Yabancı Dizi Tavsiyeleri | Ana Başlık

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

hadilen26

Üyecik
hell on wheels ve battlestar galactica bu iki diziyi tavsiye edermisiniz? sıkılmadan günde 10 bölüm falan izlenebilirmi :)

Wexar

Üyecik
Fringe & Sherlock & Person of interest arasında kaldım. Saf gerilim ögesi veya dandik bir kurgu içeren dizilerden hiç haz etmiyorum. Hangisi tercih edilmeli sizce?

Kadima

Rektör
Fringe & Sherlock & Person of interest arasında kaldım. Saf gerilim ögesi veya dandik bir kurgu içeren dizilerden hiç haz etmiyorum. Hangisi tercih edilmeli sizce?
sherlock tabiki :) bu üç diziyi de izledim. Person of interest ile Fringe bi noktadan sonra baydı beni :)
eğer sıralayacak olursam Sherlock > Fringe > Person of interest derim.

Hayatımda ilk defa anime izlemeye başladım. Death Note'ı izledim ve baya hoşuma gitti :)

Vikings

Dekan
Bu dizilere geçenlerde başladım hoşuma gittiler öneririm.

Once Upon a Time

Believe

-Hewal-

Dekan
sherlock tabiki :) bu üç diziyi de izledim. Person of interest ile Fringe bi noktadan sonra baydı beni :)
eğer sıralayacak olursam Sherlock > Fringe > Person of interest derim.

Hayatımda ilk defa anime izlemeye başladım. Death Note'ı izledim ve baya hoşuma gitti :)
Kiseijuu: Sei no Kakuritsu şunu da izle anime bağımlısı olursun bilimkurgu aksiyon su an 23 bölüm çekilmiş .

g.n.r

Üyecik
Uzun zamandır izleme fırsatı bulamadığım Friends'i 2 hafta önce bitirdim. Finalde nasıl biter bu dizi diye gözlerim doldu ve şuan izlediğim diğer dizilerin hiç birinden zevk alamıyorum. :(

GencMz

Asistan
Friends, Family Guy, The Flash. Şu an aktif olarak izledigim ve cidden izlemekten keyif aldıgım diziler. Kesinlikle öneririm.

war is up ahead

Asistan
Arkadaşlar person of Interest i severek izlemiştim tabi sezon finalini yaptı o yüzden person of Interest tarzında bir dizi öneriniz var mı
Fantastik şeyler hoşuma gitmiyor ama teknolojik şeyleri severim ona göre bir dizi biliyorsanız yardım eder misiniz? Yaz boş geçmesin :)

stat counter