Xperia Z ön camı çizildi fiyatı ne kadar?

Konusu 'Sony' forumundadır ve aNTv tarafından 6 Haziran 2013 başlatılmıştır.

1. aNTv

aNTv Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    6

- Xperia Z ön camı çizildi fiyatı ne kadar?

Merhabalar denizde atlama yerlerinde videolara bakarken elimden telefon suya düştü gözlükle hemen 3 4 metre derindeki telefonu aldım, alırken yerden elimden kaydı tekrar tutmaya çalışırken kum veya midye ekranı ufak bi çizdi görmesi çok ama çok zor olsada çok sinirimi bozdu, acaba ne kadara değişirim, gözden 200 lirayı çıkardım sadece ön camı değiştirmek istiyorum.

2. giskur11

giskur11 Profesör

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    38
    Kardeş bildiğim kadarı xperia z de kendinden bir ekran koruyucu var komple ekran değişmez sadece onu değiştirirler yada sen sökersin bildiğin ekran koruyucu sony işini garantiye alıp öyle bir sistem yapmış internette bir araştır istersen.

3. patientia

patientia Profesör

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    o çizilen ekran değil Sony'nin fabrikada bastıgı ekran koruyucu dragontrailin çizilmesi imkansız :D

4. lpsln

lpsln Asistan

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    xperia z kullanan kader arkadaşım,öncelikle geçmiş olsun ama üzülme,canını sıkma camın üzerinde fabrika çıkışlı film var(hatta sony yazısı onun üstünde,filmi çıkarınca sony yazısıda çıkıyor),servis filmi ne kadara değiştirir bilemem ama ekranında bi sorun yok için rahat olsun,sonuçta çizilen film,hatta bırak çizik kalsın,nazarlık olsun..

5. DumDumaq

DumDumaq Dekan

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    bellı bıle degıl dıyosun hemde değiştircem dıyosun ne gereği var kucucuk bışey ıçın takıntı halıne getırme

6. hamza5806

hamza5806 Profesör

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    38
    çizilmiştir youtube da baktığım videolarda telefon haşat oluyordu
    geçmiş olsun bu sorunu sony yetkili satıcılarıyla çözebilirsin sanırım

7. aNTv

aNTv Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    6

Arkadaşlar çok sağolun içime öyle su serptinizki birde noktadan ziyade böyle sanki kum tanesi gibi bişe var ekranda böyle minik bi nokta olmuş ortasında, merak eden varsa resimde koyarım orjinal ekranıma bir şey olmasında gerisi yalan vallaha gözüm gibi koruyorum, bilgisayarımı satıp para biriktirip aldım çok titizim üstünde, çok nazar vardı galiba üzerimde ya zaten bu olduktan sonra dedim nazarını attım falan. :D

8. patientia

patientia Profesör

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Dediğim gibi o ekran koruyucu takma kafana koskoca dragontrail ekran var Z de hiçbir şey olmaz :)

9. aNTv

aNTv Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    Çok teşekkürler bu arada dışındaki her yerde varmı bu arka cam olsun üstündekiler olsun, gerçi koruyucu kılıf sadece önü gösteriyor gerisi pek önemli değilde telefonun siyah yerinde biraz yaralanmalar var oralara bi çözüm yok galiba.

10. patientia

patientia Profesör

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben ön tarafta var diye biliyorum arka kısmı cam diye duymuştum .

11. lpsln

lpsln Asistan

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ekranda koruyucu var ama titizlik işte ben hem ön tarafa hemde arka tarafa filmi yapıştırdım,maksat orjinal film çizilmesin,düşünen yapan olursa ön ekrana şeffaf film uygulasın arka tarafada mat uygulasın,arka tarafta mat olunca elde daha rahat duruyor,kaymıyor..

12. aNTv

aNTv Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    ön tarafa baktımda iki kat üst üste olduğu çok belli oluyor, tüm her yerınde 2 kat üst üste şey var neyse önce olsun yeter zaten kılıf alcam yarın bi an önce , bir de telefona format attırsam çok iyi olacak ya telefonu aldığımdan beri huzursuzluk var içimde nedir anlayamadım. :D

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Başta yaptık bir kere salaklık altını çizerek diyorum, dikkatsizlik umursamazlık böyle oluyor. :)

13. hamza5806

hamza5806 Profesör

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    38
    kardeş ben merak ettim koysana şunun bi resmini bakalım 200tlye değermi

14. CorozeB

CorozeB Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    xperia P'nin ekranı 220 tl halamın oğlu yaptırdı Z'yi düşünün artık.Gerçi değişsede fabrika çıkışı gibi olmuyor,servis su geçirmemezlik için garanti vermez.geçmiş olsun

15. aNTv

aNTv Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    dün gündüz olduğu için çektiğim resimlerde belli olmuyor akşam flash ile veya güneşli havada çekmek lazım, eve geçeyim bir resim atacağim net elimde kameram yok.

Kardeş zaten çizilen ekranı değilmiş gittim sordum adam biraz daha harap et öyle çıkar dedi zaten hemen çıkarma dedi.

16. hamza5806

hamza5806 Profesör

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    38
    tamam o zaman resim gelince etiketle beni

17. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

Xperia Z 6603 ekran değişimi yetkili serviste 650 TL, tanıdık tamircide 400 TL ama su geçirmezlik özelliği kayboluyor. Ekran çok kolay çatlayıp kırılıyor. Dikkatli kullanın...

18. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

Bi çizik içinde ekran değiştirilmez :))

19. lilana

lilana Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ne oldu değiştirdiniz mi ?

20. srdrgkc

srdrgkc Asistan

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Sen o kadar sakarsan 1800 tl verip Xperiaz Z kullanma :D 3310 kullanmanı tavsiye ediyorum :D

Sayfayı Paylaş