Xiaomi Mi5 alınır mı?

Bu konuyu okuyanlar

alphabet

Asistan
Reaksiyon puanı
86
Arkadaşlar Asus zenfone 3 ve Xperia X arasında gidip gelirken Xiaomi Mi5 fiyatının tekrar normale dönmesi ile daha da kararsızlaştım.

Xiaomi Mi5 günümüzde de alınabilecek (en önemli kıstasım pil ve kameradır) güncel bir cihaz mıdır? İthalatçı garantisi sorun çıkarır mı? Ya da telefon kutudan çıktığı gibi sorunla karşılaşan sonrasında da garantiden de destek alamayanlar oldu mu bildiğiniz?

Bir de youtube'da bir video gördüm bükülme testinde ortadan çat diye kırılıveriyor Mi5, o kadar dayanaksız mı hakikaten malzemesi?

Asus Zenfone 3, Xperia X ve Xiaomi Mi5 cihazlarından hangisi mantıklı sizce?

PrestigeMan

Müdavim
Reaksiyon puanı
157
Asus Zenfone 3 de mi5 de ikisinden birini tercih edebilirsin eğer ithalatçı filan takıntın var ise benim öyle bir şeyim var mesela gider zenfone 3 alırdım.

F1kan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,882
Kamera noktasında Zenfone 3 ve Sony x iyidir. Mi5 de fena değil aslında senin tercihinde biter bu

Ben Kenobi

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,155
Eğer bekleme imkanın varsa Nokia 6'yı bekle, aynı fiyat olması lazım, hem Xiaomi'ye göre ekranı vs daha büyük ve bazı özellikleri daha iyi hem de çok daha dayanıklı.

Knock0ut

Asistan
Reaksiyon puanı
60
Arkadaşlar Asus zenfone 3 ve Xperia X arasında gidip gelirken Xiaomi Mi5 fiyatının tekrar normale dönmesi ile daha da kararsızlaştım.

Xiaomi Mi5 günümüzde de alınabilecek (en önemli kıstasım pil ve kameradır) güncel bir cihaz mıdır? İthalatçı garantisi sorun çıkarır mı? Ya da telefon kutudan çıktığı gibi sorunla karşılaşan sonrasında da garantiden de destek alamayanlar oldu mu bildiğiniz?

Bir de youtube'da bir video gördüm bükülme testinde ortadan çat diye kırılıveriyor Mi5, o kadar dayanaksız mı hakikaten malzemesi?

Asus Zenfone 3, Xperia X ve Xiaomi Mi5 cihazlarından hangisi mantıklı sizce?
Mi5 cihaz olarak beni kendine hayran bırakan bir telefon. Garantisi yokmuş gibi davranarak alabilirsiniz. Eğer göze alamıyorsanız bunu alınmaması gereken bir ürün. Ancak bunu göze alabiliyorsanız da kaçırılmayacak bir ürün.

En önemli kıstasınız kamera ve pil ise X Compact'ı değerlendirmeye almanızı öneririm. 1 günü çıkaracaktır ve amiral gemilerine eşdeğer bir kamera performansı sunacaktır.

Transistor

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,085
Acelen yoksa Xiaomi Mi6 Haziran sonlarına doğru Türkiye'de satışa çıkacak diye tahmin ediyorum.

alphabet

Asistan
Reaksiyon puanı
86
Acelen yoksa Xiaomi Mi6 Haziran sonlarına doğru Türkiye'de satışa çıkacak diye tahmin ediyorum.
Mi 6'nın Türkiye giriş fiyatı ne kadar olur tahminen? 1500 TL gibi bir psikolojik sınırım var telefon konusunda.

Kadima

Müdavim
Reaksiyon puanı
841
Mi 5 yerine Mi 5S 32 GB depolama 4 GB Ram modelini alabilirsiniz.

Transistor

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,085
Mi 6'nın Türkiye giriş fiyatı ne kadar olur tahminen? 1500 TL gibi bir psikolojik sınırım var telefon konusunda.
Yurtdış fiyatı (3GB Ram) 975 Tl'ye denk geliyor.
Ama malum dolar kuru verginin vergisi falan derken maksimum 1500 Tl olur.