Xperia x mi a8 2016 mı

Bu konuyu okuyanlar

M

Murat Burç

SDN Okuru
Batarya , Ekran boyutu , donanım önemli ise A8 2016
Kamera önemli ise Xperia X

...Görkem...

Müdavim
Reaksiyon puanı
779
İkisinide aynı paraya bulduysanız a8 2016 alın derim. Yok daha fazla para vercekseniz a8'e hiç gerek yok sony xperia x alın.

Reaksiyon puanı
7
Telefonda senin için önemli olan özellikleri ve fiyat sınırını verseydin daha fazla yardımcı olurduk. Üç aşağı beş yukarı bende Murat Burç'un yorumuna katılıyorum.
video ve dizi izlenecek kadar büyük ve iyi oyunları oynayabileceğim şarjı iyi giden ve beni 3 yıl götürecek bir telefon arıyorum.

Muhammed Okuroğlu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
video ve dizi izlenecek kadar büyük ve iyi oyunları oynayabileceğim şarjı iyi giden ve beni 3 yıl götürecek bir telefon arıyorum.

Film dizi içim 5 inç bence küçük kalır onu sıkıntı etmeyeceksen x güzel telefon ama ben ekran boyutundan dolayı alternatiflere yönelirdim c9 pro hepsiburada da 1620 civarı bulunabiliyor hem güçlü donanım hem 6 inç büyük ekran fiyat olarak uygunsa tavsiye ederim.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Bazı şeylere açiklik getireyim
A8 2016 ,c9 prodan hem gpu olarak daha güçlü evet 3gb Rama karşı 6gb ram ama a8 2016 da ddr4 ram kullanıyor c9 pro DDR3
Bunu göz önünde bulundurunuz DDR3 ddr4 farkı çok olur musun bilmem ama a8 2016 1800e samsung tr falan bulunuyorsa gpu için iyi seçenek olur .

garmel.373

Asistan
Reaksiyon puanı
120
İki telefon arasından a8 2016 derim. Sonuçta Note 5, S6 ile aynı işlemciye sahip. Kamera Note 5/S6 ya göre geride fakat, radyo, hafıza kartı desteği ve pil yönünden daha iyi. Birde yazılımsal olarak Note 7'den bazı özellikler almış. Performans yönünden ise üzeceğini hiç sanmam. Çünkü aynı işlemci ile Note 5/S6'da 2k ekranla çalışırken, A8 2016 Full HD ekranla işlemcisini yormaz. (İphone'daki 6S ise SE'nin durumu)
En büyük eksiklik ise OİS ile çift hat takarsan SD kart kullanamazsın. (Doğru biliyorsam Samsung'un çift hatlı tek distribütör garantili telefonu yanlış biliyorsam düzeltin)

Sx105rRomules

Müdavim
Reaksiyon puanı
177
Xperia x Sony' nin tepe modellerinden bi tanesi z serisini bitirdi x serisine geçti, bu yüzden guncellemeleride sağlam alıyor