslında. biraz kurt russeldan dolayı.

şu under the dome'u da listeye ekleyeyim :) fena bişey değil gibi.
Ben o diziye Karl Urban hatrına bir iki bölüm izledim baktım fringe tarzı uzaklaştım anından ama Fringe sevenlerin seveceği filmdir

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Bir siralama yaptim breaking bad sharlock doctor who dexter siralamasiyla gideceğim iyi midir? Ayrica izleme dedikleriniz nelerdir begenmedikleriniz ?

mstfhll2012

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Şiddetle Spartacus , The Vampire Daires ve Sherlock u öneririm bunları izle

Ahbârî

Müdavim
Reaksiyon puanı
345
dexter'ı çıkartabilirsin oradan. blacklist ekle oraya. lost vs hiç bulaşma.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

spartacus de çok müstehcen. gerisi de ancak efekt. bir iki bölümüne baktım bi daha da izlemedim. vampire diaries de twilight gibi sanırsam. fragman ve reklamlarından anladığım.

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
dexter'ı çıkartabilirsin oradan. blacklist ekle oraya. lost vs hiç bulaşma.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

spartacus de çok müstehcen. gerisi de ancak efekt. bir iki bölümüne baktım bi daha da izlemedim. vampire diaries de twilight gibi sanırsam. fragman ve reklamlarından anladığım.

Dexteri attim o zaman :)

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Dun gece breakingbad 1. Bölüm izledim hosuma gitti bu arada bu dizi bitti mi?

pilger

Doçent
Reaksiyon puanı
11
Dun gece breakingbad 1. Bölüm izledim hosuma gitti bu arada bu dizi bitti mi?

Dizi bitti ama bitmeyeydi iyiydi içim gitti finalini izlerken :( game of thrones e şans verirsen harika bir dizi olduğunu anlayacaksın dizisinin yeni sezonunu bekleyen ve kitaplarını okumuş biri olarak söylüyorum çok iyi dizidir. Sherlock da çok iyi ama bölüm olarak az şuan özel bölümler dışında 9bölümü var fakat her bölümü film tadında 1.5 saat civarı.

goodolddays

Müdavim
Reaksiyon puanı
202
Ben ingilizceme faydalı olsun diye izliyodum bi aralar. The Newsroom'u hafta hafta takip ederek izlemiştim, çok da hoşuma gitti.

Hukuk okuyosun, Suits i elbet duymuşsundur, ben de tavsiye etmiş oluyum. Karizma olarak Dr. House'la kapışır bizim başroldeki Harvey.

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
4 bolum izledim breaking bad da su an biraz durgun

Elusive

Müdavim
Reaksiyon puanı
260
Valla bende 4 bölüm izledim öyle ahım şahım değildi. Ama o kadar izleyen kişi var biri bile kötü demiyor yalan söyleyecek halleri yok. :) Boş olduğum bir ara izleyip bitircem.

pilger

Doçent
Reaksiyon puanı
11
Şuan ikinizde çok büyük beklentiler içindesiniz yorumlardan dolayı bende aynı durumdaydım 2 bölümde dünyanın yok olacak hale gelmesini ve ww reyizin saniyesinde dünyayı kurtarmasını bekliyorsunuz :D Filmin asıl başlangıç anı geldiğinde anlayacaksınız ve aşık olacaksınız :p

friendly

Müdavim
Reaksiyon puanı
671
O durgunluk belli seviyede hep devam edecek, Breaking Bad bir dram dizisidir öyle çok aşırı tempo beklentisi içine girmemek lazım. Ama dizi kurgusu, senaryosu , müzikleri ve süreci itibari ile gerçekten farklıdır ve kalitelidir.

Hoşlandığın türleri söylersen ona göre tavsiyelerde bulunalım istersen.. :rolleyes:

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
O durgunluk belli seviyede hep devam edecek, Breaking Bad bir dram dizisidir öyle çok aşırı tempo beklentisi içine girmemek lazım. Ama dizi kurgusu, senaryosu , müzikleri ve süreci itibari ile gerçekten farklıdır ve kalitelidir.

Hoşlandığın türleri söylersen ona göre tavsiyelerde bulunalım istersen.. :rolleyes:

Bunu bitirdikten sonra yarim birakmak istemiyorum o kadar ovdunuz :)