Xperia l mi general mobile discovery mi

Bu konuyu okuyanlar

afk1453

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba arkadaşlar öncelikle hayırlı akşamlar diliyorum.800 tl bütçem var sizce general mobile discovery mi daha iyi yoksa xperia l mi.benim yerimde siz olsanız hangisini alırsınız.kullanıcılardan ve ilgililerden cevap bekliyorum şimdiden teşekkürler.

afk1453

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
[MENTION=193510]Granikos[/MENTION] kardeş haklısın galiba biraz araştırdım da discosery 1.2ghz işlemci hızı xperia l 1ghz.discovery 4 çekirdeklı xperia l çift çekirdeklı ve discoverynin ekran çözünürlüğü daha iyi galiba

afk1453

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
[MENTION=362807]blackdown[/MENTION] kardeş görüş beyan ettiğin için teşekkürler galiba discovery alacağım

Elusive

Dekan
Reaksiyon puanı
260
Sırf çekirdeğe bakmıyor bu işler. Xperia L incelemesine gir bak bakalım bir kaç puan almış gm ile arasında ne kadar fark var. Tam hatırlamıyorum şu an ama çok fark yoktu sanıyorum. Performans dışında sony kalitesi ayrıdır. Xperia L yi eline aldığında kaliteyi hissedersin. Ayrıca çok zarif ve şık bi telefon. ince belli :)

afk1453

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
[MENTION=288507]|Elusive|[/MENTION] kardeş yardımın için teşekkür ederim öncelikle.discovery de 16gb hafıza var xperia l de 8gb .ayrıca gm discovery 720 x 1280,xperia l 480x854. Buna rağmen xperia mi olsun gm mi

Elusive

Dekan
Reaksiyon puanı
260
[MENTION=288507]|Elusive|[/MENTION] kardeş yardımın için teşekkür ederim öncelikle.discovery de 16gb hafıza var xperia l de 8gb .ayrıca gm discovery 720 x 1280,xperia l 480x854. Buna rağmen xperia mi olsun gm mi
Kardeşim mesele o veya bu demek değil. Yoksa birini söyler geçerim. Ne amaçla kullanacaksın? onemli olan amacına uygun almak.Performans testlerine de göz at siteden. Buraya yazardım ama mobilim şu an bakamam. Testlere göz at ne amaçla kullanacaksın önceliklerini sırala sonra yaz buraya ben de sana net cevap vereyim :)

Granikos

Doçent
Reaksiyon puanı
13
@|Elusive| kardeş yardımın için teşekkür ederim öncelikle.discovery de 16gb hafıza var xperia l de 8gb .ayrıca gm discovery 720 x 1280,xperia l 480x854. Buna rağmen xperia mi olsun gm mi
Discovery kullandım ve cihazım şuan serviste para iadesi yapilacak cihaz hız bakımından tatmin edici ekrandan o kadar birşey bekleme tamam hd bi ekran eğer böyle bir cihaz önceden kullanmadıysan güzel gelicektir fakat ekran hakkını vermiyor sesi az çikiyor kamera gündüz çekiminde iyi aksam çekimlerde çok kötü telefon hızlı ama s3 ablamda vardı benim kadar uygulama yüklü degil onun telefonunda ama benimki ondan daha stabil menü gecislerinde vs. ama oyuna geldik mi mc4 ü filan sorunsuz oynatıyor vice city orta ayarlarda ben takılma yaşadım, fifa 14 tede çok hafif ama iyi telefon hani önceden böyle bi cihaz kullanmadıysan işini görür

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Discovery ekranda çözünürlüğünde iyi olabilir ama oyun performansı ve menülerde Xperia L önde. GFXBench'de Xperia L açık ara önde. Ayrıca Xperia L kamerada Discovery'yi her türlü tokatlar.

LittleMonster

Profesör
Reaksiyon puanı
33
Kamera , tasarım , kalite , yazılım ve yazılım desteği olarak Xperia L önde

S

SDN Okuru

SDN Okuru
GM Discovery al Xperia Rom(BurakGon) Yükle. Hem oyun performansı iyi hem görselliği ;)

bizdeneriz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
GM Discovery sürekli güncelleme veriyor telefon 600 tl ama adamlar arkasında duruyor sürekli geliştiriyorlar tavsiye ederim..

passkeys

Asistan
Reaksiyon puanı
2
discovery yandan bakışta ekranda kararma var. bence htc one s veya alabilirsen s3 al.

sevket_19

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Xperia l tabiki sony almak varken neden general mobile alayım ki.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
GM Discovery derim. Her şeyiyle en üst düzeyde ama Marka olsun ve Sesi yüksek olsun diyorsan Xperia al. Fiyatına göre en iyi telefon GM Discovery.

afk1453

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yazan herkese teşekkür ediyorum öncelikle. 2 3 hafta önce xperia l aldım

Granikos

Doçent
Reaksiyon puanı
13
Haha simdi mi haber veriyorsun :) Nasil bari memnun musun

afk1453

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Haha simdi mi haber veriyorsun :) Nasil bari memnun musun

telefon iyide arada sim kartı görmemeye başlıyor donanımsal olduğunu düşünüyorum sim kartı çıkartıp yeniden takınca düzeliyor.birde batarya çok az dayanıyor onun haricinde bir sıkıntı yok gibi

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Hayırlı olsun. Umarım performansı senin memnun etmiştir. Xperia'larda stamia modu var onu kullanırsan pili daha uzun gidebilir.

Granikos

Doçent
Reaksiyon puanı
13
telefon iyide arada sim kartı görmemeye başlıyor donanımsal olduğunu düşünüyorum sim kartı çıkartıp yeniden takınca düzeliyor.birde batarya çok az dayanıyor onun haricinde bir sıkıntı yok gibi
Hadi ya ! Neyse inşallah yakında düzelir.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar 1 hafta once dıscovery 16 gb aldım hat takıp kullanmak nasıp olmadı. hattım kırıldı.telı bırkac kez açtım özelliklere bakmak ıcın. bgn açtım tekrardan ama acar açmaz ekrandan kararma oluyr yavaş yavaş duzelıyor kararıyor sureklı ama tamamen kararmıyor sadece ışık gucu dusuyr kendılıgınden sonra duzelıyr sanıyelık ama genelde kararma suresı daha uzun oluyr. daha kullanmaya başlamadım bıle sadece alınca sarj ettım sadece bataryası takılıydı. onndan mı olmuştur böyle bır sorunla karsılasan oldumu. onerılerınızı bklıyrm ne yapmam gereklı

ouzqan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
marka takıntın yoksa tabikide Gm discovery.