Xperia mi Lumia 520 mi ?

Bu konuyu okuyanlar

Lepidoptera

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Pahali modeller degil de lumia 520 ve xperia sola veya go j miro u e gibi ucuz olan modelleri kastediyorum. Telefonu yurtdisindan alacagim yani lumia 520, 300 tl ye geliyor indirim de alsam 280 290 falan 100 tl vergi vs ayni sekilde sony de oyle.

Telefonu bir bilgisayar muhendisinin kullanacagini dusunun sizce andorid mi wp8 mi ?
wp8 aklima daha cok yatiyor fakat lumia da kamera flashi yok ayrica adobe flash destegi yok(mus).

Joker12

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ben olsam general mobile discovery yurtdışında blu life play daha iyi her işi görüyo

Kaya26

Müdavim
Reaksiyon puanı
550
Android 1 GB Ram aşağısına bulaşma Lumia 520 işini görür. Artık Adobe Flash kullanılmıyor HTML5 var.

MyNickname

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Yerinizde olsam GM Discovery düşünürdüm illa bunlar diyorsanız da lumia öneririm

S

SDN Okuru

SDN Okuru
520 derim. hız kaliteyi performansı discovery'de bulamassın yaklaşık 2-3 ay sonra şişmeye başlar discovery sorunlarını burda görebilirsin. 512Mb RAM ile resmen akıyor 520 . ben 520 al derım

blackdown

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
android de ram 768 mb ve üstü olmalı win8 de böyle sorun yok ama kamerasının flaşı yok bende çoğu arkadaş gibi gm discovery i önericeğim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Lumia 520 iyi bir tercih olur flash yk ama Nokia kameraları düşük ışıkda iyi performans veriyor olmadı üstüne biraz daha koy Lumia 620 veya 720 al seçim senin hayırlı olsun şimdiden gm discoverye hiç bulaşma...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşım şimdi kimseye aldanma ve beni dinle ram işlemci gücünü arka planda tutacaksın çünkü bunlar ayrı işletim sistemleri ilk olarak biri android digeri windows 8 ilk olarak şunu sorayım akılı telefonların normal lerden ne farkı var tabikide uygulama ve oyun farkı var peki akılı telefon alma amacın bu olduguna göre bakalım hangisinde daha fazla uygulama ve oyun var googleplay windows8 den kat kat uygulama ve oyun barındırıyor buda tartışmasızki xperia nın nönde oldugu ortaya çıkıyor sen kimseyi takma arkadaşım windows 8 akıllı telefon olarak alınmaz kısacası en doğru tercih xperia dır ;)