Xperia play klavye sorunu

Bu konuyu okuyanlar

playboys

Asistan
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar daha yeni xperia play aldım vede internete giriyorum face şifremde ş var ingilizce dil seçeneği olduğu için yazamıyorum ingilizceyi değiştiriyorum japonca oluyo iphonedaki gibi üstüne basılı tutunca harfler falan gelmiyo bu sorunu nasıl hallederiz uygulama ile mi geçer nasıl olur

---------- Post added at 22:48 ---------- Previous post was at 22:39 ----------

ALLAHINI rızası için biri baksın

samedsymn

Asistan
Reaksiyon puanı
0
xperialara güncelleme geldi veya gelmek üzere tam bilmiyorum fakat güncellemede swype ta varmış bu sorunu çözecektir veya marketten farklı klavyelerede bi bak istersen

playboys

Asistan
Reaksiyon puanı
0
mesela hangi kalvyeyi önerirsin ben şimdi herşeyi biliodum die geçiniodum daha menüye girmeyi bilmiom resmen mal gibi kaldım ortada indirebileceğim bi klavye adı söylermisin bide ayarı türkçe artı iphonedeki gibi basılı tutunca İ I dilan geliyo demi

samedsymn

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ben galaxy s kullanıyorum klavyedende çok memnunum o yüzden marketteki klavyelerin durumunu bilmiyorum

Mg.

Müdavim
Reaksiyon puanı
24
android 2.2 froyo kullanıyorum ve klavye dillerinden Türkçe'yi seçtiğimde "s" nin üstüne basılı tutunda ş harfi de geliyor sen de dene bakalım.

blackmamba07

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
eee sana o kadar dedik. o kadar cihaz söyledik. ama sen kimseyi dinlemedin. sanki amacın tavsiye almak değil de bizle dalga geçmekti. kafana göre takıldın. çekersin şimdi çilesini. sen daha dua et başına daha büyük işler açmasın o telefon. türkçe dil seçeneği yok mu cihazda. marketten klavye indir. yada telefonun dili türkçeyse s harfine uzun bas ş çıkar belki.

kemik81

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kardeşim s harfine basılı tut ş harfi çıkacaktır. Bu kadar kendini kasmana gerek yok. Bence iyi bir seçim yapmışsın...

playboys

Asistan
Reaksiyon puanı
0
sorun yok sorun yok sorun benim mallığımdan kaynaklanıyor şu tavsiyeler içinde hak yememek lazım hepiniz sağolun ama şuan cidden telimden çok memnunum taaa play için s2 den vazgeçtim touchpad olsun tuşlar olsun çok tatmin edici bide gidiyodum taaa 1400 1500 lük şeylere bakıodum 500 tl lik şey bile beni tatmin edermiş yani

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhaba xperia u kullanıyorum ama mesaj yazarken klavye kullanamıyorum normal eski telefonlardaki gibi hem sayı hem harflerin olmasını istiyorum onu nasıl değiştiryoduk unuttum bulamıyorumda bi yardımcı olurmusunuz ???

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar sony xperia sp kullanıcısıyım ve klawye ikide bir kayboluyor yazı yazmakta zorlanıyorum yardımcı olurmusunuz