Xiaomi mi note 10 pro

Bu konuyu okuyanlar

Yakarismami

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Xiaomi mi note 10 pro türkiyeye gelirmi tel hakkında ne düşünüyorsunuz

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Gelecek. Avrupa ismi Mi Note 10 zaten Çin'de CC9 Pro olarak satılıyor.

Emir Aydın

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,635
Türkiye'ye gelecek diye biliyorum.
Telefon bence efsane,kamerası DxOMark da 121 puan alarak İphone 11 Pro Max ı geçmiş ve Huawei Mate 30 pro ile 1. liği paylaşıyor.Efsane bir kamera geliyor bence.
Batarya kısmında da 5260mah gibi devasa bir batarya kullanılmış ki bu onu rakiplerinden öne geçiriyor.
İşlemcisini çok övemeyeceğim ama kötü diyemeyiz,oldukça güçlü bir işlemcisi var ve günümüzde hiç bir şekilde üzmez.

Tek sorun ülkemizdeki satış fiyatı olacak,olurda fahiş bir fiyata çıkarsa tüm dünya bu telefonun keyfini çıkartırken biz alamayacağız,çünkü xiaomi fiyatına göre iyi cihazlar üreten bir firma olduğu için seviliyor uçmamalı.Iphone gibi bir fiyat politikası uygulamaz umarım.

Reaksiyon puanı
628
Kamera için alınır ama çok çok iyi bir telefon kamerası istemiyorum, performans istiyorum filan derseniz Mi Note 10, Mi 9T ile yaklaşık aynı performansta. Yani eğer fazla iyi bir kamera istemiyorum diyorsanız değmez.

Cvnmrt

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,942
Aralık'ta gelecek
Mesaj otomatik birleştirildi:

Xiaomi mi note 10 pro türkiyeye gelirmi
Şimdi farkettim Mi Note 10 Pro demişsiniz şu CC9 Pro Premium Edition'ın avrupalı olanı mı ?
Bildiğim farkı Mi Note 10'da 7 parçalı lens kullanılırken Mi Note 10 Pro'da 8 parçalı lens kullanılıyor ve Mi Note 10 Pro'da sadece 8 + 256 sürümü olacak

Son düzenleme:

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Türkiye'ye gelecek diye biliyorum.
Telefon bence efsane,kamerası DxOMark da 121 puan alarak İphone 11 Pro Max ı geçmiş ve Huawei Mate 30 pro ile 1. liği paylaşıyor.Efsane bir kamera geliyor bence.
Batarya kısmında da 5260mah gibi devasa bir batarya kullanılmış ki bu onu rakiplerinden öne geçiriyor.
İşlemcisini çok övemeyeceğim ama kötü diyemeyiz,oldukça güçlü bir işlemcisi var ve günümüzde hiç bir şekilde üzmez.

Tek sorun ülkemizdeki satış fiyatı olacak,olurda fahiş bir fiyata çıkarsa tüm dünya bu telefonun keyfini çıkartırken biz alamayacağız,çünkü xiaomi fiyatına göre iyi cihazlar üreten bir firma olduğu için seviliyor uçmamalı.Iphone gibi bir fiyat politikası uygulamaz umarım.
Xiaomi %5 kar koyarken Apple %15 kar koyuyor eğer Xiaomi Oppo gibi yüksek fiyat politikasına geçerse amacından sapar çünkü hepimiz Xiaomi'nin üst düzey donanımı en ucuza sattığını biliyoruz

Emir Aydın

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,635
Xiaomi %5 kar koyarken Apple %15 kar koyuyor eğer Xiaomi Oppo gibi yüksek fiyat politikasına geçerse amacından sapar çünkü hepimiz Xiaomi'nin üst düzey donanımı en ucuza sattığını biliyoruz
Evet,karı %5 i geçince bağışlıyodu bide,güzel firma :D

Emir Aydın

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,635
Hocam sizi bir konuya etiketleyecem sizce ben çok mu tahrik edici konuşmuşum burada yazarsanız sevinirim o konuya bir şey yazmayın çünkü don lastiği gibi uzadı
Bu tür küçük atışmalar olur,tadı tuzu desem yeridir :D
Sen VECTOR ve benim Intel mi AMD mi konularımı okumadın galiba :)

