Xperia xa ultra sorunları

Bu konuyu okuyanlar

mahmutcakroglu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sorunlarım bitmiyor. Şimdi de müzik dinlerken, video izlerken vb. telefonun sesi kendi kendine azalıyor. Ama ses tamamen gitmiyor sadece azalıyor. Ben müdahale ederek sesi yükseltemiyorum kendi kafasına göre yükseliyor. Var mıdır başka böyle birşey başına gelen, yardımcı olabilecek biri?

Buralarda yeniyim nasıl konu açılır onu dahi bilmiyorum [emoji1] hatam olursa affola

Ar0505

Asistan
Reaksiyon puanı
35
Sorunlarım bitmiyor. Şimdi de müzik dinlerken, video izlerken vb. telefonun sesi kendi kendine azalıyor. Ama ses tamamen gitmiyor sadece azalıyor. Ben müdahale ederek sesi yükseltemiyorum kendi kafasına göre yükseliyor. Var mıdır başka böyle birşey başına gelen, yardımcı olabilecek biri?

Buralarda yeniyim nasıl konu açılır onu dahi bilmiyorum [emoji1] hatam olursa affola
cihazı sıfırlamayı denediniz mi?

Frosa

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,414
Pil tasarrufu modu açık mı oluyor?

Frosa

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,414
Kulaklık ile dinliyorsanız, kulağınıza zarar vermesi açısından yüksek sesi zararlı buluyor, otomatikmen kısıyor... Ayarlar kısmından kapatabileceğinizi düşünüyorum...

İyi Forumlar...

mahmutcakroglu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kulaklık ile dinliyorsanız, kulağınıza zarar vermesi açısından yüksek sesi zararlı buluyor, otomatikmen kısıyor... Ayarlar kısmından kapatabileceğinizi düşünüyorum...

İyi Forumlar...
Malesef kulaklıkla dinlerken böyle bir sorun yok. Zaten ses tamamen açık değilken de oluyor bu sorun

Emre Budak

Doçent
Reaksiyon puanı
321
XA Ultrayı geçtim XA1 Ultra da aynı şekilde sorunlar bitmek tükenmek bilmiyor. Alacak arkadaşlarıma hep söylemişimdir "XA SERİSİ ALMA ALDIRTMA." :D. Umarım problemin çözülür.

İyi Forumlar.

mahmutcakroglu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
XA Ultrayı geçtim XA1 Ultra da aynı şekilde sorunlar bitmek tükenmek bilmiyor. Alacak arkadaşlarıma hep söylemişimdir "XA SERİSİ ALMA ALDIRTMA." :D. Umarım problemin çözülür.

İyi Forumlar.
Kesinlikle katılıyorum hocam cihaz baştan aşağı rezalet. Arkadaşıma da aynı telefondan aldırmıştım memnun musun diye sormaya korkuyorum :D teşekkür ederim inşallah