Xperia z, htc one, s4 hangisini alayım?

Bu konuyu okuyanlar

tugaykaraman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar xperia z, htc one, s4 arasında kaldım bu arada yeni iphone'de gelecek diolar hangisi alsam acaba karar veremedim yardım lütfenn:cursing::cursing::cursing::cursing::cursing:
şimdiden yorum yapanlara teşekkür ederim...

leoh

Öğrenci
Reaksiyon puanı
38
s4 al nedenleri;1-çok tutulan bir telefon sokağa çıktığınızda ya s3 görürsünüz ya da iphone 2-tutulduğu için ikinci eli sağlam,her zaman satabilirsin 3-güncellemesi çok sağlam,samsung ilk güncelleme veren şirketlerden 4-sağlam,bozulmuyor kronik arızası yok 4-donanım olarak piyasanın en güçlü telefonlarını üretiyor,hız olarak en hızlısı 5-yazılımı çok zengin,başka hangi akıllı telefon bukadar zengin yazılım desteğine sahip.Samsung bunları yazmam için bana para vermedi tamamen kendi düşncelerim ayrıca bir samsung telefon sahibi de değilim.varsın kasası plastik olsun geri kalanı sana yeter.

Kadima

Müdavim
Reaksiyon puanı
841
eğer su geçirmezlik filan önemliyse Xperia Z yi al.
telefon şık görünsün diyorsan HTC One ı al
daha yeni bişeyler olsun diyorsan S4 al :)

ama s4 yeni çıkacağı için pahalı olacaktır boşu boşuna zarar edersin. istersen biraz bekle öyle al.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kesinlikle xperia z derim. s4 ile hemen hemen aynı donanıma sahip . sağlam su geçirmez toza dayanıklı full hd ve piyasadaki en ık telefon... s4ün bence dez avantajı herkezin elinde oyuncak olması olacaktır. otobüste bakın çogunda s3 var aynısı s4 içinde olacak görürsünüz farkınız olsun istiyorsanız xperia.... yazın denizin altında fotonu çek anında faceye upload :)))

S

SDN Okuru

SDN Okuru
acaba s4 ün ekranıda s3 gibi hemen kırılacak mı?

tugaykaraman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
benim samsungun sevmediğim şeyide bu herkeste var ve fiyatları çok hızlı düşüyor birde ekranı düşünce çok kırılıyor sony ve iphone böyle değil daha sağlam oluyor... birde sony nin ps store olması çok aklımı caydırıyor..

karavali

Asistan
Reaksiyon puanı
1
xperia ayrıcalıktır. kalitedir.
Z'den şaşma pişman olmassın :)

Corleone25

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kesınlıkle katılıyorum Xperıa'nın sende olması bır ayrıcalık olacaktır.Telefon henuz Turkıye'ye bıle gelmedı.Internet aracılıgıyla Xperıa Z'yı hemen hergun ıncelıyorum.Tabıkı Iphone 5,Galaxy s4 ve Htc One'da ınceledıklerım arasında.Ancak bu 4 telefon arasında en guven veren Xperıa Z oldu.Sony sankı gorunmeyen ama harıka ısler yapan bır marka.Evımızdekı 20 25 belkıde daha ustu yılları olan radyoları hatırlayalım.Hergun bıkmadan oynadıgım Playstatıon Sony'ye aıt :)Devır akıllı telefon devrı.Bundan sonra ıse telefon hakkında onerı almak ısteyenlerede ılk tavsıyem Sony Xperıa Z olacak.

aagkn

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
eğer su geçirmezlik filan önemliyse Xperia Z yi al.
telefon şık görünsün diyorsan HTC One ı al
daha yeni bişeyler olsun diyorsan S4 al :)

ama s4 yeni çıkacağı için pahalı olacaktır boşu boşuna zarar edersin. istersen biraz bekle öyle al.

Son günlerde Gördüğüm en objektif yorum,bu üç telefon arasında kalanlar için gayet açık bir mesaj olmuş.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
samsung ilk çıktığında pahalı olacak ve bir süre sonra hhızla düşecek s3 de ilk 2000 tl iken şimdi 1500 tl . xperia ve one da bu kadar değil tasarım olarak s4 şaşırtmadı plastik kasa aynı tasarım htcnin aluminyum kasası ve sesi güzel xperia z nin ise tasarımı ve yapıldığı maddenin çok sağlam olması suya toza dayanıklı olması yönüyle dikkat çekiyor ben alacak olsan s4 ü elerdim (kısa bir süre sonra herkesin elinde olacak) htc nin ekranı z den küçük (s3 kadar) bana sorarsan xperia x derim kendi sitesine git ve bi incele derim...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bende xperia z düşünüyorum ama kararsızım çünkü xperia z ile iphone5,htc one ve S4 ü kıyaslayan videoları izledim çok bariz bir şekilde xperia z parlaklık konusunda bunlardan geride..mükemmel olduğu konusunda şüphe yok xperia z nin ancak dediğim gibi flu bir ekrana sahip ayrıca fi tarihinden kalma eski model telefonlar gibi her tarafında koruma kapaklarının olması hoşuma gitmedi.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar s4 almanyadan getirtsek sorun olurmu acaba kişiselleştirme,root,rom,güncelleme konularında sorun yaşarmıyız mesela işlemcide farklı sürümlerden bahsediliyor...

Czmi

Doçent
Reaksiyon puanı
2
arkadaşlar xperia z, htc one, s4 arasında kaldım bu arada yeni iphone'de gelecek diolar hangisi alsam acaba karar veremedim yardım lütfenn:cursing::cursing::cursing::cursing::cursing:
şimdiden yorum yapanlara teşekkür ederim...

Tugaycim iste.sorunun cevabi burda.. hersey ap acik yazildi paylasildi

voltron05

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bana göre kesinlikle Xperia Z bir ayrıcalık .Gerçekten.Özellikleri ile ve dayanıklık özelliği ile en önemliside herkesin elinde çok görünmemesiyle Xperia Z bir adım önde

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bence HTC One al
1 Ekran parlaklığı diğerlerine göre daha iyi
2 Yeni çıktı ve diğerlerine göre daha sağlam bi yapıya sahip (metal olmasından dolayı)
3 Pil şarjı diğerlerine göre daha hızlı
Neden Xperia Z alma
1 Çoğu arkadaşımız suya dayanıklı olmasından bahsediyor fakat sen birine hava atmak istediğinde yanında su taşımayımı planlıyosun su dayanıklığı bence o kadarda üstün bi özellik değil
2 Su dayanıklığı için pil şarj yerine kapak gibi şeyler takılmış telefonun karizmasını bozuyo
3 Ekran kalitesi çok düşük
Neden S4 alma
1 Şuan S4 ucuz olmasından kaynaklıyo heralde herkesde s4 var milletin elinde dolanıyo
2 pil ömrü iyi fakat pil şarjı 30 dkda sadece %27 dölduruor HTC One da ise %67

Kardeşim bundan sonra karar senin ben sadece bi kaç bilgi verdim
Kendine göre en uyumlu telefon seçersin inşallah...