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Hocam Allah için ben haklı değil miyim bir de Allah'ın fakiri sanki ben ağır küfür etmişim gibi sanki bana da en çok klavye delikanlısı takısı konması zoruma gitti bir de sen kimsin de benim maddi durumumu eleştiriyorsun bilip bilmeden bana fakir diyor ben orta halli bir ailenin çocuğuyum bunu da kendimi acındırmak için söylemiyorum beni yanlış anlama aç değilim açıkta değilim sırf kıçı kırık bir telefon için ise ailemin kovanına çomak sokmak istemiyorum

Hayır okumadım çünkü forumu sadece son 9 aydır aktif olarak kullanıyorum ve genelde ben telefon önerileri kategorisinde takılıyorum bilgisayardan çok anlamıyorum

Son düzenleme:

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Ağır küfür etmemişsin de iPhone alanın aklına tükereyim veya alana saygım yoktur gibi düşüncelerini açıklamak zorunda değilsin. Forumda bu tarz söylemlere müsaade etmiyoruz. O zaman iPhone alan adama hakaret etmiş oluyorsun. Gerek yok yani bu tarz şeyleri söylemeye. Sen önerini yaparsın isteyen istediğini alır.

Emir Aydın

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,635
Hocam Allah için ben haklı değil miyim bir de Allah'ın fakiri sanki ben ağır küfür etmişim gibi sanki bana da en çok klavye delikanlısı takısı konması zoruma gitti bir de sen kimsin de benim maddi durumumu eleştiriyorsun bilip bilmeden bana fakir diyor ben orta halli bir ailenin çocuğuyum bunu da kendimi acındırmak için söylemiyorum beni yanlış anlama aç değilim açıkta değilim sırf kıçı kırık bir telefon için ise ailemin kovanına çomak sokmak istemiyorum

Hayır okumadım çünkü forumu sadece son 9 aydır aktif olarak kullanıyorum ve genelde ben telefon önerileri kategorisinde takılıyorum bilgisayardan çok anlamıyorum
Takma kafana.Oku gec,küçük şeyler bunlar.Kufur etmedikçe karşı saldırı da yapmana gerek yok,değerli zamanını değer vermedigin birine harcamak anlamsız oluyor ?

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Ağır küfür etmemişsin de iPhone alanın aklına tükereyim veya alana saygım yoktur gibi düşüncelerini açıklamak zorunda değilsin. Forumda bu tarz söylemlere müsaade etmiyoruz. O zaman iPhone alan adama hakaret etmiş oluyorsun. Gerek yok yani bu tarz şeyleri söylemeye. Sen önerini yaparsın isteyen istediğini alır.
Hocam bir telefona haketmediği bir parayı veren yani 15-16 bin tl veren birine neden saygı göstereyim ki ha parası çoktur veya yurtdışından almıştır ona lafım yok kendi tercihi benim gram umurumda değil cevaplarımı okuduysanız ben ülkemiz şartlarına göre dedim yani su alır gibi telefon alana asgari ücretle çalışan kredi çekip alana ve arkadaş ortamında hava atmak için alanlara dedim ben onu
Allah'ın fakiri demesi benim çok sinirimi bozdu maddi durumumu bilmiyor boş boş konuşuyor bir de bana klavye delikanlısı velet takısı takması benim daha da sinirimi bozdu hocam artık nasıl değerlendirirseniz

Takma kafana.Oku gec,küçük şeyler bunlar.Kufur etmedikçe karşı saldırı da yapmana gerek yok,değerli zamanını değer vermedigin birine harcamak anlamsız oluyor ?
küfür etmedi ancak maddi durumumu bilmeden atıp tutması benim gıcığıma gitti sanki ben ana avrat sövmüşüm gibi tepki verdiler

hem ben o yorumu alıntıladığım üyeye yazdım niye cevabım bu kadar batıyor ben anlamıyorum

Son düzenleme:

Son mesajlar