Xperia Z Kırıldı!!!

Konusu 'Sony' forumundadır ve emregun1 tarafından 6 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

ben hiç işe yaradıklarını görmedim koskoca sony bile kırılmaz cam dıye satıyor çin malı dandik filmlermi koruyacak kac kere patladıklarını gordum onlar sadece reklam Showlarında olur gerçek hayatta hikaye

2. lilana

lilana Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kırılmaz jelatin mi :) ee var zaten herkesin...kılıflı kullanıyoruz ayrıca, kırılan arkadaşınki de öyle idi. gözlerimle gördüm cidden şaka gibi hangi telefon 40 cmden düşüp kırılır ki, üretim hatası var bence bu iste çıkacak kokusu eminim yakındır

3. memogoren

memogoren Ready to Rock! °°° Yönetici Moderatör

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    63
    Yer:
    Çanakkale
    Siteye az üye olun da mesaj yazdıktan sonra arkasında durun. Sony kırılmaz cam diye satmıyor. Cizilmeye, kırılmaya karşı dayanıklı, kırılmaz /cizilmez değil.

Arkadaşın bahsettigi kırılmaz jelatin Buff oluyor. Buff u taktıktan sonra ekranı kırmak cok zor

4. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

arkadaşlar benim de ekran çatladı ve ekranın yarısının dokunmatiği çalışmıyor. telefon arka cebimdeyken oturdum. o sırada kırılmış. bununla ilgili olarak nasıl bir yol izlememi önerirsiniz? ne desem garantiden yararlanır değiştiririm ya da sony'e mail atarak müşteri memnuniyeti bıdı bıdısından girip mi değiştirebilirim? ya da kesinlikle ücretle mi değişir?

5. lpsln

lpsln Asistan

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Geçmiş olsun arkadaşlar,sağlamlığı için alıp kullandığım xperia z den böyle haberler duydum,gördüm mü inanın kendi telefonummuş gibi üzülüyorum,inşallah en az zararla durumdan kurtulursunuz..

6. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

selamlar benim sony Xperia z ekranın camı kırıldı tamir için dogubank ta sordum 400 ile 500 tl fıyat verdıler orjınalı ıle bırebır

7. LittleMonster

LittleMonster Profesör

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    48
    en az 1500 - 2000 arası para verip alıyorsunuz şu telefonları 3-5 daha üstüne veriyim kullanım ömrü uzun olsun demiyorsunuz sonra kırılınca o kötü bu daha kötü servisi berbat yok efendim öyle birşey yok kimse kırılmaz cam demiyor su geçirmez telefon demiyor ! Kırılmaya dayanıklı , çizilmeye dayanıklı diyor . Git kardeşim al arkalı önlü İPG korumalı bir film , jelatin üstünede çek kılıfı tamamdır . Birtanede dock alıcaksın kapaklar deforme olur diye düşünüyorsan . bu kadar para verip alıyorsunuz sonra kütük gibi kullanıyorsunuz telefonu normaldir kardeşim kimse kusura bakmasın ısıtıp ısıtıp aynı konuları açıyorsunuz azcık geriye dönseniz bunun gibi kaçtane konu var çözümlerini bulucaksınız.

8. srdrgkc

srdrgkc Asistan

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    işte yorum diye ben buna derim :) bende bir Xperia Z kullanıcısı olarak aynı şeyleri söyledim hep...

9. |SeYYaH|

|SeYYaH| Rektör

Beğenileri:
    163
    Ödül Puanları:
    63
    Yer:
    İstanbuL
    yahu samsunga plastik derler, kalitesiz malzeme derler, bilmem ne derler... sürekli arka cebimde taşırım S3'ümü, belki elli defa üzerine oturmuşumdur, daha bana mısın demedi. bir telefonun sadece arka kapağı plastik diye demediklerini bırakmayan sony'ci arkadaşlar bu vakalar karşısında ne derler merak ettim gerçekten. :D

10. pandomim

pandomim Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    samsung trend aldım.. kardeşime 2gün ekran kırıldı.. 500tl almıştık.. 3yere götürdük biri 300 diğeri 230 istedi 3yer ise 80tl istedi, 700tl çok değmezde.. yine farklı yerlere sormanı önerebilirim..

11. Elusive

Elusive Dekan

Beğenileri:
    190
    Ödül Puanları:
    63
    Değerli abim ben de sp kullanıyorum bir çok kez yere düştü hem de ekranın üstüne. Hatta bugün bile 40-50 cmden düştü ekranın üstüne yerde bile sekti bir kere ama bana mısın demedim daha. :D Ufacık bir çizik dahi yok :)

12. |SeYYaH|

|SeYYaH| Rektör

Beğenileri:
    163
    Ödül Puanları:
    63
    Yer:
    İstanbuL

bu sp dediğin hangisi |Elusive|, sony xperia desem uymuyor, anlayamadım valla :D

13. Sansar667

Sansar667 Profesör

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    38
    Telefon kırılmaz diye satılmıyor bildiğim kadarıyla. Önü ve arkası cam olan bir telefon kullanıyorum ; ben de kaç defa düşürdüm görünmeyecek kdr ince bir çizik dışında hiçbir şey yok. Burda önemli olan hangi açıdan hangi zemine düştüğü. Ayrıca bu corning glass ve dragon trail ekranların ne kdr sağlam olduğu aşikar...

14. Elusive

Elusive Dekan

Beğenileri:
    190
    Ödül Puanları:
    63
    Xperia Sp abi :) yoo gayet de uyuyor :D

15. |SeYYaH|

|SeYYaH| Rektör

Beğenileri:
    163
    Ödül Puanları:
    63
    Yer:
    İstanbuL

ben o modeli daha yeni duyuyuorum, epeyi çağdışı kalmışız anlaşılan :D

ama kimseye söyleme ama, gülerler arkamdan sonra :D

16. azen63

azen63 Profesör

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    38
    birşey demiyoruz hocam.... güle güle eskit.:thumbup:

17. |SeYYaH|

|SeYYaH| Rektör

Beğenileri:
    163
    Ödül Puanları:
    63
    Yer:
    İstanbuL
    yav azen usta yoksa sende mi sony'cisin yoksam? :D

18. Elusive

Elusive Dekan

Beğenileri:
    190
    Ödül Puanları:
    63
    Estağfurullah. Tamam söylemem :D

19. azen63

azen63 Profesör

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    38
    Ben Sonny i begenen biriyim. yani diğer anlamda Fanboy değilim....
    Son 4-5 yıldır Sony Telefonları kulanıyorum gayette memnunum..:w00t:

- - - Mesaj Güncellendi - - -

hocam arkandan gülmeyiz merak etme... direk söylüyoruz:w00t:

20. |SeYYaH|

|SeYYaH| Rektör

Beğenileri:
    163
    Ödül Puanları:
    63
    Yer:
    İstanbuL
    ya aslında sony'yi de, htc'yi de gerek kalite, gerek donanım olarak çok beğenirim ben de, ne ki şu samsung meretine çok alışmışız, bi türlü vazgeçemiyorum. başka bir telefon kullanamam zennediyorum. bi nevi bağımlılık diyebilirsiniz işte. ama ben de fanboy'luk yapmam, yapanları da sevmem. yeri gelir en ağır eleştirileri yöneltirim kullandığım markaya, ama kullanmadan da vazgeçemem işte. :)

Sayfayı Paylaş