Xioami Mi Mix 2 geliyor!

Bu konuyu okuyanlar

S

shiftdelete.net

SDN Okuru
Xioami Mi Mix 2 geliyor!

Xiaomi Mi Mix 2 hakkında ilk söylentiler ortaya çıkmaya başladı. 2016 yılında çıkan Mi Mix modeli tasarımı ile son derece dikkat çeken bir model olmuştu. Peki Xiaomi Mi Mix 2 nasıl olacak?

Sizce Xiaomi Mi Mix 2 hangi teknik özelliklere sahip olacaktır?

Son düzenleme:

orcnd

Müdavim
Reaksiyon puanı
255
samsung s8 ve lg g6 da %90 civarı ekran kasa oranı ile geliyor.
haliyle mi mix serisi eskisi kadar dikkat çekmeyecektir.
bence büyük bir fırsatı kaçırdılar

Engin.1974

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Benim düşüncem yine etkili olacaktır 6.4 inçlik ekran var ama elinize alınca note 5 ile aynı kısacası s8, g6 gibi cihazlar hem %83 ekran kasa oranı var hemde özellikle s8 uçuk fiyatları var ayrıca Android işletim sistemi ram tüketir kaldıki 8gb varken 6gm rami koymayan Samsung'a oranla daha güçlü bir sistem bileşini ile gelecek gibi ekranda amoled panel kullanılırsa çok daha iyi olacaktır diye düşünüyorum.

Galahar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
19
Benim düşüncem yine etkili olacaktır 6.4 inçlik ekran var ama elinize alınca note 5 ile aynı kısacası s8, g6 gibi cihazlar hem %83 ekran kasa oranı var hemde özellikle s8 uçuk fiyatları var ayrıca Android işletim sistemi ram tüketir kaldıki 8gb varken 6gm rami koymayan Samsung'a oranla daha güçlü bir sistem bileşini ile gelecek gibi ekranda amoled panel kullanılırsa çok daha iyi olacaktır diye düşünüyorum.
Android sistemi ram tüketir eyvallahda önemli olan optimizasyon güzel kardeşim şuan 6-8 gb gibi ramler fazla gereksiz boşa para 4 gb fazlasıyla yeterli senelerdir ram de çok ağır ilerleyen apple bunu optimizasyon sayesinde başarıyor yeni nesil android telefonalrda artık iyi optimizasyonlara sahip

fragger

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,061
" Mi Mix 2 modelinin ise yüzde 93 ekran gövde oranına sahip olacağı ve ilk modele benzer bir ekran boyutuna sahip olacağı iddia ediliyor. "

İddia doğru çıkarsa eğer güzel olur, ayrıca @Galahar 'ında dediği gibi 6-8 Gb ram'lar bence de çok gereksiz önemli olan optimizasyon

-Altar-

Asistan
Reaksiyon puanı
30
Xiaomi gibi bir marka kesinlikle yine çıkarttığı fiyat segmentinde en iyisi bu denicek bir telefon çıkarıcaktır.