xiaomi model tavsiye

Bu konuyu okuyanlar

cakacan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Xiaomi Mi 5 (32 GB)
Xiaomi Mi 5s (64 GB)
Xiaomi Redmi Pro
Xiaomi Mi Max (64 GB)
Xiaomi Mi 5 Prime (64 GB)
bu modellerden birini alacağım da hangisini alacağıma karar veremedim

Mehmet Ali Ertunç

mehmetaliertunc.com
Admin
Editor
Reaksiyon puanı
63
Satın alacağınız modelden önce, ihtiyaçlarınızı belirlemeniz daha doğru bir tercih yapmanızı sağlar.

Eğer üst düzey performans sunan bir akıllı telefon arıyorsanız, bu modeller arasında tercihinizi Snapdragon 821'den güç alan Xiaomi Mi 5s'ten yana yapmalısınız.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Mİ5S 64 GB Al .
S olmayan Mİ5lerdeki OIS dışında Mİ5lerden bir eksiği yok işlemci tarafında normal Mİ5e karşı üstünlüğü var Mİ5 Prime ile eşitler. Mİ5 Primeda normal 820 varken Mİ5Sde saat hızı düşürülmüş 821 olduğundan birbirlerine eşitler
Arka kamera sensörü olarak hepsinden üstün Mİ5S

-Altar-

Asistan
Reaksiyon puanı
30
Bunların arasından tabikide mi5s lakin eğer temin edebilirsen kesinlikle mi6 yı tavsiye ederim.

cakacan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Mİ5S 64 GB Al .
S olmayan Mİ5lerdeki OIS dışında Mİ5lerden bir eksiği yok işlemci tarafında normal Mİ5e karşı üstünlüğü var Mİ5 Prime ile eşitler. Mİ5 Primeda normal 820 varken Mİ5Sde saat hızı düşürülmüş 821 olduğundan birbirlerine eşitler
Arka kamera sensörü olarak hepsinden üstün Mİ5S
ben de 5s düşünüyorum ama hafıza kartı desteği olmaması beni düşündürüyor. tabi mi max harici xiaomi telefonların desteği yok ama mi max'ın özellikleri diğerlerinden daha düşük sanırım

M

Murat Burç

SDN Okuru
ben de 5s düşünüyorum ama hafıza kartı desteği olmaması beni düşündürüyor. tabi mi max harici xiaomi telefonların desteği yok ama mi max'ın özellikleri diğerlerinden daha düşük sanırım
64 GB dahili depolama yeterli gelir.

...Görkem...

Profesör
Reaksiyon puanı
779
Mi5s 64gb tavsiye ederim. Mi5'deki gibi ois'i yok ama artilari fazla. En onemli artisi ise kasa malzeme kalitesi. İki cihazida ayni anda soyle elinize alip inceleme firsati bulursaniz aradaki kasa malzeme kalite farkini bariz goreceksiniz. Parmak izi sensoru mekanik degil mesela buda guzel bi fark. 64gb depolama. 3d touch vardi galiba bide mi5s de. Gerci ne kadar kullanan var bilemem ama var yani sonucta. Fiyat farki ne mi 5 ile mi5s arasinda ? 100 lira. Kesinlikle 100 lira fazla verip mi5s almali.

Ebubekir Demirhan

Profesör
Reaksiyon puanı
222
Xiaomi Mi 5s (64 GB)

Mi5s 64gb tavsiye ederim. Mi5'deki gibi ois'i yok ama artilari fazla. En onemli artisi ise kasa malzeme kalitesi. İki cihazida ayni anda soyle elinize alip inceleme firsati bulursaniz aradaki kasa malzeme kalite farkini bariz goreceksiniz. Parmak izi sensoru mekanik degil mesela buda guzel bi fark. 64gb depolama. 3d touch vardi galiba bide mi5s de. Gerci ne kadar kullanan var bilemem ama var yani sonucta. Fiyat farki ne mi 5 ile mi5s arasinda ? 100 lira. Kesinlikle 100 lira fazla verip mi5s almali.

4/128 gb lik modelinde var 3d touch

Teknopat0244

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Xiaomi Mi 5 (32 GB)
Xiaomi Mi 5s (64 GB)
Xiaomi Redmi Pro
Xiaomi Mi Max (64 GB)
Xiaomi Mi 5 Prime (64 GB)
bu modellerden birini alacağım da hangisini alacağıma karar veremedim
Mi 6 al . Daha yeni ve iPhone ile kiyaslanan bir telefon..