Xiaomi RN8 Pro

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

astegon

Profesör
Ne gibi kötü yanları var acaba ?Merak ettim sadece.Fiyatina göre oldukça iyi bir cihaz.
Satış sonrası faciası, kronik sorunları ile MTK işlemcisi gibi GM de efsaneleşmiş durumda. Hoş Mediatek kendine çeki düzen getirdi de bu GM getiremedi. Bakıyorum, yeni model de yok. Zaten GM bu ortamda model felan çıkartamaz artık. Kimsenin yüzüne baktığı yok.

Webhead

Profesör
Satış sonrası faciası, kronik sorunları ile MTK işlemcisi gibi GM de efsaneleşmiş durumda. Hoş Mediatek kendine çeki düzen getirdi de bu GM getiremedi. Bakıyorum, yeni model de yok. Zaten GM bu ortamda model felan çıkartamaz artık. Kimsenin yüzüne baktığı yok.
Forumda GM9 Pro öneren var hala buna ne diyeceksin ?

Webhead

Profesör
Çayımı yudumluyorum önerdikleri zaman. GM üretimden çekiliyor bu arada haberiniz olsun.
kaynak ?
çekilsin bence de ama Casper ve Vestel'in de çekilmesi gerek ki ben zaten ben GM sevmiyordum çekilmesi gram umurumda değil

Son düzenleme:

astegon

Profesör
kaynak ?
çekilsin bence de ama Casper ve Vestel'in de çekilmesi gerek ki ben zaten ben GM sevmiyordum çekilmesi gram umurumda değil
Kaynak IT sektörü. Resmi açıklama yok. Ama çok mızmızlanıyorlar.

Neden tüketici bizi seçmiyor diye.

Azıcık etraflarına baksalar ah ah

Webhead

Profesör
Kaynak IT sektörü. Resmi açıklama yok. Ama çok mızmızlanıyorlar.

Neden tüketici bizi seçmiyor diye.

Azıcık etraflarına baksalar ah ah
Neden seçmediğimiz çok açık sorunun cevabını biliyorlar niye cevabını bildikleri halde noyo kollonoco bozo socmoyor diyorlar

astegon

Profesör
Neden seçmediğimiz çok açık sorunun cevabını biliyorlar niye cevabını bildikleri halde noyo kollonoco bozo socmoyor diyorlar
Valla vekillere bedava cihaz dağıttıklarını duydum. PR için. Vekiller de ellerindeki cihazlar varken sağa sola hediye etmişler. GM 9 Pro'ları.

Buna rağmen sağlam destek alamıyorlar, halk "yerli ve milli" markaları SEÇMİYOR.

Sonra senin de dediğin gibi "Omo çok gozol olocokto horşoy olmodo" diye diye deliriyorlar.

Webhead

Profesör
Valla vekillere bedava cihaz dağıttıklarını duydum. PR için. Vekiller de ellerindeki cihazlar varken sağa sola hediye etmişler. GM 9 Pro'ları.

Buna rağmen sağlam destek alamıyorlar, halk "yerli ve milli" markaları SEÇMİYOR.

Sonra senin de dediğin gibi "Omo çok gozol olocokto horşoy olmodo" diye diye deliriyorlar.
Xiaomi Huawei Oppo gibi Çinli markalar varken neden General Mobile Vestel ya da Casper kullanalım ki ?
Vekiller de zaten İPhone'dan başka telefon kullanmaz
GM üretimden çekilecek diyorsun peki Vestel ve Casper niye çekilmiyor bence Casper laptop yapmaya devam etsin Vestel ise televizyon üretsin telefon yapmayı beceremiyorlar

astegon

Profesör
Xiaomi Huawei Oppo gibi Çinli markalar varken neden General Mobile Vestel ya da Casper kullanalım ki ?
GM üretimden çekilecek diyorsun peki Vestel ve Casper niye çekilmiyor bence Casper laptop yapmaya devam etsin Vestel ise televizyon üretsin telefon yapmayı beceremiyorlar
GM yeterli derecede satış yapamadığı ve karlılık olmadığı için çekilecek diye duyum aldım.

Vestel yapar. Adamlar anakart üretiyor gidip alırlar SoC'i , ekranı da kendileri üretiyor. Ama yazılım olsun satış politikaları olsun sonrası olsun tek tek dökülüyor. Çöp almam adamlardan.

Casper ise dışarda ürettiriyor. Yani onun durumu daha farklı.

engintd1

Üyecik
Media tek beni biraz düşündürüyo bi sıkıntı yaratırmı acaba
bu olay zamanında intelin amd yaptığı şeyler gibi ama şuan bakarsan amd intenlin kat ve kat üstünde hocam zamanında herkesin sorunları olur ama media tek bu sorunu geçmiş gibi görünüyor sorunsuz kullanan çok kısa zaman olmadı alanlardan o yüzden şikayet çıkmadı şimdiye kadar
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam herkes bir anda gelişmiyor bildiğin gibi kötüde sayılmazlar çok ama zamanla taşlar yerine oturcak daha işler çıkacak minumum seviye telefonları yapiyorlar biraz çeşit ve model ve yüksek kapasiteli cihazlara çıkarsa işler değişebilir orta sekment de yer bulmak zor oluyor xaomi meuzi samsung oppo huawei gibi cihazların çeşit ve politikası karşısında eziliyorlar

Webhead

Profesör
bu olay zamanında intelin amd yaptığı şeyler gibi ama şuan bakarsan amd intenlin kat ve kat üstünde hocam zamanında herkesin sorunları olur ama media tek bu sorunu geçmiş gibi görünüyor sorunsuz kullanan çok kısa zaman olmadı alanlardan o yüzden şikayet çıkmadı şimdiye kadar
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam herkes bir anda gelişmiyor bildiğin gibi kötüde sayılmazlar çok ama zamanla taşlar yerine oturcak daha işler çıkacak minumum seviye telefonları yapiyorlar biraz çeşit ve model ve yüksek kapasiteli cihazlara çıkarsa işler değişebilir orta sekment de yer bulmak zor oluyor xaomi meuzi samsung oppo huawei gibi cihazların çeşit ve politikası karşısında eziliyorlar
Hocam haklısınız bir markanın gelişmesi zaman ve sabır ister ancak yerli telefonların bir albenisi yok ki niye alalım GM zaten hep kronik sorunları olan bir firma Vestel ve Casper desen parçaları Çin'den getirtip birleştiriyorlar yerli telefon diye bize kakalıyorlar bir de eline aldığın zaman premium bir hava vermiyor
Huawei Xiaomi ve Oppo'nun karşısında tabiki ezilir de Oppo örneği olmadı sanki be hocam ne dersiniz çünkü yüksek fiyat politikası ile işi çok zor

stat counter