xiaomi redmi note 5 ve redmi note 5 pro hakkında

Bu konuyu okuyanlar

mehmet2256

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar selamun aleyküm.
xiaomi nin redmi note 5 modeli teknosa'nın sitesinde redmi note 5 pro olarak yani çift kameralı olarak görünüyor.
benim bildiğim redmi note 5 tek kameralı note 5 pro çift kameralı
beni bi aydınlatırsanız sevinirim. iyi günler herkese...

Ekran Görüntüsü (1).png

Sinann7

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Redmi Note 5 çift kameralı bir telefon, Note 5 Pro da çift kamera sadece Selfie kamerası Pro da 20 mp iken normal modelde 13 mp. Aradaki tek fark selfie kamerası mp si. Başka birşey göremedim.

excuseme

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Note 5 pro Hindistan'a özel arka kamera 13 mp f.2.2 ön kamera 20 mp note 5 ise çin sürümü ve global versiyon var çin sürümünde band 20 yok global versiyonda band 20 var arka kamera 13 mp f1.9 diyafram var yani ışığı daha iyi alır buda karanlık ortamlarda ve gece çekimlerinde fark ettirir ön kamerası 13 mp

Sinann7

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Note 5 pro Hindistan'a özel arka kamera 13 mp f.2.2 ön kamera 20 mp note 5 ise çin sürümü ve global versiyon var çin sürümünde band 20 yok global versiyonda band 20 var arka kamera 13 mp f1.9 diyafram var yani ışığı daha iyi alır buda karanlık ortamlarda ve gece çekimlerinde fark ettirir ön kamerası 13 mp
Ben birkaç gün içinde bu cihazı almayı düşünüyorum o fiyatlarda daha iyisini bulamadım, sadece biraz büyük gibi ama alışcaz artık.