Xs Max 64GB dan Samsung Not10+ a geçilir mi ?

Bu konuyu okuyanlar

Talatb

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Iphone 5s den beri IOS kullanıcısıyım Xs max son zamanlarda hafıza problemin dolayı telefonu değiştirmek istiyorum 11 pro max seçeneklerim arasında var ancak telefonumla arasındaki fark kameraları ve işletim sistemi İphone a devam mı etmeliyim yoksa Not10+‘ a geçmelimiyim (Günlük fotoğraf çekmek, sosyal medya ve oyun ağırlıklı kullanıyorum telefonu) yardımcı olursanız sevinirim şimdiden cevapladığınız için teşekkür ederim.

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Iphone 5s den beri IOS kullanıcısıyım Xs max son zamanlarda hafıza problemin dolayı telefonu değiştirmek istiyorum 11 pro max seçeneklerim arasında var ancak telefonumla arasındaki fark kameraları ve işletim sistemi İphone a devam mı etmeliyim yoksa Not10+‘ a geçmelimiyim (Günlük fotoğraf çekmek, sosyal medya ve oyun ağırlıklı kullanıyorum telefonu) yardımcı olursanız sevinirim şimdiden cevapladığınız için teşekkür ederim.
Hayatının yanlışlarından birisini yaparsın. Kafanı taşlara vurur vurur durursun. hatta bak şu karikatürdeki gibi olursun sonra.
IMG_9628.jpg

Şakayı bir tarafa bırakalım, dostum sadece hafıza yüzünden değiştirmek istiyorsan iCloud depolama satın al ve fotoğraf ve medyaların oraya yüklensin. Ha dersen ki ben he ray para ödemek istemiyorum filan lightning usb cihazları var. Direk usbyi telefona takıp veri yedeklemesi yapabilirsin, hatta üst seviye lightning usb cihazlarında usb ye kablosuz veri transferleri bile mümkün.

İlgili ürünler:

Bu 2. linkini verdiğim ürün eskiden çok ucuzdu ve piyasada bolca vardı, şuan piyasada neredeyse yok gibi birşey.

(Evo)lution

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,639
Geçilmez.

RobertoSoldado

Öğrenci
Reaksiyon puanı
22
Hocam 11 Pro Max Note 10+’dan her alanda daha iyi bir cihaz (işlemci, fotoğraf, video, performans, güncelleme, hoparlör, dayanıklılık vs.) hafızası yüksek bir 11 Pro Max alırsan uzun yıllar rahatça kullanırsın. Ben bütçenizi zorlamazsa sizin için sıkıntı yoksa 11 Pro Max’a geçin derim diğer türlü Xs Max de hâlâ güncel ve gayet kaliteli bir cihaz Note 10+ ile de aralarında fark az.

Cvnmrt

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,942
Geçilmez depolama işini çözebilirsinix

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Hocam 11 Pro Max Note 10+’dan her alanda daha iyi bir cihaz (işlemci, fotoğraf, video, performans, güncelleme, hoparlör, dayanıklılık vs.) hafızası yüksek bir 11 Pro Max alırsan uzun yıllar rahatça kullanırsın. Ben bütçenizi zorlamazsa sizin için sıkıntı yoksa 11 Pro Max’a geçin derim diğer türlü Xs Max de hâlâ güncel ve gayet kaliteli bir cihaz Note 10+ ile de aralarında fark az.
Adam hafızadan şikayet ediyo zaten sen 256 gb note 10 plus almak varken 64 lül 11 pro max öneriyosun

Kararsız23

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,124
Sırf para israfı başka bir şey değil.

RobertoSoldado

Öğrenci
Reaksiyon puanı
22
Adam hafızadan şikayet ediyo zaten sen 256 gb note 10 plus almak varken 64 lül 11 pro max öneriyosun
Hocam 11 Pro Max’in 256 ve 512GB hafızalık modelleri de var ayrıca mesajımda hafızası yüksek bir 11 Pro Max almanızı öneririm diye belirtmiştim.

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Hocam 11 Pro Max’in 256 ve 512GB hafızalık modelleri de var ayrıca mesajımda hafızası yüksek bir 11 Pro Max almanızı öneririm diye belirtmiştim.
Onu bende biliyorum arada nerden baksan üç dört bin lira oynuyo bi telefona sırf apple diye 14 15 verilmez

Reaksiyon puanı
296
attan inilip eşşeğe binilmez iphone satılıp zamzung alınır mı illaki androide geçecem diyorsan xiaomi mi 9 yada huawei p 30 pro al

Talatb

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Xs max ten mi9 p30 pro ????
Model düşürmek gibi bir niyetim yok ? sadece hafızayı yükseltmek istiyorum icloud u zamanında kullandım ama internetsiz bir ortamda resimlerime ve videolarıma ulaşamadığımdan dolayı kapattım. Şimdi model yükseltmek istiyorum not10+ fiyatının düşmesi kafamı karıştırdı

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Model düşürmek gibi bir niyetim yok ? sadece hafızayı yükseltmek istiyorum icloud u zamanında kullandım ama internetsiz bir ortamda resimlerime ve videolarıma ulaşamadığımdan dolayı kapattım. Şimdi model yükseltmek istiyorum not10+ fiyatının düşmesi kafamı karıştırdı
Önüne gelene mi9 p30 pro öneriyo alıştık artık nerde çöp varsa onu başımıza topluyo?Samsung ta hala 11.399 tl hocam internet fiyatlarında düşüş var sadece kafan karışmasın yani

Talatb

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Evet haklısın benim hatam ben bu telefonu ilk çıktığı zaman heyecanla hemen aldım ve kapasitesine hiç bakmadım. Şimdide onun sıkıntısını yaşıyorum, üst telefona geçmek içinde fazla para vermem gerekiyor.