Xiaomi RN8 Pro

Bu konuyu okuyanlar

Uğur B

Doçent
Reaksiyon puanı
192
İphone 7 kullanıyorum ekranı küçük Şarj ı geç doluyor çabuk bitiyor max 2000-2200 bandında bi telefon almayı düşünyorm redmi note 8 pro alınır mı?

Emir Aydın

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,635
Media tek beni biraz düşündürüyo bi sıkıntı yaratırmı acaba
MediaTek in geçmişi biraz kirli ama şimdi tıpkı general Mobile gibi kendini toparladı.Xiaomi bu denli bir yükselme yasarken kendisini mediatekin sorunlu çıkması gibi bir riske atmaz,atamaz.Belli ki MediaTek kendini xiaomiye kanıtladı ve Xiaomi snapdragon gibi bir işlemcinin yerine MediaTek kullandı.
Hem içinde sıvı soğutma da var,püfür püfür ?

Kararsız23

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,124
Powerbank alın geçin. Değişmek lüzumsuz.

The Cyclist

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
İphone 7 kullanıyorum ekranı küçük Şarj ı geç doluyor çabuk bitiyor max 2000-2200 bandında bi telefon almayı düşünyorm redmi note 8 pro alınır mı?

F/P’ı çok iyi başarılı bir cihazdır. Kendim de siparişini verdim, yarın gelicek:)

İşlemci yönünden endişeniz olmasın. Xiaomi’nin en çok satan serisi Redmi Note serisinde risk alacağını sanmam, cihaz 3-4 aydır global olarak satışta ve şuana kadar herhangi bir sorun haberi gelmedi.

Uğur B

Doçent
Reaksiyon puanı
192
Powerbank alın geçin. Değişmek lüzumsuz.
Telefonda akşamları 1-2 saat pubg giriyorum Poverbank le çok ısınıyo ekran küçük oyundan zevk alamıyorum ama bi yandan da kasma falan yok
Mesaj otomatik birleştirildi:

F/P’ı çok iyi başarılı bir cihazdır. Kendim de siparişini verdim, yarın gelicek:)

İşlemci yönünden endişeniz olmasın. Xiaomi’nin en çok satan serisi Redmi Note serisinde risk alacağını sanmam, cihaz 3-4 aydır global olarak satışta ve şuana kadar herhangi bir sorun haberi gelmedi.
Deneyimlerini aktarırsan sevinirim

The Cyclist

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
Telefonda akşamları 1-2 saat pubg giriyorum Poverbank le çok ısınıyo ekran küçük oyundan zevk alamıyorum ama bi yandan da kasma falan yok
Mesaj otomatik birleştirildi:

Deneyimlerini aktarırsan sevinirim

Bugün yakınımdaki kargo bürosuna ulaştı, yarın gelicek:)

Cihaz gelince ilk deneyimlerimi açıklarım...

Uğur B

Doçent
Reaksiyon puanı
192

Sardaukar

Müdavim
Reaksiyon puanı
903
xiaomi mediatek kullanıyorsa vardır bildiği

bu arada liquid soğutucu olması büyük bir avantaj

astegon

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,361
MediaTek in geçmişi biraz kirli ama şimdi tıpkı general Mobile gibi kendini toparladı.Xiaomi bu denli bir yükselme yasarken kendisini mediatekin sorunlu çıkması gibi bir riske atmaz,atamaz.Belli ki MediaTek kendini xiaomiye kanıtladı ve Xiaomi snapdragon gibi bir işlemcinin yerine MediaTek kullandı.
Hem içinde sıvı soğutma da var,püfür püfür ?

GM nerede kendini toparlamış.

GM 9 Pro demeyin bana sakın.

astegon

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,361
Ne gibi kötü yanları var acaba ?Merak ettim sadece.Fiyatina göre oldukça iyi bir cihaz.

Satış sonrası faciası, kronik sorunları ile MTK işlemcisi gibi GM de efsaneleşmiş durumda. Hoş Mediatek kendine çeki düzen getirdi de bu GM getiremedi. Bakıyorum, yeni model de yok. Zaten GM bu ortamda model felan çıkartamaz artık. Kimsenin yüzüne baktığı yok.

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Satış sonrası faciası, kronik sorunları ile MTK işlemcisi gibi GM de efsaneleşmiş durumda. Hoş Mediatek kendine çeki düzen getirdi de bu GM getiremedi. Bakıyorum, yeni model de yok. Zaten GM bu ortamda model felan çıkartamaz artık. Kimsenin yüzüne baktığı yok.
Forumda GM9 Pro öneren var hala buna ne diyeceksin ?

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Çayımı yudumluyorum önerdikleri zaman. GM üretimden çekiliyor bu arada haberiniz olsun.
kaynak ?
çekilsin bence de ama Casper ve Vestel'in de çekilmesi gerek ki ben zaten ben GM sevmiyordum çekilmesi gram umurumda değil

Son düzenleme:

astegon

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,361
kaynak ?
çekilsin bence de ama Casper ve Vestel'in de çekilmesi gerek ki ben zaten ben GM sevmiyordum çekilmesi gram umurumda değil
Kaynak IT sektörü. Resmi açıklama yok. Ama çok mızmızlanıyorlar.

Neden tüketici bizi seçmiyor diye.

Azıcık etraflarına baksalar ah ah

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Kaynak IT sektörü. Resmi açıklama yok. Ama çok mızmızlanıyorlar.

Neden tüketici bizi seçmiyor diye.

Azıcık etraflarına baksalar ah ah
Neden seçmediğimiz çok açık sorunun cevabını biliyorlar niye cevabını bildikleri halde noyo kollonoco bozo socmoyor diyorlar

astegon

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,361
Neden seçmediğimiz çok açık sorunun cevabını biliyorlar niye cevabını bildikleri halde noyo kollonoco bozo socmoyor diyorlar

Valla vekillere bedava cihaz dağıttıklarını duydum. PR için. Vekiller de ellerindeki cihazlar varken sağa sola hediye etmişler. GM 9 Pro'ları.

Buna rağmen sağlam destek alamıyorlar, halk "yerli ve milli" markaları SEÇMİYOR.

Sonra senin de dediğin gibi "Omo çok gozol olocokto horşoy olmodo" diye diye deliriyorlar.