xiaomi mi5s 64 gb sar değeri

Bu konuyu okuyanlar

Cİgakeles

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Bu telefonun net olarak avrupa sar değerini bilen var mı arkadaşlar

Cİgakeles

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Tolga Bey video çekmişti mi5 de vardı ama s modeli farkılı mıdır dedim video da mi5 için 1.47 gibi bir değer vardı

Tys23

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,229
Tolga Bey video çekmişti mi5 de vardı ama s modeli farkılı mıdır dedim video da mi5 için 1.47 gibi bir değer vardı
Mi 5 için 0.40 Baş için sar değeri. Mi 5s mi 5'in Abisi denilebilir. Yeni parmak izi, yeni kamera sensörü, tasarım da ufak değişiklik ve batarya da değişiklik var biraz.

küheylanTR

Doçent
Reaksiyon puanı
1,065
Xiaomi Mi 5S 0.56W/KG diye yazıyor avrupa versiyonunda çin versiyonu ise 0.96W/KG yazıyor tabi bunlar kafa için Xiaomi Mi 5 0.37 W/kg idi kafa da vücutta ise 0.79 W/kg idi yani gayet iyidi Mi5S'inkini bulamadım ama 1'in altındadır tahminen rahatça alabilirsiniz :)

Uber

Müdavim
Reaksiyon puanı
798
Bu cihazların sar değerini ciddi olarak merak ediyorum çok araştırdım ama resmi bir açıklama yok burada ki oranlara berzer olarak forumlarda yazılmış.

Acaba mi cihaz alan varsa kutunun arkadasında ımei filan yazan bölümün altında filan yazabilir kullanma klavuzu varsa orada olabilir bi bakarsanız.

keşke resmi olarak sitesinde açıklasalar.

Cİgakeles

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Bu cihazların sar değerini ciddi olarak merak ediyorum çok araştırdım ama resmi bir açıklama yok burada ki oranlara berzer olarak forumlarda yazılmış.

Acaba mi cihaz alan varsa kutunun arkadasında ımei filan yazan bölümün altında filan yazabilir kullanma klavuzu varsa orada olabilir bi bakarsanız.

keşke resmi olarak sitesinde açıklasalar.
bencede alan varsa gayet güzel olur

nextman

Müdavim
Reaksiyon puanı
567
Yarın elimde olacak Allah izin verirse mi5S 64Gb modeli bir inceleme çakarız yeni bir konu ile

nextman

Müdavim
Reaksiyon puanı
567
Cihaz elinize ulaştı mı?
Evet yazmıyor arkadaşım çok geç geldim iş sebebiyle hatta tam bir komedi bir kutu açılışı da ben çekeyim dedim 6sPlus ile :) tam çekime başladım bellek dolu :D neyse ben yazıları tek tek okudum head/sar ile ilgili bir şey Yok ama bu arada kızım cihazı görür görmez bu benim olsun baba dedi :D cihaz akıyor
%34 şarj ile kurulum güncelleme ayar hala %30 da şarj ilerleyen saatlerde konu açabilirim sıkıntı olmazsa

küheylanTR

Doçent
Reaksiyon puanı
1,065
Evet yazmıyor arkadaşım çok geç geldim iş sebebiyle hatta tam bir komedi bir kutu açılışı da ben çekeyim dedim 6sPlus ile :) tam çekime başladım bellek dolu :D neyse ben yazıları tek tek okudum head/sar ile ilgili bir şey Yok ama bu arada kızım cihazı görür görmez bu benim olsun baba dedi :D cihaz akıyor
%34 şarj ile kurulum güncelleme ayar hala %30 da şarj ilerleyen saatlerde konu açabilirim sıkıntı olmazsa
Güzel telefon kutudan kulaklık çıkmıyor sanırım Xiaomi'nin kendi üretimi kulaklıklar hepsiburada.com da var ucuzlar ama performansları baya iyi bu arada hayırlı olsun güle güle kullan :)

nextman

Müdavim
Reaksiyon puanı
567
Güzel telefon kutudan kulaklık çıkmıyor sanırım Xiaomi'nin kendi üretimi kulaklıklar hepsiburada.com da var ucuzlar ama performansları baya iyi bu arada hayırlı olsun güle güle kullan :)
Teşekkür ederim kardeşim kulaklık bolca var piston ile bir deneme çekecem bakalım HB den siparişi verdiğim temper yanlış gelmiş iade edeyim aliexpres den bakacam

orcnd

Müdavim
Reaksiyon puanı
255
bende birkaç gün önce g4 den mi5'e geçtim.

bu cihazların çoğu benzer donanımları kullanıyor. açıkçası sar değeri açısından büyük bir fark olacağını sanmıyorum.
bunun dışında mi5 oldukça güzel bir cihaz.

Halktan Biri

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Şu siteden sar değerlerine bakabilirsiniz? Ama doğruluğundan tam olarak emin değilim. Acaba Xiaomi firmasının bu konuda resmi açıklaması var mı?
Link:
SAR Werte Xiaomi