Xperia Z2 & LG G3 Hangisi?

Hangisi?

• Lg Optimus G3

Kullanılan: 46 64.8%
  • Sony Xperia Z2

Kullanılan: 25 35.2%

• Kullanılan toplam oy
    71
  • Anket kapatılmış .

Bu konuyu okuyanlar

Ritchie

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşlar ben de yeni telefon almayı düşünüyorum da kararsız kaldım. Suan Aklımda z3c var. Sizce doğru bir telefon mu? Yoksa xperiaya vereceğim para yerine lg G3 ya da iPhone 5s mi almalıyım.

Z3c bekle bence, değecektir.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ya şarz nedir biriniz bana açıklayabilir mi? Yeni bir özellik mi? Litium ion gibi bir zımbırtı mı :(

Cenderme

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Z2 al derim abim kullanıyor yurt dışından geldi çok memnun g3 kullanana hiç rastlamadım daha

war is up ahead

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bence z2 hem premium bir tarzı var hem de yeni sürüm telefonlala ısınma problemi şebeke probleminin kalktığı söyleniyor ve de bana göre fhd olması bir artı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar ben eşime aldım z2 yi biraz kurcalayayim dedim 4-5 saatimi aldı. vede ısınma problemiylr filan karşılaşmadım. benim 4s nekadar ısınıyosa ondan daha az ısındı diyebilrim. bikaç oyun oynadım takılmalar filan hiç yoktu. Kamerasını soracak olursanız benim arkadaşımda da g3 var. Gerçekten sony z2 nin daha iyi özelliklerine de bakıcak olursanız daha iii olduğunu anlıyacaksınız. ama ön kamerasına gelicek olursak z2 de fotoları çekerken kumlanma ( yani kamerada nokta nokta gibi) oluyor. Ama fotoraf çekildikten sonra o olay foto larda çıkmıyor. G3 ün ön kamerası daha iii diyebilirim. Tabi bu zevk işi 2 telin arasında da çok büyük farklar yok. Benim kendi düşüncem olarak z2 nin görüntüsü canlılığı filan daha ii. ve de benim düşünceme göre lg markasını sadece tv için alırım. Biraz saçma ama ben öyle düşünüyorum:)

SBJKN1903

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar selamlar,
Telefon almayı dusunuyorum aklımda Z3 compact vardı. Ama pembelesme sorunu kafamı karıstırdı ben de LG G2'yi seceneklerime ekledim. Oyun uygulama vıdeo haber ve forumlarda dolasırım genelde. Agırlıklı olarak sosyal medya ve haber okurum. Sarjı tam bir gun goturse ıyıdır. Olaganustu bır kamera beklentım yok ama kumlanma vs olmamalı
Sizce hangisini almalıyım?
Tavsiyelerınızı bekliyorum...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ulan daha yeni full hd tv seyrediyorsunuz. kalmkış 2k die g3 oy veriyorsunuz ayıp be :)

S

Samsung Life

SDN Okuru
Bence Lg g3 daha mantıklı çünkü çoğu kişi 2k ekranı 3000 mah lık batarya götürürmü diyorlar şöyle bişey adamlar arayüzü z2 gibi çok premium değil hem sony telefonlarına alışmak uzun sürer ama eğer önceden sony telefonu kullandıysanız bişi olmaz g3 ün kamerası sony ye göre çok az bir farkla daha iyi neden diye soruyorsanız herkez megapixellerine bakıyor ama lg de lazer sistemi var focuslanmayı çok iyi yapıyor kasma sorunu lg de nadiren yaşanıyor zaten kasma yaşanıyor diyenleri çoğu o telefonu kullanmamıştır veya telefonu adam akıllı kullanmamıştır g3 ün kenarları ince ve soyulabilir diyorlar şeffaf kılıf al şıklık olarak ikiside şık hem lg nin arayüzü daha hoşuma gidiyor ve de daha anlaşılması kolay bide oyunları 2k oynayamıyoruz diyorlar full hd oynadığınız zaman telefonu yormazsınız hem telefonun şarzı 1 gün rahat götürüyor arayüzdeki takılmalar güncellemerle giderildi vede çoğu kişi lg güncelleme özürlüsü diyorlar lg g3 e android 6.0 güncellemesi 2016 nın mart ayında geleceği belirtildi ama hangi telefonu alıyım diye sorarsanız s6 note5 veya iphone 6s derim

Not:Telefonun ısınması normal bişidir ve işlemciyi yormaz 360 security gibi saçma uygulamaları yüklemeyin derim hem o kadar oyunu sana yüklesek sende ısınırsın

szanoz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
goruntu kalıtesı acısından xperıa z2 nın daha ıyı oldugunu dusunuyorum

CaStRoLL

SDN Okuru
Reaksiyon puanı
1
Sony Z serisinden alınıcak cihazlar sadece compact lardır ancak G3 ün 32 GB olan modelini al 16 GB pişman olursun