Xiaomi redmi airdots

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Mamizm

Üyecik
Cihazı daha bugün elime aldım bağladım dinledim hiçbir sıkıntısı yok fakat sol kulaklığın tuşu olduğu yerde oynuyor sanki tam oturmamış gibi bir sorun teşkil eder mi acaba iade etmeli miyim

ahm@

Stay Hungry, Stay Foolish
geçen bir arkadaş da almış geri iade edilen ürünü göndermişlerdi. Bu tarz ürünleri aliexpress üzerinden bilinen mağazalardan almanızı tavsiye ederim. Ben ve arkadaşlarım aldık çok da memnun kaldık. Şu an yapmanız gereken iade sürecini başlatmak. Kabul etmezlerse Tüketici Hakem Heyetine git. Bu siteler bunlardan kar elde etmesin etse de yanına kalmasın.

Mamizm

Üyecik
geçen bir arkadaş da almış geri iade edilen ürünü göndermişlerdi. Bu tarz ürünleri aliexpress üzerinden bilinen mağazalardan almanızı tavsiye ederim. Ben ve arkadaşlarım aldık çok da memnun kaldık. Şu an yapmanız gereken iade sürecini başlatmak. Kabul etmezlerse Tüketici Hakem Heyetine git. Bu siteler bunlardan kar elde etmesin etse de yanına kalmasın.
Ya aslında üründe herhangi bir sıkıntı yok tuş çalışıyor her bastığımda ama içime bı kuşku düştü bu tür durumlarda herzaman öyleyim

stat counter