XR Hakkında

Bu konuyu okuyanlar

Froseth

Profesör
Reaksiyon puanı
836
Bir kaç hafta içinde XR almayı düşünüyorum ama forumda beğenen kadar beğenmeyenlerde var. Kullanım amacım dizi forumda, Instagramda dolaşmak, müzik ve nadirende olsa oyun. Benim için telefonda önemli olan şeyler uzun süre kullanabileyim, donma, takılma yapmasın ve büyük ekran. Ekranın kalitesi, tek kamera gibi beğenilmeyen özellikler önemli değil kamera ortalama bir çekim yapsa, ekran uzaktan bakıldığında pixel pixel olmasın yeterli. Sizce XR almalı mıyım? Çok kararsız kaldım aldım beğenmedim diyip değiştirme gibi şansım yok.

DKN NZY

Rektör
Reaksiyon puanı
10,146
İlla ios olsun derseniz ve bütçeniz kısıtlı ise alınır ama android canavarlarda var

Froseth

Profesör
Reaksiyon puanı
836

Froseth

Profesör
Reaksiyon puanı
836

DKN NZY

Rektör
Reaksiyon puanı
10,146
Vatanda indirimde 6000 TL'ye düşüyor, N11 de Apple Türkiye garantili 5969TL.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bende öyle düşünüyorum çünkü çok bir şey beklemiyorum ama forumda bir kaç konuya bakınca kafam karıştı.
Bence bir telefona 6 bin çok ama istiyorsanız alın

Froseth

Profesör
Reaksiyon puanı
836
Bence bir telefona 6 bin çok ama istiyorsanız alın
Biraz öyle fakat aldığımda 2-3 sene sonra değiştirmeyeceğim şuanki iPhone 6, 5s durumuna gelene kadar kullanırım, bence bir android telefonu o kadar kullanamam. Bir kere alacağım almışken iyisini alayım diyorum.

Reaksiyon puanı
4,330
Android yönünde dikkatimi çeken OnePlus 7T Pro var fakat onunda garantisi yok o riske girmek istemiyorum. XR alacağım benim için en uygunu o görünüyor.

İphone Xr alabilirsiniz, Ekran çerçevesi rahatsız edebilir sadece ama zamanla alışırsınız.

Froseth

Profesör
Reaksiyon puanı
836
İphone Xr alabilirsiniz, Ekran çerçevesi rahatsız edebilir sadece ama zamanla alışırsınız.
Benim zaten öyle takıntılarım yok çerçevesi, kalınlığı, ağırlığı, ekranı benim için fazla önemli değil bana kalırsa iP7'nin ekranı bile çok güzel. Tek istediğim azda olsa bataryası götürsün, ekranı büyük olsun, kasma donma gibi sorunlar yaşatmasın.

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Bir kaç hafta içinde XR almayı düşünüyorum ama forumda beğenen kadar beğenmeyenlerde var. Kullanım amacım dizi forumda, Instagramda dolaşmak, müzik ve nadirende olsa oyun. Benim için telefonda önemli olan şeyler uzun süre kullanabileyim, donma, takılma yapmasın ve büyük ekran. Ekranın kalitesi, tek kamera gibi beğenilmeyen özellikler önemli değil kamera ortalama bir çekim yapsa, ekran uzaktan bakıldığında pixel pixel olmasın yeterli. Sizce XR almalı mıyım? Çok kararsız kaldım aldım beğenmedim diyip değiştirme gibi şansım yok.
2 bin daha koyup iPhone11 al derim. Eğer 2 bin daha koyamayacaksan XR işini görür. Ekranda piksel görmen ne bileyim zor bi durum bu. Mağazalara gidip teşhir bölümlerinde cihazları yakından incele derim.

Froseth

Profesör
Reaksiyon puanı
836
2 bin daha koyup iPhone11 al derim. Eğer 2 bin daha koyamayacaksan XR işini görür. Ekranda piksel görmen ne bileyim zor bi durum bu. Mağazalara gidip teşhir bölümlerinde cihazları yakından incele derim.
Üstüne koymak pek istemiyorum onun yerine bir kısmını bir kenara koyup bir kısmıyla sistemime takviye yaparım zaten XR işimi fazlasıyla görecektir. Ekranda pixel olayını bir kaç kişi yazmıştı ondan dolayı yazdım.