Xiaomi Mi Wifi Repeater Pro Bağlantı Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

yucelxx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Merhaba Arkadaşlar Ben Bu Ürünü Aldım Cihaz interneti Yayıyor Fakat Repeater'a Baglanıp Ağın Adını (SSİD) Değiştiremiyorum. Konfigürasyonu Yaparken Burada Takılıyor

Ekli dosyalar

• Capture+_2019-01-25-18-37-47.png
    Capture+_2019-01-25-18-37-47.png
    94.4 KB · Görüntüleme: 3,560

grezimonk

Müdavim
Reaksiyon puanı
261
rom dili ne? + roamaning seçeneği yok mu o varsa onu seç... uygulamasında hangi ülke seçili?

PropHeTe

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,398
Onun cep telefonu uygulamasında ayarları mevcut kurcalaman gerekli, (=

yucelxx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
rom dili ne? + roamaning seçeneği yok mu o varsa onu seç... uygulamasında hangi ülke seçili?
mainland china seçili ben gerekli ayarları yaptım orda sıkıntı yok ama işte bağlanırken sıkıntı çıkıyor

---- Mesajlar birleştirildi ----

rom dili derken ? arayüz ingilizce

Son düzenleme:

grezimonk

Müdavim
Reaksiyon puanı
261
işte onu uygulama ayarından ülkeyi mainland china seçince bağlanmazsa hong kong seç dene olmazsa other v.s.e...

yucelxx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
bir sürü ülke var hepsini nasıl denicem alet bozulcak reset atmaktan :) gönderen firma içinde kurulum kılavuzu göndermis orada mutlaka MAİNLAND CHİNA seçin diyor internette videolara baktım onlarda mainland china secıyor onu secmeden olmuyormus

yucelxx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
konu güncel :)

yucelxx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
interneti yayıyor cihaz . bence modem yada repeater ile alakalı degıl yazılımsal bi problem var galiba

cihan1927

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İnterneti yavaş yaydığını söyleyen arkadaşlar için söylüyorum. Modem ayarlarına girin wifi konfigürasyon sayfasından sinyal kanalını değiştirin. Tavsiye olarak yardımcı program ile kanal taraması yapın. Hangi kanal kullanılmıyorsa veya az kullnıcı varsa onu seçin. Sorun düzelecektir. Ben bu şekilde çözdüm. Repeater a ayar yapamazsın ayarı modemine yapmalısın. Ayrıca repeater i modemin çok uzağına yerleştirme

MeMoo1907

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Konu hortlatması olacak aylar sonra ama bende geçenlerde mi wifi Pro 2 aldım. Modemin bulunduğu odanın hemen yanındaki odada bulunan prize taktigimda modemle bağlantı sağlıyor ancak internetin hızında nerdeyse %75 düşüş oluyor. Modemin bulunduğu odada prize taktığım zaman hızda kayıp yok ama sonuçta evin içindeki wifi çekim alanına da katkı sağlamamış oluyor. Bu konuda yapabileceğim bir şey var mı acaba? Yani arada sadece bir duvar olduğu için hız kaybının bu kadar yüksek olması normal değildir sanırım. Daha önceki airties 4430 cihazımla mis gibi hız kaybı olmadan bağlanıyodum nete.

Tebaa

Asistan
Reaksiyon puanı
19
Sırf bunu yazabilmek adına hesap açtım. Bölgeyi İngiltere, Amerika, Çin ve Türkiye arasında değiştirin sırayla deneyin. Aralarda cihazı sıfırlamayı unutmayın. Yaklaşık 2 saat uğraştım da öyle oldu.