Xperia M4 Aqua Mı C4 Mü Huawei GR5 Mi?

Bu konuyu okuyanlar

216melih216

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Arkadaşlar çok konu açtım ama sona geldim sanırım.Bu 3 telefondan birini kesin alacağım.Öncelikle şunu söyleyeyim telefonda oyun oynamıyorum kameraya çok önem veriyorum.Ön kamerayla VLOG çekeceğim bu yüzden C4 en iyi tercih gibi.Kısaca oyun oynamam,internette gezinirim,kamera önemli,video ve fotoğraf çekerim.Ayrıca parmak izi okuyucu seven biriyim diye de GR5'te iyi gibi geliyor.Siz hangisini önerirsiniz?Kafam baya karışık.

Rmznetka2

Asistan
Reaksiyon puanı
19
M4 aqua çok video çektiğiniz için hafızada sıkıntı yaşayabilirsiniz. gr5 ve c4 arasında bazı farklar var.Gr5 +ları
1-Şık tasarım(metal kasa)
2-parmak izi
C4 +ları
1-Ön kamera
2-Ekran
Ben olsam c4 tercih ederdim

216melih216

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
M4 aqua çok video çektiğiniz için hafızada sıkıntı yaşayabilirsiniz. gr5 ve c4 arasında bazı farklar var.Gr5 +ları
2-parmak izi
C4 +ları
1-Ön kamera
2-Ekran
C4 ile GR5 arasında kaldım.GR5'in parmak izi sensörü gayet iyi ama kamera da önemli benim için.İkisinin de kamerası çok kötü değil sanırım ama sizce hangisinin daha iyi?Birde neden C4 tercih ederdiniz?

216melih216

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
2-parmak izi
C4 +ları
1-Ön kamera
2-Ekran
C4 ile GR5 arasında kaldım.GR5'in parmak izi sensörü gayet iyi ama kamera da önemli benim için.İkisinin de kamerası çok kötü değil sanırım ama sizce hangisinin daha iyi?Birde neden C4 tercih ederdiniz?

Rmznetka2

Asistan
Reaksiyon puanı
19
Az önce geniş özelliklerine bakarken gr5 ön kamerayla 1080p,c4 720p video cekebiliyor ön kamera video kalitesi çok önemliyse gr5 daha çözünürlüklü video çekebilir.Benim için ön kamera videosu çok önemli değil bu yüzden c4 tercih ederdim.

216melih216

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Az önce geniş özelliklerine bakarken gr5 ön kamerayla 1080p,c4 720p video cekebiliyor ön kamera video kalitesi çok önemliyse gr5 daha çözünürlüklü video çekebilir.Benim için ön kamera videosu çok önemli değil bu yüzden c4 tercih ederdim.
Cevabınız için teşekkür ederim.Bu iki telefondan birini alacağım sanırım.Mağazalara gidip elime alacağım yarın ikisini de.Ayrıca farklı görüşü olan arkadaşlar varsa söylerlerse sevinirim.

216melih216

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Şimdiden hayırlı olsun
Teşekkür ederim.Bu arada C4 baya güzel geldi bana ama nedense çok bilinmedik bir telefon gibi gözüküyor.M4 çok daha bilinir bir telefon.Ama alan herkes şikayetçi.C4 alırsam pek bir sorunla karşılaşacağımı sanmıyorum.

pinterest

Profesör
Reaksiyon puanı
157
Arkadaşlar çok konu açtım ama sona geldim sanırım.Bu 3 telefondan birini kesin alacağım.Öncelikle şunu söyleyeyim telefonda oyun oynamıyorum kameraya çok önem veriyorum.Ön kamerayla VLOG çekeceğim bu yüzden C4 en iyi tercih gibi.Kısaca oyun oynamam,internette gezinirim,kamera önemli,video ve fotoğraf çekerim.Ayrıca parmak izi okuyucu seven biriyim diye de GR5'te iyi gibi geliyor.Siz hangisini önerirsiniz?Kafam baya karışık.
P9 Lite // LG G4(paralel ithalat) // Xperia XA almaya çalışın.

Bu üç cihaz arasında da önerim Xperia C4.

Biri S615. Öteki çekirdeklerini Oc etmiş S615 yani S616. Gerek günlük performansı gerek oyun performansı zayıf cihazlar.

216melih216

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
P9 Lite // LG G4(paralel ithalat) // Xperia XA almaya çalışın.

Bu üç cihaz arasında da önerim Xperia C4.

Biri S615. Öteki çekirdeklerini Oc etmiş S615 yani S616. Gerek günlük performansı gerek oyun performansı zayıf cihazlar.
En geç bir haftaya kadar almayı düşünüyorum.P9 Lite hem daha gelmedi ve bütçemi aşıyor.Zaten malum zam falanda gelecek daha da artar fiyatı.Paralel ithalat telefon almak istemiyorum bu yüzden G4 alamam.Xperia XA o özelliklere göre nasıl o kadar pahalı anlamış değilim.Fiyatı pahalı baya param yetse bile almam.Baya bahane ürettim :) Huawei GR5 alacağım sanırım.

pinterest

Profesör
Reaksiyon puanı
157
En geç bir haftaya kadar almayı düşünüyorum.P9 Lite hem daha gelmedi ve bütçemi aşıyor.Zaten malum zam falanda gelecek daha da artar fiyatı.Paralel ithalat telefon almak istemiyorum bu yüzden G4 alamam.Xperia XA o özelliklere göre nasıl o kadar pahalı anlamış değilim.Fiyatı pahalı baya param yetse bile almam.Baya bahane ürettim :) Huawei GR5 alacağım sanırım.
Öyle gibi ama cihazı alacak olan sizsiniz. İçinize sineni alın.

Bence C4 daha mantıklı.

byAndroid

Asistan
Reaksiyon puanı
69
HTC 820 de düşünebilirsin madem ön kamera önemli. Yada gm 5 Plus baksana

216melih216

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Arkadaşlar Huawei'in bilmediğim bir sıkıntısı var mı?Huawei'i pek bilmiyorum.Herkes C4'ü tavsiye etmiş ama GR5 daha iyi sanki ön kamerası 1080p çekiyor c4 selfie odaklı olmasına rağmen 720p çekiyor.Bugün mağazaya gittim ikisine baktım GR5 daha iyi göründü.

Şeytani Deathgasm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Sony Xperia M4 Aqua Hariç 2 side güzel hiç tavsiye etmem suan kullanıyorum Kamera Karanlık Ortamlarda berbat çekiyor (Ön kamera ) yazılımsal donma (Yavaşlama) Fotoraflar 2 3 saniyede acılır güncelleme geldinde güncelleme yapamıyorsun her zaman temizlik yapmak zorunda kalıyosun telefon parmak izleri bırakıyor ıslak elle ekranı elledinizde cıldıyor

216melih216

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Sony Xperia M4 Aqua Hariç 2 side güzel hiç tavsiye etmem suan kullanıyorum Kamera Karanlık Ortamlarda berbat çekiyor (Ön kamera ) yazılımsal donma (Yavaşlama) Fotoraflar 2 3 saniyede acılır güncelleme geldinde güncelleme yapamıyorsun her zaman temizlik yapmak zorunda kalıyosun telefon parmak izleri bırakıyor ıslak elle ekranı elledinizde cıldıyor
Huawei GR5 alacaktım ama çoğu kişi c4 diyor.Parmak izi okuyucu olan telefon hiç kullanmadım artık geçmek istiyorum ama C4 öneriliyor daha çok.