Yabancı dizi tavsiyesi

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

Jiraiya06

Security Geldi Hanım !
Onursal Üye
Arkadaslar normalde anime izliyorum ancak artik kaliteli hemen hemen hepsini bitirdim ve yabanci dizilere baslamak istiyorum ...gecen sene prison break ve heroes izledim prison break guzeldo heroes da basta guzeldi ama baydi sonlara dogru ...game of thrones izlemeye calistim begenmedim malesef ... en kaliteli dediklerinizden oneriler bekliyorum konusu romantizm disinda hersey olur
Duyduklarimdan bazilari dexter the walking dead big bang theory falan

Ahbârî

Dekan
breaking bad izle. başta hafif hikayeye giriş, sonlara doğru izlemeyeceksin bitmesin diye.

Elusive

Dekan
The Walking Dead, Breaking Bad(izlemedim ama kötü olmadığı belli izlicem bir ara), Sherlock.

cemgil05

Üyecik
Komedi dersen 'Friends', gençlik,macera ,suc tarzı istersen 'teenwolf ve arrow'. Game of Thrones'u sevmemen de ilginç geldi :)

Ahbârî

Dekan
sherlock da baya iyidir. unutmuşum bak. aslında game of thrones da baya iyiydi. film gibiydi. tabi müstehcen kısımları da var.

blacklist var bir de. o da çok sağlam dizi.

Elusive

Dekan
Hee bak blacklist siz olur mu :) biri böyle dizi önerin dediğinde hiç biri aklıma gelmiyor. halbuki sürüyle dizi izlerim :)

PetyrBaelish

Profesör
Game of Thrones, The Walking Dead, The Big Bang Theory, Shameless, Teen Wolf, Dexter, Lost, Vikings, Under The Dome.

Jiraiya06

Security Geldi Hanım !
Onursal Üye
Game of thronesi cok mustehcen olmasinin konu onunde engel oldugunu dusundugimden izledim ve biraktim , walking dead izlemeyi pek düşünmüyorumsanirim zombili falandi ... breaking bad den basliycam muhtemelen

Ahbârî

Dekan
lost filan izlemekle uğraşma. tavsiye etmem. farklı nedenlerden dolayı. altındaki mesajlar vs vs. uzun hikaye.

dexter var . başlarda güzel amma sonları sıkıyor adam artık. kurtlar vadisi gibi mübarek.

bmw m3

Asistan
Hocam benim izlediğim bazıları bitti bazıları devam ediyor yazayım aklımdakileri
Fringe,Doctor Who,Teen Wolf ,THE originals, The vampire Diares,Supernatural,Sherlock,BreakinBad,The Walking Dead,Helix(yeni çıktı fena değl),intelligence(buda yeni fena değil),Revolution,Being Human(bayadır izlemiyorum ama guzeldir amerikan versiyonu),under the dome daha var da aklıma gelenler bunlar

Ahbârî

Dekan
daha sonra;

doctor who güzeldi benim için. bilim kurgu ve fantastik birşey. son sezon müthişti. efektler ve müzikler olarak.

mad men vardı. izlemedim ama izlemek istiyorum.

fringe izledim. sonlara doğru o da sıkmıştı beni. sırf meraktan ve inattan bitirdim gibi bişey oldu.

Elusive

Dekan
Breaking bad, sherlock, supernatural, doctor who, dexter ,blacklist, walking dead. bunları kesin izle pişman olmazsn.

Ahbârî

Dekan
almost human denen şeyi de merak ediyorum aslında. biraz kurt russeldan dolayı.

şu under the dome'u da listeye ekleyeyim :) fena bişey değil gibi.

blackdown

Profesör
almost human denen şeyi de merak ediyorum aslında. biraz kurt russeldan dolayı.

şu under the dome'u da listeye ekleyeyim :) fena bişey değil gibi.
Ben o diziye Karl Urban hatrına bir iki bölüm izledim baktım fringe tarzı uzaklaştım anından ama Fringe sevenlerin seveceği filmdir

Jiraiya06

Security Geldi Hanım !
Onursal Üye
Bir siralama yaptim breaking bad sharlock doctor who dexter siralamasiyla gideceğim iyi midir? Ayrica izleme dedikleriniz nelerdir begenmedikleriniz ?

mstfhll2012

Doçent
Şiddetle Spartacus , The Vampire Daires ve Sherlock u öneririm bunları izle

Ahbârî

Dekan
dexter'ı çıkartabilirsin oradan. blacklist ekle oraya. lost vs hiç bulaşma.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

spartacus de çok müstehcen. gerisi de ancak efekt. bir iki bölümüne baktım bi daha da izlemedim. vampire diaries de twilight gibi sanırsam. fragman ve reklamlarından anladığım.

stat counter