xiaomi redmi note 7

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

İbrahimm.ka

Üyecik
xiaomi redmi note 7 hakkında düşünceleriniz nedir? Şikayet sitelerinde aşırı derecede şikayet mevcut. Bu cihaz gerçekten bu kadar kalitesiz mi? Xiaomi nin diğer modelleri efsane iken bu seriyi hala sorunlu bir şekilde mi üretiyorlar?

<<Dkn nyz>>

KAYBETMEKTEN KORKTUĞUMUZ İÇİN YALNIZIZ
Yönetici
Mod. Adayı
Şikayet duymadım ben ama iyice araştırmak lazım

Webhead

Profesör
xiaomi redmi note 7 hakkında düşünceleriniz nedir? Şikayet sitelerinde aşırı derecede şikayet mevcut. Bu cihaz gerçekten bu kadar kalitesiz mi? Xiaomi nin diğer modelleri efsane iken bu seriyi hala sorunlu bir şekilde mi üretiyorlar?
Benim kafamda da redmi note 7 almak vardı ama şikatler yüzünden vazgeçtim şuanda Honor 9x'i bekliyorum senin de beklemeni tavsiye ederim
Honor iyidir sonuçta Huawei'nin alt markası

Sweeny

Asistan
Bende hali hazırda redmi note 7 mevcuttur. Telefon fiyatına göre ciddi şekilde iyi performans ve kalite sunuyor. Güncelleme konusunda sık sık ara güncelleme olsun geliyor. Şikayet sitelerine bende baktım. Fakat telefonu elime alınca kendi kendimi bumu kalitesiz telefon dedim. Elimde iphone 7, S7 edge telefon var. S7 edge elimde çıkardım gerçi. Fakat telefon sağlamlık olarak ağırlığı kendisini belli ediyor. Özellikle video çekerken titreme yapmayan EİS güzel çalışması beni şaşırtmıştı. Telefonda sonradan öğrendim FM radyo ilginç bir şekilde var. Şikayet yorumlarına bakarsan şikayeti olmayan telefon kesinlikle yok. Her telefon markasında bir ton sıkıntı çeken insanlar oluyor. Telefon ile ilgili merak ettiğin birşey varsa sorabilirsiniz.

stat counter