Xz1 alinir mi

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Son düzenleme:
alınır.one plus 5t'den sadece pil bakımından üstün.kamera ve ekran olarak üstün.Ekstra ram miktarını sayarsak arka planda uygulama tutma konusunda one plus 5t biraz daha iyi olabilir
Yani oneplus daha iyi?Ve ben yaza doğru alacağım o zamana kadar mi 7 çıkacakmış.Sizce 5t den iyi olur mu

Yani
ilk olarak işlemci farkı yüzünden daha iyi olur.diğer konularda eşit olur.

xz1'in ekranı ve kamerası daha iyi
one plus'ın bataryası ve performansı daha iyi.birde tasarımı
Ya o zaman gelince belki başka modeller de çıkar ama mi 7 veya 5t den iyisi çıkmadığı sürece başka telefona bakmayabilirim.

Yani

Ya o zaman gelince belki başka modeller de çıkar ama mi 7 veya 5t den iyisi çıkmadığı sürece başka telefona bakmayabilirim.
bu işin sonu gelmez.mi 7 bekleyebilirsen bekle.daha fazlasına lüzum yok işte o zamanda one plus 6 çıkar,mi7 plus çıkar falan çok beklersin.eğer beklemeye vaktin yoksa yukarıda yazdığım özelliklere göre xz1 veya one plus 5t'den birini seç

Dostum ben yıllardır sony kullanıyorum ne servis nede cihaz olarak sıkıntı yaşamadım.
En son z3+ copper kullanıyordum xz1 aldım. S935 müthiş hızlı bir işlemci dolayısıyla fotopraf çekim hızı olsun odaklanma hızı olsun hepsi şahane elinizde jilet tutar hissi veriyor yeni nesil parlak ve canlı bir ekranı var pil süresi kişiye göre değişir ama tüm inceleme testlerinde olumlu geçerli puan aldı. Tavsiye ederim.

Dostum ben yıllardır sony kullanıyorum ne servis nede cihaz olarak sıkıntı yaşamadım.
En son z3+ copper kullanıyordum xz1 aldım. S935 müthiş hızlı bir işlemci dolayısıyla fotopraf çekim hızı olsun odaklanma hızı olsun hepsi şahane elinizde jilet tutar hissi veriyor yeni nesil parlak ve canlı bir ekranı var pil süresi kişiye göre değişir ama tüm inceleme testlerinde olumlu geçerli puan aldı. Tavsiye ederim.
S935 ne abi .d

Bir tık ileriyim henüz yetişemediler 801 le başladığım serüven 64 bit 810 ve 835 ile devam ediyor eh 2 yıldan fazla götürecek bir cihaz almışımdilim sürçmüş ama sonraki cihaz 9 la başlayan işlemci olacak herhalde.