Xperia Ion 4.1.2'de Kasma Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

Chikoo

Asistan
Reaksiyon puanı
0
yok diil zaten 4.1 de güç tasarrufu seçeneği yok hepsi kasyıo oyunların bi tane adam gibi oyndağım oyun yok :S

/xo/

Müdavim
Reaksiyon puanı
226
yok diil zaten 4.1 de güç tasarrufu seçeneği yok hepsi kasyıo oyunların bi tane adam gibi oyndağım oyun yok :S

Wipe data/wipe cache yapmalısın o zaman. Format işe yapamazsa hafıza kartını da formatla.

Elusive

Müdavim
Reaksiyon puanı
260
Hocam size daha öncede söyledim. Bunun sebebi subway surf. Bazı telefonlar ile uyumsuzluk yaşıyor ve telefona olumsuz yansıyor. İnternette biraz araştırın. S3 falan da kasıyormuş.

/xo/

Müdavim
Reaksiyon puanı
226
Hocam size daha öncede söyledim. Bunun sebebi subway surf. Bazı telefonlar ile uyumsuzluk yaşıyor ve telefona olumsuz yansıyor. İnternette biraz araştırın. S3 falan da kasıyormuş.

S3 te kasmıyor. Daha dün oynadım, 33 fps aldım, fps meter ile ölçüm yaptım. Rami temizlemeden kasar tabi.

Elusive

Müdavim
Reaksiyon puanı
260
S3 te kasmıyor. Daha dün oynadım, 33 fps aldım, fps meter ile ölçüm yaptım. Rami temizlemeden kasar tabi.
Sorun ram temizleme değil hocam. Nedenini bilmiyorum ama bazı telefonlarla uyumsuzluk yaşıyor. Ve bu zamanla oluyor. Yani şöyle söyleyeyim oyundaki x yani görev sayınız arttıkça başlıyor. Tabi şöyle 20 30 x olunca.

Chikoo

Asistan
Reaksiyon puanı
0
xperia ionum çok kasıyor menü geçişlerinde oyunlarda video çekerken sizdede kasıyormu ? servisine göndericemde

KaGe LoRd

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Android olduğundan olmasın? :p Telefona farklı bir rom yükleyebilirsiniz. :)

Chikoo

Asistan
Reaksiyon puanı
0
tm ben hiç uğraşmim direk servise gönderim o zmn

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben xperia ion alalı 3 ay falan oldu bende aynı sorunlar menüde donma kasma yapıyor adam gibi oyun oynayamıyorum