Xperia x mi huawei mate 8 mi?

Bu konuyu okuyanlar

Erol Tarlan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu iki telefondan birisini alacağım fikriniz nedir? Başka önerisi olan varsa alabilirim 1600 tl civarı. Xiaomi demeyin lütfen düşünmüyorum o markayı

garmel.373

Asistan
Reaksiyon puanı
120
Mate 8 özellikleri iyi. Fakat 6 inç büyük olmasına karşın sanal tuş var.
Ben Zenfone 3 derim

Knock0ut

Asistan
Reaksiyon puanı
60
Mate 8 özellikleri iyi. Fakat 6 inç büyük olmasına karşın sanal tuş var.
Ben Zenfone 3 derim
Ben de konuyu acan arkadas ile benzer bir ikilemdeyim. Zenfone 3 donanim olarak bu telefonlardan geri kalmasina ramen onerme sebebiniz nedir? Degerlendirmeye alabilirim ben de zira.

Charmander1903

Doçent
Reaksiyon puanı
160
Ben mate 8 öneririm donanım olarak ikisinden de güçlü bir telefon ve aşırı büyük bir cihaz değil ekran kasa oranından dolayı rahatça tutabiliyorsunuz ekranı da çok kaliteli film izlemek için ideal hiç bir alanda üzmez mate 8.

garmel.373

Asistan
Reaksiyon puanı
120
Ben de konuyu acan arkadas ile benzer bir ikilemdeyim. Zenfone 3 donanim olarak bu telefonlardan geri kalmasina ramen onerme sebebiniz nedir? Degerlendirmeye alabilirim ben de zira.
Batarya, kamera ve fiyat yönünden. 1350 tl peşin fiyata bir gsm firması satıyor.
Ayrıca diğer iki telefonda sanal tuş kullanıyor. Gerçi yiğidi öldür hakkını ver demişler en güçlü donanım Mate 8'de.

Son düzenleme:

Erol Tarlan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Mate 8 aldım 1538 liraya umarım üzmez

...Görkem...

Müdavim
Reaksiyon puanı
779
Bu iki telefondan birisini alacağım fikriniz nedir? Başka önerisi olan varsa alabilirim 1600 tl civarı. Xiaomi demeyin lütfen düşünmüyorum o markayı

Merhaba,

Iki model arasinda huawei mate 8 almanizi tavsiye ederim. Sunulan teknik detaylar bakimindan hemen hemen her konuda one cikmayi basariyor. Kullanim deneyimi konusunda memnun edecektir. Sar degeri konusunu belirtelim yalniz. Bas bolgesi sar degeri yuksek degerlerde bilginiz olsun. Bu konuda sadece bu model degil huawei'nin bircok modelinin sar degerleri bu sekilde.