Xperia Z kamera sorunu

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

NikO ASMU

Profesör
Fotoraf ve ya video çekiyorum ama sonra kaydelimedi yazıyor. Surekli çekdim ekranda bişey daha yazdı: bellek sorunu, bellek YOK. Önceden böyle diyildi ama telefonda fayl managerde bazı kısayolları sildim dün. Ondan ola bilir. Bunu duzelte bilirmiyim??

kadir ion

Asistan
Ayarlardan fabrika hayatlarına dön veya pc companion u. Bilgisayara kur yazılım onar de olmazsa servise gönder

NikO ASMU

Profesör
Tmm teşekurler. Guncellemeyi yeniden kurdun sorun çözüldü. :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
su altında 5 10 dk çekim yaptıktan sonra kameramı kullanmıyorum. bilginiz var mı ?

tolgatk

Üyecik
arkadaslar bende karanlıkta çekim yapınca ekran karıncalı oluyor sizdede oylemi

srdrgkc

Asistan
gece çekiminde karıncalanma oluyorsa iso ayarlarını yükseltmişsiniz demektir otomatik yapın ve normal moda alın hdr yi açın sonuç güzel olacaktır ;)

cagatayz

Asistan
Daha aydınlık yapmak için yüksek iso değeri kullanır isen aydınlık olur ama karıncalanmada olur.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
sanki kamerası gece çekimlerinde iyi değil otomatik te çekim yapıyorum sıkıntılı oluyr S4 te öyle değil iPhone 5 te öle değil soğudum Xperia Z den :S yada benim telefon fabrikasyon hataladır :S

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar merhaba xperia z kullanıyorum kameram hata veriyor bilgisi olan varmı donanım silinmiş öyle söylüyorlar internetten bulabilir miyim acaba yardım edinlütfen

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar skypeda ön kameramı açamıyorum ve ön kameradan çekim yaptığımda fotoğraf ters görünüyor ne yapabilirim?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar lütfen yardım edin. xperia z de fotoğraflarımda çekim yaptığım sırada siyah noktalar oluyor bu nasıl düzelir? lütfen yardım..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
sony xperia z ön kamera hiç açılmıyor. Ön kamera deyince siyah bir ekran geliyor. Ne yapabilirim. Lütfen yardım

stat counter