Xperia XZ1 tüm yönleri ile sızdırıldı!

Bu konuyu okuyanlar

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,324
Sony cazibesini, ciddiyetini öylesine kaybetmiş ki Samsung ve Iphone için yüzlerce yorum yapılırken burada Sony için tek bir arkadaş bi iki kelime lütfetmiş o kadar. Ben Japonları akıllı insanlar bilirdim ama bu Sony beni hakkaten şüpheye düşürdü iyice. Ya işlemcinin kağıt üstündeki rakamları değişmekle, hafızası biraz artırılınca telefon yapmak mı oluyor yani? Üstelik adamların bir de beklentisi varmış! Ya sen bu insanları sahiden aptal mı zannettin be. Yahut sizler aptalsınız ki yıllardır aynı yerde sayıp duruyorsunuz. Hatta iyice gerileyerek. O şirketin yönetim kurulunda olanların yerinde olmak isterdim... Ki, bu telefon bölümündeki dinozorlara parmak gösterip yerlerine genç, devrimci ruha sahip yenilikçi ve parlak çocuklar koyayım.

de_la_vega_66

Asistan
Reaksiyon puanı
34
Vay arkadaş yaa, elimdeki 5 senelik Xperia Z ile yıllardır sony düzgün bi telefon çıkarsın da alayım diye bekliyorum. yok yok yok. inatla çıkarmıyorlar.

nalet ossun yaa :p gidip BİM'de satılanlardan alacam ya.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Sony sadece ekran çerçeve oranını biraz daha artırsa ve arayüzünü biraz daha özelleştirse çoğu kişi telefonunu bırakır Sony'e geçer. Özellikle stabilite arayan iPhone kullanıcıları.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117
ne nankör çıktınız be daha iyisini siz yapın o zaman...
nalet insanlar ...
sony corp ceo...

de_la_vega_66

Asistan
Reaksiyon puanı
34
ben de bu zihniyeti anlamıyorum, arkadaş nasıl ki iyi olana iyi diyorsak, kötü olana kötü demek lazım.. Eleştirince hemen zıplıyor birileri yapabiliyorsan daha iyisini sen yap diye.. Tüketiciyiz biz, illaki eleştireceğiz. Sony 5 yıldır hep teknolojiyi geriden takip ediyor. Neredeyse tüm firmalara kamera lenslerini Sony veriyor ama kendi kamerası diğerlerinin hep gerisinde. tasarım göreceli bir kavram, seven olur sevmeyen olur ama çoğunluk sevmiyor arkadaş, bi yenilesin artık kendini..

Konfi bilir işini, çaktırmadan çakmışsın gene. :D

sırf 1000. beğenin olsun diye beğendim yorumunu :D

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,324
sırf 1000. beğenin olsun diye beğendim yorumunu :D

Yeğenim Allah şahidimdir kaçıncı beğeniye ulaştığımı burada senin mesajını okuyunca öğrendim. Daha önce orada beğeni sayısı verilmiş olduğuna bile dikkat etmemişim. Teşekkür ederim; Lakin bizim kültürümüzde sadaka verilince gösterilmesi pek hoş karşılanmazmış! :D

de_la_vega_66

Asistan
Reaksiyon puanı
34
Yeğenim Allah şahidimdir kaçıncı beğeniye ulaştığımı burada senin mesajını okuyunca öğrendim. Daha önce orada beğeni sayısı verilmiş olduğuna bile dikkat etmemişim. Teşekkür ederim; Lakin bizim kültürümüzde sadaka verilince gösterilmesi pek hoş karşılanmazmış! :D

üstadım sadaka değil ki gizleyeyim :D