Xperia solayımı tercih etmeliyim ace 2 yada xperia neo v yimi hangisi uzun süre gider

Bu konuyu okuyanlar

cagatayaga

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Xperia solayımı tercih etmeliyim ace 2 yada xperia neo v yimi hangisi uzun süre gider
hangisinde iyi oyun oynarım ve prpgram çalıştırırım

srdrvrl

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Tabi ki Xperia Sola, tek sorunu şarj olabilir o kadar. Fakat diğerleriyle karşılaştırdığımız da açık ara önde bence.

srdrvrl

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Maalesef sadece Xperia U'yu kullandım ve bence gayet iyi performans sergiliyor, ekran geçişleri çok iyi, ekran teknolojisi gayet güzel. Bana göre en önemli konusu Nisan ayında tanıtılmış yeni modeller Sony böyle giderse de alabileceği tüm güncellemeleri alacaktır. Tabi Root işlerine falan da girebilirsiniz :D Bu arada sorularınızı sorun bence illaki kullanan birileri cevap verecektir.

cagatayaga

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Maalesef sadece Xperia U'yu kullandım ve bence gayet iyi performans sergiliyor, ekran geçişleri çok iyi, ekran teknolojisi gayet güzel. Bana göre en önemli konusu Nisan ayında tanıtılmış yeni modeller Sony böyle giderse de alabileceği tüm güncellemeleri alacaktır. Tabi Root işlerine falan da girebilirsiniz :D Bu arada sorularınızı sorun bence illaki kullanan birileri cevap verecektir.
root nedir nasıl yapılırr

srdrvrl

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Bunları araştırarak öğrenmen lazım. Bunlar ne benim anlatmamla biter ne senin okumanla :D
Root kısaca telefonun üzerinde her türlü yetkiye sahip olmandır, windowsu güvenli modda açmak gibi bişi.

ryodo

Doçent
Reaksiyon puanı
2
aralarından en iyisi sola ayrıca büyük ihtimal 4.1 güncellemesi alcaktır buda ayrı bi avantaj