Xiaomi'den iki günde rekor satış!

Bu konuyu okuyanlar

S

shiftdelete.net

SDN Okuru
Xiaomi'den iki günde rekor satış!

Xiaomi firması büyük bir başarının daha altına imzasını attı ve yalnızca iki gün içerisinde 1 milyondan fazla akıllı telefon satışı gerçekleştirdi!

Son düzenleme:

TeknoLee

Doçent
Reaksiyon puanı
135
Xiaomi büyüyen ve kendini ispatlayan bir şirket ama kalitesi hala geliştirilmeli.

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
Biz buna kaliteye dokunmadan kârdan fedakârlık diyebiliriz. Xiaomi bir Iphone X ve Note 8 ayarında telefon çıkarmasa da onlara yakın; Ama onların nerdeyse dörtte bir fiyatına yakın telefon çıkararak canlarına okuyor; Aynı zamanda da gönülleri fethediyor. Bu politikayla yakın zamanda tepeye doğru hızla yol alabilirler gibime geliyor. Yalnız, Türkiyede bir satış altyapısının olmaması büyük handikap.

Supergurc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Xiaomi kaliteli ve güçlü bir telefonu Samsung ve Apple'ın yarı ve hatta üçte bir fiyatına satarak resmen adamlarla dalga geçiyor.

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
Xiaomi kaliteli ve güçlü bir telefonu Samsung ve Apple'ın yarı ve hatta üçte bir fiyatına satarak resmen adamlarla dalga geçiyor.

Anlatılanlara göre Hindistanda en çok satılan Mi note 4 takriben 1000 lira civarı bişeymiş. 6 bin lira fiyat biçilen Iph. X modeli ile 5 bin lira fiyat biçilen Note 8 modeline kıyaslandığında fiyat farkı en iyi ihtimalle dörtte bir demiştim yukarda, ama normalde 5 katı gibi gözüküyor, üç katı değil.

Supergurc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Anlatılanlara göre Hindistanda en çok satılan Mi note 4 takriben 1000 lira civarı bişeymiş. 6 bin lira fiyat biçilen Iph. X modeli ile 5 bin lira fiyat biçilen Note 8 modeline kıyaslandığında fiyat farkı en iyi ihtimalle dörtte bir demiştim yukarda, ama normalde 5 katı gibi gözüküyor, üç katı değil.

Türkiye'ye girdiğinde vergisi algısı, firma kârı derken yarı yarıya çıkarlar diye tahmin ediyorum. şuanda Mi6 2.250TL civarında.

michuozawa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
492
Türkiye'ye girdiğinde vergisi algısı, firma kârı derken yarı yarıya çıkarlar diye tahmin ediyorum. şuanda Mi6 2.250TL civarında.
mümkün mertebe cihazı dışarıdan getirmeye çalışıyorum bu yüzden.
son iki telefonum da bu şekilde oldu. :)

Sx105rRomules

Müdavim
Reaksiyon puanı
177
en son çıkardıgı mı note 3 ü sevemedım gitti hala tekrarlıyorum ama o sp yakışmamış xıaomiye :(

Tys23

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,229
Xiaomi'nin 4 telefonuna sahibim ama nasip olursa 2018 başı gibi Mi 6 ya Mix 2 almayı düşünüyorum. Şuan Mi 5 var gayet memnunum.

Supergurc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
mümkün mertebe cihazı dışarıdan getirmeye çalışıyorum bu yüzden.
son iki telefonum da bu şekilde oldu. :)
Yani özel ithalat bile olsa garanti iyidir diye düşünüyorum. Pasaport bulmak zor artık. Ya da islemci keyleri bulanacak da uygun box çıkacak. Zor yahu. :)
--- Gönderi Güncellendi ---
Xiaomi'nin 4 telefonuna sahibim ama nasip olursa 2018 başı gibi Mi 6 ya Mix 2 almayı düşünüyorum. Şuan Mi 5 var gayet memnunum.

Custom Rom denediniz mi? Ben ne orjinal romlarından. Ne custom romdan memnun kalmadım. (Lineage OS dahil)

nextman

Müdavim
Reaksiyon puanı
567
xiaomi telefon alacaklar bence bu saatten sonra imei işini ciddiye alsalar iyi olur yazılım ile atılan tüm cihazlar olmasa da patlayan ya da çakılan cihaz sayısı artıyor çevremde . Ben de şaşırdım doğrusu...

michuozawa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
492
Yani özel ithalat bile olsa garanti iyidir diye düşünüyorum. Pasaport bulmak zor artık. Ya da islemci keyleri bulanacak da uygun box çıkacak. Zor yahu. :)
--- Gönderi Güncellendi ---

Custom Rom denediniz mi? Ben ne orjinal romlarından. Ne custom romdan memnun kalmadım. (Lineage OS dahil)
yurt dışında okuyan öğrenciler ile iletişime geçin. :) pasaport için ideal.