Xiaomi Mİ9T fiyatı

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

ishak042

Doçent
Yani pop up kamera sd 730 için ııhhh diyelim. Ben olsam o parayla şu anda p20 pro alırım.

Dobby

Asistan
eğer Beklerseniz 1 2 ay sonra 3000 altına düşer

astegon

Profesör
hadi bu pahalı, hadi bir sürü vergi var.

Ulan evofone, 35$'lık Mi band 4 299 TL nasıl oluyor yahu!

:mad:

ishak042

Doçent
Yoo neden kızayım ki

Fikirlerimizi beyan ediyoruz burada. Ben çok yüksek buldum.
Tabi ki de. Yani ben daha fazla bekliyordum açıkçası baya Bi gelişme gördüm çünkü en az Bi 400 450 tl den satışa koyarlar zannediyordum. 300 beni hayal kırıklığına uğratmadı.

astegon

Profesör
Tabi ki de. Yani ben daha fazla bekliyordum açıkçası baya Bi gelişme gördüm çünkü en az Bi 400 450 tl den satışa koyarlar zannediyordum. 300 beni hayal kırıklığına uğratmadı.
Acı olanı ne hocam biliyor musun , 35 birim paranın bizdeki karşılığı 299 birim para :(

astegon

Profesör
O zaman biraz pahalı yurtdışına göre. Ordan getirmek çok daha mantıklı aslında global alıp da, açtırma derdi yok al kullan doğru değil mi?
Basit bir cihaz. NFC'li modeli bu salak evofone getirmemiştir muhtemelen. 49 $ mı ne o da.

HYÇ

Asistan
3800 edecek cihaz değil kardeşim. Daha önce de Mi 9T konusunda söylediklerimi az çok hatırlarsın belki. Bu cihazın bu fiyata geleceğini söylediğimde az laf yememiştim ama görünen köy kılavuz istemiyor. Xiaomi bu fiyat politikasıyla devam ettiği sürece hiçbir cihazını tavsiye etmeyi düşünmüyorum açıkçası. İmei değiştirilebilirse yurt dışı kayıtlı cihaz almanızı tavsiye ederim. Hem çok daha ucuza getirirsiniz hem de saçma saçma ithalatçı firmalarla uğraşmazsınız. Xiaomi'nin anlaşmalı olduğu firmaların hepsi dolandırıcı/sahtekar firmalar. Bu fiyat aralığında Xiaomi Mi 8, Meizu 16th, LG G7 gibi amiral sınıfı cihazlar varken orta sınıf cihazlara bakmaya değmez.

capemre

Doçent
3800 edecek cihaz değil kardeşim. Daha önce de Mi 9T konusunda söylediklerimi az çok hatırlarsın belki. Bu cihazın bu fiyata geleceğini söylediğimde az laf yememiştim ama görünen köy kılavuz istemiyor. Xiaomi bu fiyat politikasıyla devam ettiği sürece hiçbir cihazını tavsiye etmeyi düşünmüyorum açıkçası. İmei değiştirilebilirse yurt dışı kayıtlı cihaz almanızı tavsiye ederim. Hem çok daha ucuza getirirsiniz hem de saçma saçma ithalatçı firmalarla uğraşmazsınız. Xiaomi'nin anlaşmalı olduğu firmaların hepsi dolandırıcı/sahtekar firmalar. Bu fiyat aralığında Xiaomi Mi 8, Meizu 16th, LG G7 gibi amiral sınıfı cihazlar varken orta sınıf cihazlara bakmaya değmez.
Ben olsam hem mi9t hem de mi9t pro modelini tanıtırdım
fiyatı bana yüksek geldi hem de sd730 olmasına rağmen hadi sd855 olsa normal karşılardım eyvallah ama içerisinde sd730 olmasına rağmen fiyatı çok yüksek geldi
Mesaj otomatik birleştirildi:

peki xiaomi fiyat politikasında kendine nasıl çekidüzen vermeli fiyatları xiaomi belirlemiyor ki evofone belirliyor

eğer Beklerseniz 1 2 ay sonra 3000 altına düşer
üzgünüm ama bekleyecek zamanım yok ve bütçem de 2000 tl daha da üzerine çıkamam

Son düzenleme:

ishak042

Doçent
Ben olsam hem mi9t hem de mi9t pro modelini tanıtırdım
fiyatı bana yüksek geldi hem de sd730 olmasına rağmen hadi sd855 olsa normal karşılardım eyvallah ama içerisinde sd730 olmasına rağmen fiyatı çok yüksek geldi

peki xiaomi fiyat politikasında kendine nasıl çekidüzen vermeli fiyatları xiaomi belirlemiyor ki evofone belirliyor

üzgünüm ama bekleyecek zamanım yok ve bütçem de 2000 tl daha da üzerine çıkamam
o fiyata senin de bildiğin gibi hocam redmi note 7 yani

capemre

Doçent
o fiyata senin de bildiğin gibi hocam redmi note 7 yani
redmi note 7 dışında hiçbir cihaz düşünmüyorum çünkü bütçem yetmiyor ülke olarak geldiğimiz duruma bak hiçbirimiz istediğimiz amiral gemisini alamıyoruz ben Mİ9 almayı çok isterdim ama bir telefona 5000 tl vermek istemiyorum

ishak042

Doçent
redmi note 7 dışında hiçbir cihaz düşünmüyorum çünkü bütçem yetmiyor ülke olarak geldiğimiz duruma bak hiçbirimiz istediğimiz amiral gemisini alamıyoruz ben Mİ9 almayı çok isterdim ama bir telefona 5000 tl vermek istemiyorum
maalesef aynı durumdayım (durumdayız).

stat counter