Xyunusx youtube paylaşımları

Bu konuyu okuyanlar

xyunusx

Doçent
Reaksiyon puanı
40
Stanford üniversitesinin ilginç tarihi

arkadaşlar bu tarzda videolar hazırlamayı düşünüyorum sizce nasıl olmuş yorumlarınızı esirgemezseniz sevinirim

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
Güzel olmuş Yunus kardeşim, sana bu yolda muvaffakiyetler dilerim. Doğru ve yararlı mesajlar içeren hikayelerini bekleriz her zaman. Kaynağı meçhul efsaneleri değil, cidden yaşanmış, sahih kaynaklardan araştırarak başarı hikayeleri olabilir bunlar. Sonunda kaynak da ilave edebilirsen hem daha güvenilir, hem de yaptığın işin saygınlık kazanmış olur. Sadece yabancılardan değil, ülkemizden de başarı hikayeleri bulabilirsin. Allah yolunu açık etsin.

xyunusx

Doçent
Reaksiyon puanı
40
Güzel olmuş Yunus kardeşim, sana bu yolda muvaffakiyetler dilerim. Doğru ve yararlı mesajlar içeren hikayelerini bekleriz her zaman. Kaynağı meçhul efsaneleri değil, cidden yaşanmış, sahih kaynaklardan araştırarak başarı hikayeleri olabilir bunlar. Sonunda kaynak da ilave edebilirsen hem daha güvenilir, hem de yaptığın işin saygınlık kazanmış olur. Sadece yabancılardan değil, ülkemizden de başarı hikayeleri bulabilirsin. Allah yolunu açık etsin.

Çok teşekkür ederim hocam sözleriniz bana gayret oldu gerçekten

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
Video açılmadı!

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
Silikon Vadisi'nin kurucusu University.;)

xyunusx

Doçent
Reaksiyon puanı
40
TAVAN ARASI HİKAYELERİ: DANONE MUCİZESİ
Arkadaşlar video ile ilgili yorum ve görüşlerinizi belirtirseniz sevinirim

xyunusx

Doçent
Reaksiyon puanı
40
Arkadaşlar yeni youtube kanalımda film önerileri yapmaya başlıyıcam bir örnek video yaptım değerlendirir ve eksik yönlerimi yazarsanız çok sevinirim