Xperia Z3 Kullananlar Kulübü - Teknik Özellikler Belli Oldu

Bu konuyu okuyanlar

sdt2495

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kamerası ve ekranı berbat rakiplerine göre. Nit değeri de güneş altında sıkıntı gibi. Z3 önermiyorum.

teşekkürler hocam, z3 kullanan birine daha danıştım oda sizin gibi tavsiye etmedi. komple sony'den vazgeçtim. lenovo, asus yada htc için araştırma yapacağım.

/xo/

Müdavim
Reaksiyon puanı
226
teşekkürler hocam, z3 kullanan birine daha danıştım oda sizin gibi tavsiye etmedi. komple sony'den vazgeçtim. lenovo, asus yada htc için araştırma yapacağım.
Z5 gayet güzel cihaz aslında. Lenovo ve Asus'un Sony nin ekine su dönebileceğini sanmıyorum. Bu işin güncelleme tarafı da var.

Ruhsan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2

z serisinin en iyi modeli z3'tür sadece az ışıklı ortamlarda ön kamerayı unutacaksın o kadar, güneş altında da sıkıntılı falan değil temmuz ağustos sıcağında güneş tepedeyken çok rahat video seyrediyorum plajda, ekranı en iyi telefonlardan biri z3, asus ve htc gibi markalarla kıyas kabul etmez, htc m9 alında kötü kamera nasıl olurmuş bir görün. z3 7-7,5 saat ekran süresi veriyor ısınıp kapanma gibi bir sorun yok, arayüz çok stabil yüklediğiniz uygulamalarda bir sorun yoksa telefonun donduğunu yada kitlendiğini görmezsiniz..

Nordkapp

Doçent
Reaksiyon puanı
16
Ben Genel anlamda Z3'ten gayet memnundum. Yalniz Marshmallow 6.01 guncellemesini aldiktan sonra ekranda problemler cikmaya basladi. Mesela ekran kapali iken uyku modundan uyandirmak sorunlu. Guc dugmesine basiyorum ama ekran acilmiyor. Duzelmesi uzun suruyor. Surekli boyle olmasada oldugu zaman moral bozuyor.

Aceba ayni sorunu yasayan var mi?

Androıdx

Asistan
Reaksiyon puanı
70
Ben Genel anlamda Z3'ten gayet memnundum. Yalniz Marshmallow 6.01 guncellemesini aldiktan sonra ekranda problemler cikmaya basladi. Mesela ekran kapali iken uyku modundan uyandirmak sorunlu. Guc dugmesine basiyorum ama ekran acilmiyor. Duzelmesi uzun suruyor. Surekli boyle olmasada oldugu zaman moral bozuyor.

Aceba ayni sorunu yasayan var mi?
Bende güncelleme anlamında nir pronlem yok güncellemeyi önce us sürümünü kurmuştum tr gelmesi gecikince sonra tr sürümünü kurdum en son br onarma yaptım hiç bir sıkıntısı yok zaten iyleştirme güncellemesi gelicek eksikler giderilcek permonmans iyleştirilcek vb

Androıdx

Asistan
Reaksiyon puanı
70
23.5.A.0.575 güvenlik hata düzeltme perfonmans güncellemesi yayınlandı.

Nordkapp

Doçent
Reaksiyon puanı
16
Eyvallah. Servise gonderdim artik, ekran hic acilmiyordu. Bakalim ne diyecekler.

Androıdx

Asistan
Reaksiyon puanı
70
Xperia home 10.0.A.0.53 beta çıkmış otomatik ekran döndürme eklenmiş ayarlar bölümü şeffaflaştırılmış

Theqaren

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İyi günler arkadaşlar ben sizlere birşey sorcam.Ben cihazımı alalı yaklaşık 1 sene oldu ve aldığım günden beri ekranda üst taraflarında bi pempeleşme ekranda titreme uygulamalar arası geçişlerde kasma kensi kensine kapanma ve kamerada pembeleşme gibi sorunlarla karşılaştım acaba ben bu telefonu garantiye göndersem bire bir örjinal cihazla değiştirme talebinde bulunsam kabul ederlermi? Şimdiden teşekürler arkadaşlar

Androıdx

Asistan
Reaksiyon puanı
70
İyi günler arkadaşlar ben sizlere birşey sorcam.Ben cihazımı alalı yaklaşık 1 sene oldu ve aldığım günden beri ekranda üst taraflarında bi pempeleşme ekranda titreme uygulamalar arası geçişlerde kasma kensi kensine kapanma ve kamerada pembeleşme gibi sorunlarla karşılaştım acaba ben bu telefonu garantiye göndersem bire bir örjinal cihazla değiştirme talebinde bulunsam kabul ederlermi? Şimdiden teşekürler arkadaşlar
Bahsetyiğiniz sorunları teker teker servise iletiiğinizde cihazı gönderdğinizde kullanıcı kaynaklı bir sorun görülmediği taktirde değişim yapılabilir.

