xiaomi mi8 ile mi8 lite arasında kaldım sizce hangisi

Bu konuyu okuyanlar

bugrak59

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
eski telefonumun ömrünün sonuna yaklaştığını farkedince yeni telefon almam gerktiğini fark ettim araştırmalarım sonucunda xiaomi mi8 ve mi8 lite telefon arasında kaldım iki model arasında sadece işlemci farkı var ve arda 1000 tl gibi ciddi bir fiyat farkı var mi8 de snapdragon 845 varken lite modelinde snapdragon 660 var sizce hangisi mantıklı olur

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,146
Mi 8 tabiki sd845 canavar

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,311
eski telefonumun ömrünün sonuna yaklaştığını farkedince yeni telefon almam gerktiğini fark ettim araştırmalarım sonucunda xiaomi mi8 ve mi8 lite telefon arasında kaldım iki model arasında sadece işlemci farkı var ve arda 1000 tl gibi ciddi bir fiyat farkı var mi8 de snapdragon 845 varken lite modelinde snapdragon 660 var sizce hangisi mantıklı olur
Snapdragon 845 şuandaki android ekosistemindeki en güçlü işlemci olduğu için Mi 8'e yönebilirsin.

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Sadece işlemci değil her yönden fark var görüntü işlemcisi, nand sürücü vs pek çok yönden kulaklık ses ve hoparlör ses performansı dahi aklına ne gelirse. Dersenki bana arka kamera çok önemli değil ve yüksek performans istemiyorum mi8 lite iyi cihaz ama mi8 çok daha iyi bir cihazdır ekran paneli bile farklı sonuçta sizin ihtiyaç ve isteğinize kalmış.

bugrak59

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
aradaki fiyat ile ne kadar kullanma yılı farkeder mesela mi8 lite modelini 3 yıl beni rahat götürürken mi 8 modeli ne kadar kullanabilirim bu kadar kasmamın nedeni bütçem kısıtlı ve en iyi seçimi yapmak istiyorum

Son düzenleme:

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Aslında en fazla bir yıl fark eder gerisi biraz daha dediğim şeylerle alakalı yani mi8 lite alsan seni uzun süre götürür güzel cihaz. Mi8 lite'dan sonra aradaki farkı bir daha ki cihaza verir devam edersin.:)

---- Mesajlar birleştirildi ----

Birde istersen meizu x8 modeline de bak. Yada honorplay performans bunlardan iyi sadece arka kamera üzer az ışıklı ortamda

Son düzenleme:

TheTruthHurts

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,139
aradaki fiyat ile ne kadar kullanma yılı farkeder mesela mi8 lite modelini 3 yıl beni rahat götürürken mi 8 modeli ne kadar kullanabilirim bu kadar kasmamın nedeni bütçem kısıtlı ve en iyi seçimi yapmak istiyorum
Kullanma yılında çok fark yapacağını sanmıyorum(oyun performansına önem vermiyorsan)

Ben şahsen mi8’i alırdım. Kısaca daha iyi donanıma sahip.

bugrak59

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
kararım mi8 lite oldu çokta oyun oynayan birisi olmadığım için mi8 lite ın daha ucuz olması bana cazip geldi çok teşekkür ederim hepinize yardımcı olduğunuz için

ЅƤΣCIΔL FΘΓCΣЅ

İPHONE 15 PRO MAX 512 GB BLUE TİTANYUM KULLANICISI
Reaksiyon puanı
4,169

Xiaomi Mi 8 Almanızı tavsiye ederim :)