Xperia İon İcs Root & Cwm Kurulumu !

Bu konuyu okuyanlar

GoByMe

Asistan
Reaksiyon puanı
21
[MENTION=130683]android3[/MENTION] konuyu hortlatmak gibi olacak ama bi sorum var abi benim ion android 4.0.4 Derleme numarası 6.1.E.3.7 bu adımları uygularsam başarılı olur muyum yoksa ne yapmalıyım?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bu yaptığımız işlem tam olarak ne işe yarayacak İON da ?

MaDMaT

Asistan
Reaksiyon puanı
43
İşinize karışmak gibi olmasın ama ics için ben bunu kullanıyordum.
1.USB hata ayıklama aktif olsun
2.Programı açın
3.Kabloyu bağlayın
Program otomatik olarak telefonun modelini tanıyacak sizede sadece ROOT yazısına tıklamak kalacak. 2012 model telefonların hepsindede çalışıyordu ama ion harici deneme şansım olmadı. Daha önce bu uygulama SDN de var mı bakma şansımda olmadı. Sadece kolay ulaşım olmuş olur ilgilenenlere. :)
Link: http://www.mediafire.com/download/s0u1zblamhlc2la/Eroot1014.zip

oleylek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
acil yardımcı olursanız sevinirim. root yaptıktan sonra telefon açılmamaya başladı. sony yazısı çıkıyo ve sonra kapanıyo sürekli.

şuandada hiç açılmıyo telefon. sony pc companionu açıyım dedim ama bilgisayar teli görmüyo ne yapmalıyım biisi yarımcı olsun hocam neler yapmam lazım

Elusive

Müdavim
Reaksiyon puanı
260
acil yardımcı olursanız sevinirim. root yaptıktan sonra telefon açılmamaya başladı. sony yazısı çıkıyo ve sonra kapanıyo sürekli.

şuandada hiç açılmıyo telefon. sony pc companionu açıyım dedim ama bilgisayar teli görmüyo ne yapmalıyım biisi yarımcı olsun hocam neler yapmam lazım

Telefon artık hiç açılmıyor mu?
Eğer öyleyse update service i indirip kurun. Telefonu seçip yönergeleri izleyin . Telefon kapalı iken ses kısma düğmesine basılı tutup bağlayın daha sonra telefon sıfırlanacak. Zaten orda ne yapmanız gerektiği yazar

Elusive

Müdavim
Reaksiyon puanı
260
[MENTION=367049]oleylek[/MENTION] dediğimi yaptın mı?