07alone07

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba arkadaşlar z3'ümü ön ekran kalkması, ekranda sarı leke oluşumu, güç tuşu gevşemesi ve ısınma sorunlarından kvk teknik servisine verdim. Oradaki yetkili kişiler en fazla 23 iş günü sürer diyorlarda aranızda daha önceden bu tip sorunlardan servise veren oldu mu kaç iş gününde cihaz geldi ? Birde kvk sitesinden kontrol ettiğimde Departman Statüsü: Yüksek Seviye Kararı Verildi böyle bir şey yazıyor nedir bunu çözemedim.

msydm

Doçent
Reaksiyon puanı
66
İyi akşamlar arkadaşlar,

Z3 te uygulamaları SD karta taşıyorum belirli bir zaman sonra uygulamalar tekrar dahili depolama alanına gelmiş oluyor. (SD kart 64GB Samsung Evo)
Konu hakkında yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum.

Androıdx

Asistan
Reaksiyon puanı
70
İyi akşamlar arkadaşlar,

Z3 te uygulamaları SD karta taşıyorum belirli bir zaman sonra uygulamalar tekrar dahili depolama alanına gelmiş oluyor. (SD kart 64GB Samsung Evo)
Konu hakkında yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum.
Bazı uygulamalar desteklemiyor olabilir hafıza kartına attığınızda çalışmasında sorun olabilir o yüzden olabilir zaten z5 ve z3+ cihazlar için iyleştirme güncellemeleri dağıtıldı z3 içinde güncelleme bekleniyor daha stabil hale gelicektir sony tarafından son gelen habere göre mm güncellemesi beta sürecini tamamlamış düzgün bir güncelleme dağıtılabilir toplu olarak

msydm

Doçent
Reaksiyon puanı
66
Teşekkür ediyorum. Örneğin Facebook için ara ara en az 3 kez aynı işlemi yaptım.
İnş. en kısa zamanda güncelleme gelir.

İyi akşamlar

Androıdx

Asistan
Reaksiyon puanı
70
Teşekkür ediyorum. Örneğin Facebook için ara ara en az 3 kez aynı işlemi yaptım.
İnş. en kısa zamanda güncelleme gelir.

İyi akşamlar
Önümüzdeki günler haftalar içerisinde kapsamlı bir güncelleme alıcak xperia z3 serisi

IKrakeN8

Asistan
Reaksiyon puanı
42
En son sürümü ne ? Ve sizce daha sürüm gelirmi ?

Androıdx

Asistan
Reaksiyon puanı
70
En son sürümü ne ? Ve sizce daha sürüm gelirmi ?
Xperia[emoji769] Z2 ve Z3 serisi için 23.5.A.1.238 numaralı güncelleme önümüzdeki haftalarda dağıtıma başlanacak.
Güncelleme kapsamlı ve büyük olacak.Güvenlik, ve tüm hataların giderildiği STAMINA modlu, ciddi performans deneyimiyle bekleyenleri sevindirecek.

Androıdx

Asistan
Reaksiyon puanı
70
23.5.A.1.238 sürüm ile beklediğimiz güncelleme 23.5.A.1.291 sürüm numarasıyla yayınlandı dün itibariyle

Oktay3814

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
meraba arkadaşlar
benim z3 compact ta sadece üst hoparlorden ses gelio alttan gelmio ve çokaz çıkı ses nede aceba

nostalgiaplatz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
valla hocam kim ne derse desin ben z3 ten memnunum. Hem performansı hemde pili çok iyi. benim için tek eksisi ön kamerası.

Serkanw

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar,
ben yaklaşık 1,5 sene önce bu telefonu eşime aldım ancak daha aldığımın 1. ayında resetlemeye başladı kendini olmadık zamanlarda,sonra baya bir resetlemez oldu şimdi en son güncelleme geldikten sonra telefon önceleri konuşma esnasında yada birini ararken yada resimlere bakarken kapanıp açılmaya daha da ilerleyen günlerde kapanıp açılmama ya başladı bende internette anlatıldığı gibi önce cihaz üzerinden reset ,format ne varsa yaptım olmadı daha sonra bilgisayar üzerinden Sony companion programı üzerinden cihaz onar dedim yine olmadı cihaz önceden açılıyor ellemessen uygulamaları kurcalamassan açılabiliyordu,şimdi ise SONY yazısı çıkıyor ardından dalgalı ekran geliyor dalgalanırken takılıp kapanıyor.Faturaya ilave ek ücretle gsm firmasından aldım bu akşam iş çıkışı oraya götürecem bakalım sonuç ne olacak merak ediyorum.Özel bir servise durumu anlatıp ne olabileceğini sorduğumda bana yazılım sorunu var yazılımı sıfırlayıp yeniden yükleyecekler dedi anakart sorunu olmasın dedim yok abi dedi ,eğer serviste benim yaptıklarımı yapıp geri gönderirse işimiz iş...Sonuçları yeniden buradan sizlerle paylaşacağım.Ancak benim yaşadığım bu sorunu daha önceden yaşayan varsa ve çözüme ulaştıysa buradan nasıl olduğunu paylaşabilirse sevinirim.Dediğim gibi gelişmeleri yine buradan paylaşarak sizleri bilgilendireceğim arkadaşlar.

Saygılar.