Xperia XZ1 Kullanıcıları yorum yapabilir mi?

Bu konuyu okuyanlar

TheMetehan06

Asistan
Reaksiyon puanı
26
Arkadaşlar bu telefonu almayı planlıyorum ama düzgün kullanıcı yorumları bulamadım. Problem yaşayan var mı? Şöyle bir sıkıntısı var alma diyen var mı? Direk bu modeli kullananlar yorum yapabilir mi?

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Bildiğim kadarıyla sıkıntı yaşayan yok kullanıcılar memnun kötü bir eleştiri yapanı görmedim varsada kendini belli eder

SelimhanCan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Tasarımı ve kameranın tek olması hariç laf edeni duymadım

TheMetehan06

Asistan
Reaksiyon puanı
26
Tasarımı ve kameranın tek olması hariç laf edeni duymadım
Kesinlikle. Bir kötü yprum yapanı henüz görmedim o yüzden bu telefonu almayı düşünüyorum. Bi arkadaşım kulaklık girişine toz girince bozulma ihtimali var ama garanti yapıyor demişti daha fazla şikayet duymadım.

JustDee

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
sony xperia xz1 10 gündür kullanıyorum şebeke proplemi var oda şöyle cogu cihazdan şebeke performansı olarak baya düşük çekiyor arada full gidip geliyor . garantiye yolladım guncelleme yapıp gönderdiler bakalım hala durumun peşindeyim başka benım gıbı bu konuda sorun yaşıyan varsa ulaşabilirmi ?

hakan aslan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
bendede kamera problemi var.Kamerada görüntü bozulması oluyo ve net çekmiyor. yakında servise göndericem.ama kamera dışında telefondan memnunun.Bende mavi rengi var harika görünüyor telefon.Hızından zaten şüphen olmasın telefon çok hızlı.Telefonda en beğendim özelliklerden biride parmak izi okuyucusu.çok hızlı ve doğru okuyor.Kamera sorunununda kronik olduğunu düşünmüyorum.Telefonu beğendiysen alabilirsin tavsiye ediyorum.

hdegirmenci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Yaklaşık 4 aydır XZ1 kullanıyorum ne çekim gücü nede kameradan hiçbir şikayetim olmadı.Gayet seri ve net çekiyor.Fiyatıda 2.100 TL ye kadar indi.
-Öncelikle donanım elemanları XZ ye göre çok daha performanslı çalışıyor gerek hepsini test edip karşılaştırdım kesinlikle S835 i karşılayacak donanım koymuşlar.
-Ekran 620 nit parlak HDR ekran gündüz çok rahat.
-İnce ve hafif alüminyun kasa ve gorilla5 cam var.
-2700 mAH pil bir günü rahat karşılıyor.
-Isınma kesinlikle yok 10 nm işlemcide olmaması da gerekir.-Note 8 ile başabaş-

Bu kasa tipini seviyorsanız, bu fiyata bu özellikler başka bir cihazı düşünmenize bile gerek yok.Bende halen Z3+ copper da var satmaya kıyamıyorum.