Xperia Z kamera sorunu

Bu konuyu okuyanlar

nailasmu

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Fotoraf ve ya video çekiyorum ama sonra kaydelimedi yazıyor. Surekli çekdim ekranda bişey daha yazdı: bellek sorunu, bellek YOK. Önceden böyle diyildi ama telefonda fayl managerde bazı kısayolları sildim dün. Ondan ola bilir. Bunu duzelte bilirmiyim??

nailasmu

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Konu guncel. Xperia z kullananlar :(

kadir ion

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Ayarlardan fabrika hayatlarına dön veya pc companion u. Bilgisayara kur yazılım onar de olmazsa servise gönder

nailasmu

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Tmm teşekurler. Guncellemeyi yeniden kurdun sorun çözüldü. :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
su altında 5 10 dk çekim yaptıktan sonra kameramı kullanmıyorum. bilginiz var mı ?

tolgatk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaslar bende karanlıkta çekim yapınca ekran karıncalı oluyor sizdede oylemi

srdrgkc

Asistan
Reaksiyon puanı
0
gece çekiminde karıncalanma oluyorsa iso ayarlarını yükseltmişsiniz demektir otomatik yapın ve normal moda alın hdr yi açın sonuç güzel olacaktır ;)

cagatayz

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Daha aydınlık yapmak için yüksek iso değeri kullanır isen aydınlık olur ama karıncalanmada olur.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
sanki kamerası gece çekimlerinde iyi değil otomatik te çekim yapıyorum sıkıntılı oluyr S4 te öyle değil iPhone 5 te öle değil soğudum Xperia Z den :S yada benim telefon fabrikasyon hataladır :S

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar merhaba xperia z kullanıyorum kameram hata veriyor bilgisi olan varmı donanım silinmiş öyle söylüyorlar internetten bulabilir miyim acaba yardım edinlütfen

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar skypeda ön kameramı açamıyorum ve ön kameradan çekim yaptığımda fotoğraf ters görünüyor ne yapabilirim?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar lütfen yardım edin. xperia z de fotoğraflarımda çekim yaptığım sırada siyah noktalar oluyor bu nasıl düzelir? lütfen yardım..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
sony xperia z ön kamera hiç açılmıyor. Ön kamera deyince siyah bir ekran geliyor. Ne yapabilirim. Lütfen yardım