Xiaomi mi5 prime vs xiaomi mi5 vs casper VIA a1 telefon tavsiye

Hangisini almalıyım

• Kullanılan toplam oy
    7

Bu konuyu okuyanlar

berkay885

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Herkese selamlar. 2 gün sonra telefon alıcam.Ama başlıktanda belli olduğu gibi
Xiaomi mi5 prime mı
Xiaomi mi5 mi
Casper VIA a1 mi
Şuan casper VIA v5 kullanıyorum.
Ailem xiaomi bilindik marka değil almışken iyi bişey al diyor kafam çok karıştı bir yardım edin lütfen!!!?

Reaksiyon puanı
222
Xiaomi mi5 prime yada mi5s alabilirsiniz metal kasa casper bunların yanında çerez kalır

berkay885

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4

berkay885

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Reaksiyon puanı
222
Xiaomi mi5 prime alıcam galiba ama kutusunda kulaklık çıkmıyormuş doğru mu :)o_O

:) yani xiaomi mi alayım sizce beni idare edrmi bu telefon?

Ben xiaomi kullaniyorum ve bu fiyata alabilecegin en iyi marka ve modeller diger markalarin amiral gemisi modelleriyle kapisiyor kesinlikle tavsiye ederim bu idare etmezse hicbiri etmez zaten :)

berkay885

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Ben xiaomi kullaniyorum ve bu fiyata alabilecegin en iyi marka ve modeller diger marcpProductClicked emisi modelleriyle kapisiyor kesinlikle tavsiye ederim bu idare etmezse hicbiri etmez zaten :)
Yorumun için çok teşekkürler internet ten alıcam mecburen ama bir forumda delta servis vs diyor oradan alma diyor garantisi ile ilgilmiyorlarmış yani alırsam garanti ile bir sorun yaşamam dimi
Xiaomi Mi5 Prime 64gb 3gb Ram Snapdragon 820 2.15ghz Cep Telefonu GittiGidiyor'da 273309576
Buradan alıcam.hepsi burada da taksit imkanı yok çünki ne dersiniz siz

F1kan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,882
Casper ne yazık ki alınmaz. Hele ki karşılaştırmada mi5 varsa...

berkay885

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Casper ne yazık ki alınmaz. Hele ki karşılaştırmada mi5 varsa...
Mi5 alıcam ama ailem bilindik marka olsunndiyır gitti gidiyordan alıcam çümki tek taksit imkanı veren site o sizce alınır mı gitti gidiyordan

mapavrili

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,444
Yorumun için çok teşekkürler internet ten alıcam mecburen ama bir forumda delta servis vs diyor oradan alma diyor garantisi ile ilgilmiyorlarmış yani alırsam garanti ile bir sorun yaşamam dimi
Xiaomi Mi5 Prime 64gb 3gb Ram Snapdragon 820 2.15ghz Cep Telefonu GittiGidiyor'da 273309576
Buradan alıcam.hepsi burada da taksit imkanı yok çünki ne dersiniz siz
Ben hem eşime hemde kendime hepsiburada dan mi5 aldım, cihazlar delta servis garantili. benim cihazı güncelleme için delta ya gönderdim 1 hafta içinde halledip bana kargo ile geri gönderdiler.Sizlerle paylaşmak istedim.

berkay885

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Ben hem eşime hemde kendime hepsiburada dan mi5 aldım, cihazlar delta servis garantili. benim cihazı güncelleme için delta ya gönderdim 1 hafta içinde halledip bana kargo ile geri gönderdiler.Sizlerle paylaşmak istedim.
İnternetten alınca içime bir kurt düşüyor.Ama garanti meselesi sıkıntı sanki.Birde ben hepsiburadan akşam sıkıntı yapmam ama garanti seçeneği yok.