Xz Premium- Iphone 7 32 Gb

Bu konuyu okuyanlar

TechnologyBoss

Asistan
Reaksiyon puanı
9
Arkadaşlar iki cihaz arasında kararsızım. Cihazdan beklentim kamera ve 4-5 yıl bana sıkıntı çıkartmadan kullanabilmem. Siz olsanız hangisini alırdınız?

teknikercnyt

Profesör
Reaksiyon puanı
250
Her iki boyut da uygun. Ne 5.5 büyük gelir ne de 4.7 küçük gelir

Vallaha ben bu konuda net birsey diyemiyecegim kardesim.apple’da sony’de benim icin kafa kafaya gider.tamamen zevkine kalmis bir durum.ikisinde de bilgigim kroniklik bir sorun yok.hangisine yurursen artik o zaman...

NorthWonder

Asistan
Reaksiyon puanı
132
Öncelikle hangisini alırsan al , pişman olmazsın.İkiside üst seviye cihazlar.Ben şahsen XZ Premium'u bir tık iyi buluyorum.Kamera ve Tasarım açısından.

TechnologyBoss

Asistan
Reaksiyon puanı
9
XZ Premium daha çok yatıyor kafama. Fakat kılıf ve ıphone larda garantinin swap cihaz tedarik edişi kafamı kurcalıyor

teknikercnyt

Profesör
Reaksiyon puanı
250
XZ Premium daha çok yatıyor kafama. Fakat kılıf ve ıphone larda garantinin swap cihaz tedarik edişi kafamı kurcalıyor

Garanti olayi apple’da her zaman iyidir ama illa garantilik olacaksin diye bir durum yok.tabi terside mumkun.garantiye cok takarim olmazsa olmaz diyorsan adres belli.yok takmam dersen sony’ye yonel madem kafana daha fazla yatiyorsa.benim bildigim sony’de kronik sorun yok.yarin sony Türkiye’yi filan ara sor.nasil oluyor garanti durumlari diye.yarim agiz cevaplar alirsan durumu gozden gecirirsin.

Garanti harici bu iki cihazda kullanicisini uzmeyecek cihazlar...

Sony Xperia™ destek - Bize ulaşın (Türkiye)

Buda irtibat...

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,994
XZ Premium alırdım bu iki cihaz arasından ama alternatif olarak HTC U11 6GB RAM/128GB ROM.

Bareth Gale

Profesör
Reaksiyon puanı
300
İki cihaz arasından ben iPhone 7 alırdım ama tamamen iOS sevgimden oluşan bir durum.

Zaptoss02

Doçent
Reaksiyon puanı
102
Kamera pil konusunda xz premium bariz önde hatta herşey de önde. İphone sevgisi başka bişey özellik değil. Anti iphone olarak söylüyorum plus model hariç alınmaz. Pil kurtarmaz. Kurtarır diyen sadece arama yapıyordur. Bizim ailede ben hariç herkes iphone kullanıyor. 4s 5s 6 6+ 7 7+ 8
Her cine var. Ufak modelleri hepsi öğleden sonra şarja takıyor. Babam bile 7 ile 6s+ 128gb takas etti şarkı yetmiyor diye. Tercihim belli XZ PREMİUM

TechnologyBoss

Asistan
Reaksiyon puanı
9
Teşekkür ederim herkese. Kararım netleşti Xz premium alacağım.

TeknoBoss32

Profesör
Reaksiyon puanı
494
Arkadaşlar iki cihaz arasında kararsızım. Cihazdan beklentim kamera ve 4-5 yıl bana sıkıntı çıkartmadan kullanabilmem. Siz olsanız hangisini alırdınız?
bu iki cihaz arasından xz premium.almaya karar vermişsiniz ama ithalatçı garantili u11 düşünün derim.Bu telefonları 5 e katlar.İthalatçı garantili istemiyorsanız bence s8i biraz daha bekleyin o fiyatlara bulursunuz.Bu iki cihazdan çok daha iyi.

Uğur B

Doçent
Reaksiyon puanı
192
İkisininde tek sıkıntısı (bunu sıkıntı olarak görmüyo da olabilirsin)
Ekran kasa oranı onun dışında ikiside mükemmel ben sony kullanıcısı olarak xz yi öneririm harika Özelliklere sahip. Dayanıklı ve stabil bi cihaz bence min 3-4 yıl kullanırsın

TechnologyBoss

Asistan
Reaksiyon puanı
9
Arkadaşlar az önce mağazada xz1 i gördüm. Kararsız kaldım. Xz1 in full hd ekran olması daha performanslı olmasını sağlarmı? Sizce xz1 mi premium mu?

NorthWonder

Asistan
Reaksiyon puanı
132
Arkadaşlar az önce mağazada xz1 i gördüm. Kararsız kaldım. Xz1 in full hd ekran olması daha performanslı olmasını sağlarmı? Sizce xz1 mi premium mu?
Performans konusunda sıkıntın olmasın , Snapdragon 835 4K için bile yeterli bir işlemci.Bataryasıda XZ1 den bir miktar fazla olduğu için batarya konusundada sıkıntı yaşayacağını düşünmüyorum XZP ile.Bence XZP seçmelisin.

mrtcnkc1905

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kesinlikle İPhone 7, bi sıkıntı çıktığında bile yeni cihaz gönderebiliyorlar.

Al 7 bak rahatına.

TechnologyBoss

Asistan
Reaksiyon puanı
9
Teşekkür ederim xzp alacağım o zaman. Hepsiburada da 2700 tl mağazalarda 3600 tl. Hepsiburada dan almamda bir sıkıntı olurmu? İkiside sony tr garantili

NorthWonder

Asistan
Reaksiyon puanı
132
Teşekkür ederim xzp alacağım o zaman. Hepsiburada da 2700 tl mağazalarda 3600 tl. Hepsiburada dan almamda bir sıkıntı olurmu? İkiside sony tr garantili
Hepsiburada dan al fiyat çok daha uygun.Forumumuzdaki birçok kullanıcı HepsiBurada'dan telefon aldı.Birçoğu sıkıntı yaşamadı , bir sıkıntın olsa bile hepsiburada ile çözebilirsin.Sakın 900 TL daha fazla ödeme.

TechnologyBoss

Asistan
Reaksiyon puanı
9
Teşekkür ederim arkadaşlar :) Hepsiburadadan alıyorum en kısa zamanda

Uğur B

Doçent
Reaksiyon puanı
192
Wowowowowow yeni bir çöp veriyorlar gerekirse o yüzden hemen o çöpü almalıyım XZP gibi bir kralı almamaliyim.
Sendem bu sözleri. Duymak güzel senin deyiminle XZP al geç
--- Gönderi Güncellendi ---
Wowowowowow yeni bir çöp veriyorlar gerekirse o yüzden hemen o çöpü almalıyım XZP gibi bir kralı almamaliyim.

M

Murat Burç

SDN Okuru

Senden bu sözleri duymak? Dünyada tek sonyi savunan siz misiniz? Gerektiği yerde gereken cihazı savunurum.

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,369
Htc u11 de alabilirsin XZ Premium da ikiside güzel cihaz